Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.424
Reaction score
5.630
Локација
beograd
Neka skloni ono smece sa gola, brata od one kurvetine. U suprotnom sva prica pada u vodu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Ja sam mu (u mislima) momentalno ,,dao otkaz,, jednom prilikom, kad je on, trenirajući Teleoptik, zaustavio neki vrlo izgledan i opasan kontranapad svoje ekipe, zahtevajući od ,,klinaca,, da umesto da ,,spiče,, golčinu - odigraju ,,mirno,,... :icon-rolleyes:

Ali, sasvim je moguće da se, u međuvremenu, ,,popravio,, i odrekao svih aspekata jeresi ,,batađorizma,,...

Te...što se mene tiče - ako pobedi zvezdu, može ODMAH posle završetka te utakmice da preuzme Partizan u završnici ovogodišnje borbe za ,,duplu krunu,,! :D
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Čovek je legenda. Od PSV/Kežman nismo imali ovakvog napadača da rešeta preko. Evo jedne od mora pesama koje mu pevaju. Bravo Mitro, molim te još samo 3 metni!


To the tune of The Beatles, Let it Be….

When I find myself in times of trouble
Marco Silva comes to me
Speaking words of wisdom
FFC

And in my hour of darkness
Mitro’s standing right in front of me
Scoring goals of magic
FFC

FFC, FFC
FFC, FFC

Scoring goals of magic

FFC
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.452
Гледам ову Асанову статистику и питам се.....да ли би један озбиљан бундеслигаш какав је Бохум дао оволико поверење и трпео једну непоуздану личност каква је Асано која нема поштовања за клуб у коме игра и према обавезама у истом? С обзиром да је Асано тако представљен кроз медије након што је отишао.....
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.424
Reaction score
5.630
Локација
beograd
Čovek je legenda. Od PSV/Kežman nismo imali ovakvog napadača da rešeta preko. Evo jedne od mora pesama koje mu pevaju. Bravo Mitro, molim te još samo 3 metni!


To the tune of The Beatles, Let it Be….

When I find myself in times of trouble
Marco Silva comes to me
Speaking words of wisdom
FFC

And in my hour of darkness
Mitro’s standing right in front of me
Scoring goals of magic
FFC

FFC, FFC
FFC, FFC

Scoring goals of magic

FFC
Sve je ovo lepo, samo bi bilo jos lepse ako bi uspeo nesto i u premijer ligi da uradi. Recimo da ne ispadne odmah i da da bar 10 golova.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd
Da bi Mitar pokazao sta zna, treba mu da ekipa igra napadacki fudbal. Po meni, tu i lezi razlika u njegovom broju golova u PL i Championship-u. Ono sto je Fulham igrao u PL sa Mitrovicem, nije bio bas napadacki fudbal. Mitar se uvek pokazao dobro kada je njegova ekipa igrala napadacki. Partizan, Anderleht i Fulham u Championship-u.

EDIT: A i trener Fulham-a u proslom mandatu u PL, kao da je samo gledao kako da skloni Mitrovica. I onda kada ispadnu u drugu ligu, onda pocnu da zasnivaju igru na njemu. Mislim da bi tako trebali da pokusaju i sledece godine. Ako ga ne vide kao prvog spica u PL, i jednog od bitnijih igraca, ne vidim razlog da ga ne prodaju negde u tom slucaju.
 
  • Like
Reactions: BaX

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.411
Reaction score
28.623
Локација
Novi Sad

Uz njega su u izboru od tri igrača Mitrov saigrač iz Fulama Hari Vilson, kao i Dominik Solanke iz Bornmuta.

Mitrović je do sada dao čak 40 golova u Čempionšipu i fale mu dva da bi prestigao skor Gaja Vitingema (42 gola), star 29 godina.

 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Tawamba majstor fudbala..svaka cast doktore!
 
Top