Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Не призивајте Фејсу. Човек се намлатио титула у сваком клубу у којем је играо а учинак никакав. Сећам се песме југа (у ритму оне "Дијара, убицо цигана") њему упућене "Никада никог престићи нећеш, спор си к'о корњача. Фејса, Фејса, врати милион и двеста!". Може да дође уместо Лоле, да седи на клупи. Али само волонтерски.

Super ti je reper, drogirani retardi koji nicim izazvani prozivaju igraca Partizana.
Namlatio se titula, a nije imao nikakav ucinak? Kako mjeris ucinak? Koliko si utakmica pogledao?

Mi Fejsu ne mozemo priustiti, a da mozemo, bio bi najbolji zadnji vezni u zadnjih 10 godina.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Super ti je reper, drogirani retardi koji nicim izazvani prozivaju igraca Partizana.
Namlatio se titula, a nije imao nikakav ucinak? Kako mjeris ucinak? Koliko si utakmica pogledao?

Mi Fejsu ne mozemo priustiti, a da mozemo, bio bi najbolji zadnji vezni u zadnjih 10 godina.
Ок, цитат те глупе песме можда није био на месту. Он је за тих милион и двеста дошао из Хајдука из Куле и није оправдао очекивања. Фејса у својој биографији има 3 титуле и 2 купа са Партизаном, 3 титуле и 2 купа са Олимпијакосом а са Бенфиком 5 титула, 2 купа и 3 суперкупа. Ја не знам ниједног нашег бившег играча који има оволико титула (11) и купова (9). Отишао је из Партизана пре 10 година и сваке године је освајао титулу где год је играо. А што се учинка тиче можеш погледати овде да је последњи гол наместио у сезони 2011/2012 а постигао у сезони 2016/2017. Разумем да је по позицији дефанзивни везни али, по мом мишљењу, то је слаб учинак. Ако га упоредим са нашим најстандарднијим играчем на тој позицији Здјеларом, увек бих предност дао њему него Фејси. Можда грешим и не мораш да се сложиш са мном, али то је моје виђење. Једино у чему се слажем са тобом је то да га не можемо приуштити јер његова тржишна вредност премашује наше платежне могућности а, опет по мом мишљењу, премашје и његову реалну вредност.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Fejsa je imao period nakon dolaska gdje je, 'ajde recimo, pružao lošije partije i onda je nastala i ta glupa pjesma i sve ostalo. Sljedeće sezone je bio jedan od najboljih igrača i zaslužnih za titulu 2010. godine. Raću Petrovića obožavam, ali je Fejsa bolje od njega vezao igru.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Koliko ja nisam voleo Fejsu, jedva sam čekao da ode.
Ali daj da se ne zajebavamo, on je ozbiljan igrač za naše uslove i potrebe, sa ogromnim iskustvom, koje je skupljao u najboljim klubovima u svojim ligama, koji znaju kako se trofeji uzimaju.
Portugalska liga tretira brazilce kao domaće igrače, tamo sve vrvi od njih. Benfika mlati ogromne pare na tramsferima i pri tom rezultati ne trpe... i biti standardan 6-7 sezona u takvom jednom klubu, velikom i u evropskim okvirima, je strašan podvig koji, ako ništa drugo, barem zasluzuje poštovanje.

Od Fejsinog povratka kod nas nema ništa verovatno, jer on je još uvek kalibar koji moze da igra jaču ligu od ovog brloga, za mnogo veći novac!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Fejsa je odličan igrač i to je bio i kod nas. To što su kod nas ovi bilmezi s juga očekivali za milion i dvesta da on daje golove s pola, žmureći, makazicama je iskljucivo njihov problem.
A još nisam video da se nekom zamera to što je osvojio puno trofeja. A njegov zadatak nikad nije bio da daje golove i glumi pleja.
Doduše ja mu zameram ono s ciganskim dresom.
Ali on svakako može još da odigra koju sezonu na visokom nivou.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Mislim da je imao 40% od razlike cifara, a ako me secanje sluzi nasi su probali da smanje procenat, znam da je bilo prepucavanje sa Dzombom, ali se ne secam epiloga...
Bilo je davno, i pitanje je koliko je tačno što se plasiralo po medijima, ali mi se čini da se ipak radilo o 40% ukupnog transfera, a ne "razlici cifara/transfera". Uostalom, nije toliko ni bitno, ne verujem da je Džomba/Hajduk video baš mnogo od tih para.
Ceo taj transfer, inače, delovao je kao prilično loš posao sa naše strane (1+M i 40%t).
U to vreme Džomba je baš izdominirao sa reklamiranjem Fejse po svim medijima, te hoće ga ovi, te oni, te ide u Nemačku, te u Italiju...Jednom prilikom je valjda aludirao i na naše tadašnje ambicije o ulasku u LŠ rečima "ne može se u LŠ sa trećeligaškim pojačanjima", misleći tad na R.Petrovića koji je došao u istom tom roku iz Obrenovca.
U celoj ttoj transfer-sapunici smo, ako se ne varam, prvi put i probili 1M granicu za kupovinu na ovim prostorima.
A što se tiče epiloga, mi se evo batrgamo i dalje, Džomba nije u fudbalu poodavno, kao ni njegov Hajduk.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.423
Reaction score
5.628
Локација
beograd
Đukić promovisan u Hihonu

"Svi znamo ko je i šta je Sporting i gde bi trebalo da bude. Ovo je veliki klub i moramo da pronađemo način da ga vratimo tamo gde mu je mesto." (Jer, opet kazem, mi smo Sporting...)

"Moramo mi da budemo tim koji će da diktira ritam, koji će da vodi utakmicu, da napada." (...da idemo po protivnika)

:D
Vidim niko ne komentarise kako ide ovoj individui koja nas je dva puta zavila u crno.
Pa ide mu kao i u svakom klubu gde je bio trener, naguzila ga saragosa 2-0, a komotno je moglo biti 4+ razlike.
Sledeci mec u utorak, docekuju neke invalide i tu ima sigurne bodove
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.746
Локација
Beograd
Prosto neverovatno kako uopšte ima angažman. Mislim da mu nakon ovoga sledi post od evropskog fudbala. Saragosa mu dala gol u prvom napadu, a isti tim je u avgustu demolirao Saragosu 4:0...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Данас је Влаховић одиграо друго полувреме против СПАЛ-а, и, иако није постигао гол, нити асистирао, био је један од најбољих играча на терену!
Браво Душане! И да нам се вратиш, једном...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Marko Nikolić, gost u novoj epizodi Mondovog Sve u 16 podkasta:

I kaze da mu uprava nije ponudila ugovor za produzetak na vreme.
 
Top