Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.471
Reaction score
29.008
Локација
Novi Sad
Srpski reprezentativac i napadač Juventusa, Dušan Vlahović, našao se na prestižnoj listi uglednog španskog sportskog lista Marka, koja je sastavila listu od 25 najboljih mladih fudbalera sveta.
Marka je kao kriterijum stavila da je igrač u sezoni 2021/22 imao 21 godinu, a naš reprezentativac se našao na visokom četvrtom mestu.

– Kandidat iz “senke” da deli sto sa Halandom i Mbapeom u borbi da bude devetka budućnosti. Bila je ovo sezona promena za nekadašnjeg igrača Partizana. Počelo je kao “bum” sa Fjorentinom, njegovih 17 golova na 21 meču Serije A navelo je Juventus da “baci kuću kroz prozor” na zimskom tržištu. Isplatila je Stara torinska dama 81,6 miliona za Vlahovića da popuni prazninu koju je ostavio Kristijano Ronaldo. Njegovi brojevi u Torinu u drugom delu sezone bili su skromniji. Devet golova na 21 utakmica. Ipak, pokazao je da je “pravi”. Trebalo mu je samo 32 sekunde da postigne gol na debiju u Ligi šampiona protiv Viljareala – navodi se u opisu Vlahovića.

 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Stranica sa fb me podseti na ovu nasu utakmicu...samo za ovog golmana kao da nisam cuo.da li je u pitanju neka greska ili?
 

Прилози

  • Screenshot_20220703-135319.png
    Screenshot_20220703-135319.png
    740 KB · Прегледа: 86

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
653
Reaction score
5.195
Локација
Nis
Jao, ne znam zasto ali setih se Vladimira Djilasa. Gde je taj covek sad, zna li ko?
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.690
Reaction score
4.328
Локација
Brèko, BIH
Jahich je dosao u leto 2006. u Partizan, branio protiv Makabija i u debaklu protiv Oksera 1-4 kuci, te u par prvenstvenih kod Jesica. Prolecni deo 2007. proveo u Teleoptiku, a u leto 2007. je otisao.Tad je bila cistka golmana a pored njega otisli su i Kralj, Asprogenis i Jovsic a dosli Darko Bozovic, Ragosavljevic a mladjani Zivko Zivkovic je prikljucen prvom timu.Posle u januaru 2008. je stigao Mladen iz Buducnosti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.417
Локација
Beograd
Jao, ne znam zasto ali setih se Vladimira Djilasa. Gde je taj covek sad, zna li ko?
Ja sam ga se setio juče, ali i ne samo juče...a znate zašto?!

Pa zato što se ,,malom,, Marku Milovanoviću očigledno ,,smeši,, prodaja, a onda ćemo u FK Partizanu opet ostati sa jednim jedinim Rikardom da nam igra centarfora po 90 minuta na svakoj utakmici dok čovek ne kolabrira!
Nedopustivo!

E zato sam juče, gledajuću utakmicu Fenerbahče - Partizan razmišljao da bi bilo bolje imati čak i nekog 39-ogodišnjeg Đilasa kao ,,teškog centra,, i rezervu Rikiju nego nemati nikoga...jeste, imamo mi ovu ,,laku konjicu,, od one dece, napadača, ali nije to to kad napucaš loptu, pa da ima neko ,,teži,, ko može da se zagradi i da je primi, spusti, prosledi...

Inače gde je Đilas baš na današnji dan to ne znam, ali u martu ove godine igrao je za BASK protiv Teleoptika i uvalio nam je gol...
...imaš na ,,strani,, 129 teme ,,Mlađe kategorije, FK Teleoptik,, moj izveštaj i fotografije sa te utakmice, a takođe i video snimke (koji nisu moji)...

Đilas je tada bio u belom dresu i nosio je br.2... to je ovaj koji rukama gura igrača Teleoptika, Subotića, koji je u plavom dresu broj 13...



 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Paljevina prava, zato smo ga gotivili. Ali jaču levicu ne znam da li sam gledao ikad u našem dresu. Prekazija nisam, Trenevski je bio solidnog šuta, lepe tehnike, ali daleko slabije od Čakara. Mislim da je čak od Mihajlovića imao jači šut. Sećam se onog gola iz slobodnjaka protiv Zemuna u Gornjoj Varoši, brat bratu je bilo 37,38 metara...
Ozbiljan udarac su imali i Čurovic i Pažin .
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.644
Локација
ante portas

Nekadašnji selektor Orlova je postao novi strateg reprezentacije Bugarske, a mediji iz komšiluka su otkrili da je Krstajić potpisao ugovor do juna 2024. godine po kojem će zarađivati 20.000 evra mesečno

Bolje da su stavili Božinova za trenera :D
 
Top