Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Veli ovaj Ajnštajn, da ne treba Blagojević da bude trener nego Vlada Ivić:cekanje:
Ko da ne zvuči već dovoljno glupavo i đilkoški, nego se pobrinuo da i izgleda tako, sa ovim idiotskim cvikerima..

Jebem i njega i onog ko mu daje medijski prostor, a najviše sebe, što sam video njegovu glavudžu u naslovu videa i opet kliknuo, (valjda u nadi da ću čuti nešto pametno jebo me kurac) i izgubio dragocen minut i po života
 
Vlada Ivic je moja najveca zelja za trenera Partizana. Sto bi rekli danasnji klinci - preozbiljan trener.
 
Nije dao otkaz zbog losih rezultata, naprotiv... spasio ih je ispadanja iz lige, navijaci su prezadovoljni njegovim radom. Ovo su dublji problemi u funkcionisanju tog kluba.
 
Ovo što kaže Pfc.
Vrlo zanimljiva priča , naročito zbog konteksta koji se može povezati i sa Partizanom.
Brat vlasnika Sarajeva Mirvić je u decembru ušao u Želju , radilo se na promjeni statuta kako bi preuzeo u potpunosti upravljanje klubom.
Međutim , ministar iz redova HDZ-a povezan sa mostarskim Zrinjskim uporno opstruira donošenje istog.
Sad je Savo dao otkaz , direktor klub je takođe ponudio ostavku a sve se glasnije priča i da je Mirviću već svega dosta i da će i on dići ruke.
 
Ma mozete vi uvek naći izgovor za Savahudina. Cinjenica je da taj ne moze da izdrzi nigde duze od par meseci. Prosto nije za trenera. Da je pametan, pa da se bavi menadzmentom ili skautingom.
Nista ne bih imao protiv da dodje za predsednika FK. Samo sto dalje od klupe.
 
Ne vidim da ovdje iko spominje neke izgovore niti priziva covjeka.
Radi se samo o tome da je dao otkaz zbog situacije u klubu koja je bas komplikovana. Nije dobio otkaz niti je imao lose rezultate.. sta vise, imao je dobre rezultate, iznad svih ocekivanja, preporodio ih je.
 
Opet bježanija usred sezone i ostavljanje kluba na cjedilu.
Savu je to već postao manir.
 
Jes, pederčina najobičnija. Umesto da pusti Kerkeza da igra, on kao tu nešto tamo vamo drž ne daj i ostavi klub na nogama od vjetra.
 

Nikolića i ekipu na treningu dočekalo 20.000 navijača! (VIDEO)​


Nikolić Marko!!!
 
Ovo što kaže Pfc.
Vrlo zanimljiva priča , naročito zbog konteksta koji se može povezati i sa Partizanom.
Brat vlasnika Sarajeva Mirvić je u decembru ušao u Želju , radilo se na promjeni statuta kako bi preuzeo u potpunosti upravljanje klubom.
Međutim , ministar iz redova HDZ-a povezan sa mostarskim Zrinjskim uporno opstruira donošenje istog.
Sad je Savo dao otkaz , direktor klub je takođe ponudio ostavku a sve se glasnije priča i da je Mirviću već svega dosta i da će i on dići ruke.
pitanje, posto vidim da poznajes tematiku:
da li je jasmin badzak jos uvek prisutan u zelji?
 
Da li neko sa foruma poznaje mozda Stulica?
 
Top