Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Bice toga kad se vrati Bambi. I prosle sezone imao je solidan ucinak sto se tice golova.

Pa bogami nisam siguran, biće golova sigurno, samo je pitanje u čijoj mreži. Dok je bambi bio na terenu više se tresla Partizanova mreža njegovoj zaslugom naravno. Jer nije obavljao svoj posao na krilu, da pomeže beku. Pa tako smo imali situaciju da ostavi samog Miletića s dva igrača, a on i s jednim je đene đene. Sve golove koje je dao nije mogao anulira, svoj nedostatak u dobrani...
 

Akila6

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2018
Порука
212
Reaction score
126
Локација
Kragujevac
Мени ће остати упамћен по шамарима које му је лупао циган Лазетић док је он ћутао, а посебно је срамотно да нико од саиграча није улетео да отвори лобању прљавом цигану.
Pa kad je i sam Nemanja Tomic cigan!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.913
Локација
Kobasicarija "Venac".
Мени ће остати упамћен по шамарима које му је лупао циган Лазетић док је он ћутао, а посебно је срамотно да нико од саиграча није улетео да отвори лобању прљавом цигану.


da paradksx bude veci, sale kapiten je stajao na tri metra odatle I mirno posmatrao situaciju.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ode Jokan, zamenjen je Ranijerijem.
Koliko god ga voleli i gotivili, dobrim delom je i sam odgovoran za ocajne rezultate ove sezone.
Sam je birao pojacanja, mada, tu krivicu deli sa rukovodstvom kluba, ali su debelo preplatili skoro sve igrace.
Forsirao je napadacku igru, sa jakim tempom, ali to nije moglo da prodje sa ovim igrackim kadrom, kao sto je prolazilo u cempionsipu. Jeste odbrana bila suplja, ali gomila golova je pala bas zbog stila igre, koje bogate masinerije iz premijer lige na prastaju.
Realno, i da je probao drugu taktiku i zatvoreniju igru, sumnjam da bi uspeo nesto mnogo vise uspeha da ima, ali bi mozda uspeo da izbegne blamaze da mu Kardif da 4 gola, Bornmut pocisti na njihovom terenu 0-3 i najlosija ekipa, Hadersfild, dobije 1-0.

Ipak, izrastao je u ozbiljnog trenera, i mislim da ce tek napredovati, jer je vrlo mlad i tek je karijera pred njim. Verujem da ce sledeci posao biti opet neki klub iz cempionsipa.
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Jokan dakle dobio otkaz...iskreno mogli su da sačekaju i sledeće kolo, mada ima logike zbog pauze sa ligom nacija...Stvarno mi je žao ali očito nije išlo, a i u PL imaš manje manevarskog prostora da se izvlačiš sa dobrim igrama kao u Ch. Za mene ovo ne umanjuje ništa u vezi njegovih kvaliteta kao trenera, ali jednostavno nije išlo, ne verujem ni da će Ranijeri bez nekih novih igrača popraviti odbranu koja je najveći problem...
Ako ništa imaću jedan stres manje jer zbog ovoga neću više gledati Fulam jer sam iskidao živce kao da sam gledao Partizan...

Sad da preuzme neka od tri Aston Vila, Bolton ili Ipsvič :)
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.310
Локација
U pizdi materini
^Nisam fan Vile ali mislim da bi mu legla kao budali samar.Klub sa tradicijom, juri PL a Jokan je sad valjda skapirao gde je pogresio i da nece to ponoviti.

I da se ja pitam znam gde bi mu bilo sledece radno mesto pa neka kosta sta kosta ali pusti snovi....
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Aston VIla je stvarno veliki klub, i za njega bi to bila premija.
Ja sam uvek gotivio Vilu, Lids, QPR, Everton sam zbog toga što svaki pridanik niže rase navija za Luzerpul.
Apropo njegove smene, jebiga niko ne bi trpeo trenera toliko dugo da nema pobedu u ligi. Mada dve/tri pobede zaredom dižu taj klub iznad crte. Jokanu sve najbolje, ali samo najbolji ljudi znaju svoje najveće mane, tako da Jokane nemoj više da sam dovodiš igrače da ne bi postao Džikić...
Birmigen grad Heavy Metala, čeličana i dobrog fudbala. I drugi najveći grad na ostrvu. Kao stvoren za njega.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.798
Reaction score
2.570
Локација
CyberSpace
Ode Jokan, zamenjen je Ranijerijem.
Koliko god ga voleli i gotivili, dobrim delom je i sam odgovoran za ocajne rezultate ove sezone.
Sam je birao pojacanja, mada, tu krivicu deli sa rukovodstvom kluba, ali su debelo preplatili skoro sve igrace.
Forsirao je napadacku igru, sa jakim tempom, ali to nije moglo da prodje sa ovim igrackim kadrom, kao sto je prolazilo u cempionsipu. Jeste odbrana bila suplja, ali gomila golova je pala bas zbog stila igre, koje bogate masinerije iz premijer lige na prastaju.
Realno, i da je probao drugu taktiku i zatvoreniju igru, sumnjam da bi uspeo nesto mnogo vise uspeha da ima, ali bi mozda uspeo da izbegne blamaze da mu Kardif da 4 gola, Bornmut pocisti na njihovom terenu 0-3 i najlosija ekipa, Hadersfild, dobije 1-0.

Ipak, izrastao je u ozbiljnog trenera, i mislim da ce tek napredovati, jer je vrlo mlad i tek je karijera pred njim. Verujem da ce sledeci posao biti opet neki klub iz cempionsipa.
sad kad Mitar opet ode u kanal ako krenu da igraju zatvoreno i na kontre, kao u Newcastle-u.. :unsure:
to je baš pominjao u onom intervjuu, da mu ne odgovara kad je daleko od gola jer je "centarfor teškaš", kaže problem mu je kad izsprinta sa svoje polovine pa se vrati da to ponovi ubrzo sa svojih 90+ kila :icon-rolleyes:
možda da ga uzme neka ekipa iz vrha koja igra napadački, verujem da bi se i tamo nadavao golova, možda čak i lakše nego do sada :whistling:
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Misterija mi je to oko pojacanja, koliko sam ja ispratio pojacanja je i u ovom prelaznom roku dovodio gazdin sin u dosluhu sa nekim statisticarem, Jokan se nije puno pitao.
I na sve to dobio je ta pojacanja na samom kraju prelaznog roka.
Mislim da bi imali mnogo bolje rezultate da su uspeli da zadrze Frederiksa na beku i ostave ostatak ekipe iz Championshipa uz evenutalno 1-2 pojacanja, ali prava pojacanja. Ovako su doveli krs igraca od kojih vecina nije ni igrala premier ligu...
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Jokan je nažalost ponovo vodio klub u kojem se nije mnogo pitao. Gazdin sin i njegov ortak su mu doveli pojačanja na par dana pre kraja prelaznog roka i to ne bi čovek ni na FM-u sastavio da valja... Baš nema sreće, prvo Partizan pa Votford sada i Fulam. Čini se da je jedino autonomiju u vođenju tima imao u Izraelu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
https://www.sportske.net/vest/trans...taliji-stize-ponuda-velikog-kluba-358652.html


Džigi Ninković najbolje ocenjeni igrač serije B .
Igra dobro u Askoliju , igra u kontinuitetu.
Vezao je 9 utakmica po 90 minuta,praktično je nezamenljiv , što do sada nije imao u karijeri.

Pošto ima “samo” 23 godine ,mislim da još nije kasno da napravi karijeru koju po talentu zaslužuje,naravno samo uz uslov da glavu namesti.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.711
Локација
Beograd
Želi više od svega da se vrati, redovno se čuje sa Saletom, Lolom i Panticem.lola, Daca, Dzigi,kakav bleja trio. Da da sigurno mu se zbog fudbala vraća... Splavovi placu za njima...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.516
Локација
Žrnov
Jbg sad... kad se vraćaju u godinama, onda "što se nisu vratili dok su bili mlađi", kad hoće da dođu dok su mladi onda "jeste, baš im se zbog Partizana vraća, splavovi su u pitanju"... Hajde malo se odlučite... je l' bolje da se vraćaju dok su mlad ili kad omatore? :)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.409
Локација
Beograd
Poželjno je da se vrate oni koji su zdravi, koji mogu da igraju, trče, i da pobeđuju.
A ako nisu takvi, ili to ne mogu, onda bolje i da se ne vraćaju.

Ove što igraju nerešeno ili što gube imamo i u Teleoptiku, s tim što su njihove plate neuporedivo manje, i s tim što su oni neuporedivo vaspitaniji... i trude se, i bore se i trče, a i prilično su mladi pa možda čak vremenom eventualno nešto i napreduju...
Jedina falinka im što ne pobeđuju stalno...
Ali ni Partizan ne pobeđuje baš onoliko koliko bi za njegov nivo bilo poželjno...

Tako da... :icon-rolleyes:
 

Arno

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
595
Reaction score
210
Локација
Dire
Rumeni je ima(o) ozbiljan problem sa glavom u startu...šteta jer ja verujem da je mogao mnogo više ne samo u Partizanu već u karijeri. Pored toga ima dosta iritantnih osobina, ali mislim da je dečko stvarno veliki Partizanovac. E sad, što nije shvatio da ako je već toliki Partizanovac je trebao da posveti radu i učinku na terenu je sasvim druga priča...Pre odlaska kada je bio u fazi klupe, se vraćao u prvi tim na pravi način, ali čim pukne u glavi (što presiojom što lošim odnosom) pada u tešku dubiozu...Zaista šteta...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Cim se Dzigiju vraca to verovatno znaci da ne moze vise da trpi pritisak koji postoji u klubu i ligi gde se mnogo polaze u red, rad i discplinu.....ovde su mu svi gledali kroz prste i ne samo njemu vec mnogima. Ipak, bez obzira na to Dzigija smatram iskrenim partizanovcem medjutim svi smo videli da su retki oni koji imaju i snage i volje da ostanu u Partizanu...svako ko moze da ode preko on to i uradi bez obzira da li je to njegova volja ili je uprava zacrtala da unovci na njemu po svaku cenu. Profesionalni fudbal donosi velika iskusenja i kad neko udje u Partizan kao igrac on u tom profesionalnom okruzenju vrlo cesto prestane da razmislja kao navijac. Da se razumemo, glavni krivci za rani odlazak nasih igraca su uprave koje su prolazile kroz nas klub i koje su dozvoljavale sve to ali jos nismo doziveli da se neki nas talenat jasno usprotivi toj politici i kaze "Ne zanima me karijera ja sam ili Partizanov ili niciji".....takvih entuzijasta malo ima, svi podlegnu iskusenjima profesionalnog, modernog fudbala.
 
Top