Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
6.429
Crnci su bas poznati po tome da se uvek pristojno i neprimetno oblace :D
#nisamrasista

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.045
Локација
Beograd/Niš

Brka

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
747
Локација
Uvek uz Partizan
Nemam pojma koliko trenutno može ali se uvek razočaram kada naši bivši igrači pređu u ekipe iz Ling Longa.

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
537
Локација
Jug
Škuletić bez igrača poput Lazovića ne bi 4 gola dao ovde. Njegova jedina dobra sezona u karijeri je ta, pre i posle nje je samo vodan od kluba do kluba. Žao mi je što nikada nisam gledao Danka i Klea u tandemu, onakvu sezonu kakvu je Danko imao, Kleo ako ne bi spakovao 50 komada za sezonu ne bi ni jedan.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.045
Локација
Beograd/Niš

Koliko beše imamo od sledećeg transfera 30%?:D

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
579
Локација
.
Sto se tice prodaje nasih mladih igraca mislim da je mozda bolje prodati za manju cenu, a ugovoriti veci procenat od naredne prodaje.
Eto primer Vlahovic, kod nas u nasoj ligi koliko god da je ostao da igra ne moze dostici tu vrednost i napredovati igracki do te mere.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
7.528
Тренутно у топ 5 нападача света и сигурно будући најбољи шпиц Европе.....не престаје да расте човек......е судбино јбм те не знам дал да се радујем ил да плачем, а поносан сам свакако на то какву је играчину изнедрила ова наша школа. О нашој фудбалској школи треба филм да се направи.....жанр - драма, крими, трилер, хорор

Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.784
Samo da ostane na zemlji da ne poleti, neko ponasanje na terenu koje sam zapazio ostavlja ovako dosta nabedjen i nadmen utisak (a opet mozda mi se samo cini)... jbg znam da nije lako treses mreze sirom italije svi zveckaju o nekim silnim milionima evo zove juve evo real samo sto nije mancester si prerastao mozda siti svi te tapsu po ramenu kraljice noci su tu da ispune svaku zelju ali... najbitnije je da ostane hladne glave i naravno da ga zaobicu povrede dace bog

Ps cim ga vidim setim se kako grli i ljubi blekija posle pogodka u finalu kupa protiv musavih

Pss film o nasoj fudbalskoj skoli je cista krimi triler drama sa elementima horora a ima malo i komedije