Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Били смо попуњени на крилима и јесенас, истим тим играчима, па смо у две утакмице са Напретком узели само бод, изгубили у Лучанима, дали бодове ТСЦ-у и Вождовцу... То наравно не иде искључиво њима на душу. До краја сезоне ћемо имати још двадесетак утакмица, у зависности од резултата у купу, тако да не би требало да је потребан огроман фонд играча, али са друге стране ни имати јачу конкуренцију и уиграније играче на лето не би било нимало лоше.

Сулејманија нисам гледао још од наших сусрета са Јанг Бојсима, а није ни било много прилике у задње време с обзиром да је у последњих годину дана одиграо 4 утакмице (110 минута), али му је и поред тога пре неки дан било доста 15 минута на терену да асистира за гол (3:48). А ако се не варам он лагано може да игра оно што код нас игра Сума. Јојић је у сличној ситуацији, с тим да је за разлику од Сулејманија који је добар део утакмица пропустио због повреда он само склоњен из тима одлуком тренера, а последњу утакмицу је одиграо још у мају. Мислим да је Јојић отишао на позајмицу без права откупа и да се слично планира за Сулејманија, тако да на лето ко зна.

Такође је за викенд Јоветић дао први гол у сезони, њему уговор истиче следеће лето, чисто информативно :D
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Problem je što je bolji od svih koje imamo i formom i igrom i u jačem takmičarskom ritmu, tako da bi za njega moralo biti mesta, da ne pričam o ljudskim kvalitetima.

Ne znam kakav je covek, ni on a ni ovi sa kojma ga poredimo. Sto se tice igrackih kvaliteta... da ne jurim sad po transfermarktu, ali ne bih bas rekao da se naigrao nesto mnogo u poslednjih 4-5 sezona. Tacno je da isto vazi i za Lazara Markovica i Asana, ali oni su mnogo mladji i na njima ce se zaraditi, dok bi Sulejmani kod nad odradio godinu, dve i zavrsio karijeru.
Jedina prednost njegova bi bila sto je domaci igrac, mada, i to gubi na tezini ako cigani proguraju pomeranje granice stranaca na 7-8 igraca.

Imas Tosica, Markovica i Asana koji primaju velike pare, i pod ugovorima su, ne mozes jednostavno raskinuti ugovor da bi doveo Sulejmanija jer se eto otvorilo. Iako mislim da bi se odlicno uklopio u Savin sistem igre, najracionalnije mi je da ga ne pojurimo u ovom trenutku.
Samo, da se razumemo, ova racionalnost nije proizasla iz dobre takticnosti uprava i plana, nego eto samo se tako namestilo, usralo ih.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Ponekad me neko ovde pita za nekog mladog igrača, da li će možda biti nešto od njega, i...
Znate kako je, nekada se talenat vidi na prvi pogled (Laki Pavlović, Kokir), a onda taj talenat dobije ili ne dobije šansu u Partizanu...
Nekada se mlad igrač mora istrpeti da uđe u formu i ,,konstantu,, da bi postao pravi igrač, da bi dostigao punu cenu, postao pravi čovek...

E, ima sad u Teleoptiku dva krila (Čolića su sad vodili i na pripreme sa Partizanom), momci se ,,ne libe,, da idu 1 na 1, često im dribling uspe, itd...pomalo po tom 1 na 1 ,,modu,, podsećaju na Andriju Živkovića kada je ulazio u Partizan...da li će nešto više bito od njih sem tog ,,podsećaju,, to ne znam, ali dobro se sećam da smo Živkovića trpeli jedno 6 meseci u prvom timu Partizana kada mu uopšte nije išlo, i još smo na ,,Istoku,, imali obzira prema njegovoj majci, ocu, porodici, pa ga i nismo kritikovali za loše poteze koje je na terenu pravio, onako kako inače imamo običaj da neke druge igrače ,,počastimo,,...
Dakle, mi smo njega trpeli 6 meseci, a onda je konačno ,,proigrao,, doneo na terenu dosta dobrog Partizanu, i, on, ili njegov menadžer, otac ili ko već, odlučili su da im je bitnije da uzmu što više novca nego da tom Partizanu nešto i vrate od svega toga što je Partizan njima dao...

A vidite, sa 6 meseci ,,trpljenja,, ko zna koliko bi igrača takođe ,,proigralo,, u Partizanu, dostiglo neku cenu, formu, itd. - da im je TOLIKA šansa data, ali - nije.
Živkoviću jeste, a on nam je ,,uzvratio,, onako kako je uzvratio.
Samo, sva zarada, novac, slava, korist, uspeh - padaju u vodu, ako si nula od čoveka...

I Sulejmani je imao svoju ,,epizodu,, u Partizanu, samo ona je trajala ja mislim 10 minuta u prvom timu...a onda se on, menadžer ili ko već odlučio da se odmah ,,unovče,, što su i učinili...
Postao je odličan igrač, ali nažalost, šta je Partizan imao od svega toga...on ,,slovi,, za Partizanovca, kao što je to i košarkaš Bodiroga, ali šteta što tom Partizanu ne dadoše bar nešto i na terenu...
To mi nikad neće biti jasno, voliš Partizan, navijaš za njega, vrhunski si sportista i - najmanje igraš u tom Partizanu, malo ili nimalo...

Pa jebiga, možeš valjda da žrtvuješ jednu ,,milionsku,, sezonu negde ,,preko,, i da je odigraš za Partizan, ako si već Partizanovac... Ili, ne možeš? Ali...da je odigraš dok si još u stanju da je odigraš na pravom nivou...

Evo, Markec pokušava da ,,uhvati,, formu, najavio nam je i MItra, jednog dana...pa...ko zna...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Misliš, potpisaće ugovor, ali će sedeti na tribinama i čekati da ugovor istekne a da se on ,,naplati,, do poslednjeg dinara...
Dobro, ja ne znam u kakvom su stanju tribine tamo, ali, snaćiće se on već nekako da negde sedne...ne znam ni kolike su platežne moći F.K. Jastrepca, al' znate kako se kaže, zrno po zrno pogača, dinar po dinar palača. Sg su skupe pare, oskudacija!

 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Ne znam kakav je covek, ni on a ni ovi sa kojma ga poredimo. Sto se tice igrackih kvaliteta... da ne jurim sad po transfermarktu, ali ne bih bas rekao da se naigrao nesto mnogo u poslednjih 4-5 sezona. Tacno je da isto vazi i za Lazara Markovica i Asana, ali oni su mnogo mladji i na njima ce se zaraditi, dok bi Sulejmani kod nad odradio godinu, dve i zavrsio karijeru.
Jedina prednost njegova bi bila sto je domaci igrac, mada, i to gubi na tezini ako cigani proguraju pomeranje granice stranaca na 7-8 igraca.

Imas Tosica, Markovica i Asana koji primaju velike pare, i pod ugovorima su, ne mozes jednostavno raskinuti ugovor da bi doveo Sulejmanija jer se eto otvorilo. Iako mislim da bi se odlicno uklopio u Savin sistem igre, najracionalnije mi je da ga ne pojurimo u ovom trenutku.
Samo, da se razumemo, ova racionalnost nije proizasla iz dobre takticnosti uprava i plana, nego eto samo se tako namestilo, usralo ih.
Iz prve ruke sam cuo o Miralemu sve naj naj. Navescu primer njegovog bivseg saigraca i drugara(ne bih da imenujem) iz Teleoptika, kojem je pomagao sakom i kapom kad je zapao u krizu(teska povreda i kraj sportske karijere). Takodje, od istog izvora sam cuo da je jedan od retkih koga pare nisu promenile. Ostao je isti, druzi se sa istim ljudima, sto je zaista retkost u danasnjem svetu.

Licno mislim da bi "legao" kao kec na 10 nasoj ekipi i pomogao u razvoju mladih igraca, jer je i on kod nas krenuo istim putem kojim krecu Fica, Pavlovic i ostali "malisani". Ako nema prevelike prohteve za zaradu, dizem obe ruke za Sulejmanija u Partizanu!
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Dzaba mi dizemo ruke kad uprava dize noge samo da nas zadrzi na bezbednoj udaljenosti od cigana.
 

Kaiserovski

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
552
Reaction score
512
Grozna je ova hajka twitter botova protiv Saše Ilića. Prvi nisam neki ljubitelj lika i dela Saše Ilića (čak mislim da su za neke stvari koje pominju u pravu), ali srčanost sa kojom ga napadaju, brane ovu upravu i vire iz debelog dupeta one degenerisane pederčine je sramotna.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
ali srčanost sa kojom ga napadaju, brane ovu upravu i vire iz debelog dupeta one degenerisane pederčine je sramotna.
Meni je ovo već postalo skandalozno, ja nemam tviter ali kad neko ovde linkuje neku vest pročešljam šta ima tamo i uvek završim na istim profilima debele pederčine i dupelizaca mu. Već sam pisao o toj nekoj tobožnjoj podeljenosti na navijače fkpa i kkpa, i kako jedni drugi pljuju da su snsovci ( budibog s nama). Ali da ti neki "uticajni tviteraši" pušači kurca u pravom svetu, ni ne pokušavaju da razmisle glavom nego samo automatski piče ono što im psiho žeks kaže je meni potpuno ista priča kao lukić svinjska glava svojevremeno, samo umivenije. Sad sam otvorio tu temu o Saši i ne mogu da verujem koje je to pisanje po komandi. I ljudi su spremni više da veruju pederčini i šizofreniku nego legendi kluba, ma šta mislio ja o nekim njegovim postupcima...
Vidim i da su žexovi botovi mnogo jači.
Iskren da budem nekad kad sam bio mlađi stvarno sam verovao da "nismo isti" sad vidim da je to isti kurac, bar ovi žeksovi svedoci, ako nisu i gori...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Debeli peder i zavodnik mlađih punoletnih brucoša nek odjebe od kluba u trokoraku.
Đubre jedno debelo.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
Ali da niko ne krene dok se ne javi debeli, i tako svaki put, koga god da prozivaju.
Mnogo velika slučajnost.
Kad vidim ono "profo, šta mislite o..." automatski mi nije dobro.

* poštovani profo .... :puke:

Matrica je ista prvo kao pitaju debelog pedera šta misli onda on prospe latinske umotvorine zatim pantićevi svedoci kreću sa pljuvačinom. Kvazinovinar postaje opasan kancer prevazilazi sam sebe u stvaranju razdora među i onako razjedinjenim Grobarima. Ako se neko usudi da pita ko je doveo cigane na skupštinu ili kako ide kumstvo odmah je Nedićevac :pop

Zna bagra da je FKP zlatna koka i grebu svim silama da jašu i dalje i ništa im nije sveto, danas Saša Ilić sutra svako ko kaže nešto protiv a pri tome im jedan limar drži časove vođenja kluba renomea Partizana, treba da se samoubiju kolektivno.

Mnogo veliki problem postaje što pojedini počinju naprasno sa botovanjem neke verujem da većina foruma poznaje i to ničim izazvani.

Ne valja braćo, podelili su tribinu sad se ide ka tome da se podeli FKP vs KKP a sve zarad njihovih ličnih interesa !
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Oko cega protestuju Paokare nisam ispratio? Btw svaka im jebena cast,tom narodu,jebote poskupi vocni jogurt oni svi na ulicu. Nama uniste sve klubove sportskog drustva i nikom nista,umireni smo i anestezirani. Partizan nikada nije imao sjajno rukovodstvo pogotovo 70e i 80e ali ovo danas je uvreda zdravog razuma. Oni gledaju podobne i nepodobne,ne zele Partizanu dobro. Iskreno sam se ponadao da imaju zrno pristojnosti u sebi i da ce ovaj prelazni rok odraditi korektno,da nece dati za sebi za pravo da krenu na Sasu Ilica ali ovoj bagri nista nije sveto. P.S. vidim da sam promasio temu
 
  • Like
Reactions: MAK

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Iz prve ruke sam cuo o Miralemu sve naj naj
Ako nema prevelike prohteve za zaradu, dizem obe ruke za Sulejmanija u Partizanu!
Sve je to lepo za naj naj, ali velika je šteta što je jedan takav igrač (i čovek) dao Partizanu 10 minuta na terenu (i to kad je imao 17 godina il tako nešto)...
Ne znam u kakvoj je formi sad, nekada je bio baš ,,ubitačan,, igrač, i to toliko, da je onaj Hrvat na utakmici reprezentacija hteo bukvalno da ga ubije i slomije mu nogu (srećom nije uspeo)...ali, u kakvoj god da je formi (ili nije) pretpostavljam da niko u Partizanu ne razmišlja o tome da ga u Partizan pozove...
Kao što neko reče, već imamo Asana, Fiću, Lazara, Bambija, Lutovca, Lakčevića...6 krila, a to košta...ko da plaća i sedmo?
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Cekajte Gorane, da li je steta sto nije dao vise minuta na terenu, ili nam ne treba( nemamo da ga placamo)?
Za prvu recenicu Vaseg posta se apsolutno slazem. Drugi deo, iskreno, ne razumem. Pa koliko ga placa ta Omonija? Verujem da bi za deo Bambijeve plate, od Miralema imali visestruku korist. kako igracki, tako i mentorski. Ljudski kvaliteti su vec poznati.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
za dobrog igraca uvek ima mesta - u nekom normalnom klubu
pa pobogu mi placamo jednog lolu smiljanica, aj da kazemo da je onaj prvi ugovor bio poklon za svadbu ali cemu produzenje

posle igranja evrope i prodaje pavlovica za 10 milki, govna zele da nam predstave kako ce nevidjeni uspeh biti ako nikog vise ne prodamo ?! pri tome istovremeno tvrde kako spremamo sad ekipu za leto i za kvalifikacije - pa jel to znaci da ni na leto necemo nikog prodavati ?!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Za prvu recenicu Vaseg posta se apsolutno slazem. Drugi deo, iskreno, ne razumem

Šteta je što je tako dobar ofanzivni igrač, dobar čovek i veliki Partizanovac odigrao (u prošlosti) samo 10 minuta za Partizan!
Treba nam itekako i sada na terenu ako je SADA u stanju da igra na nivou koji je Partizanu potreban...ili, ako taj nivo može da dostigne za kratko vreme...
Ako ne može, onda nam ne treba (na terenu)...

Meni je jedino primarno kako da Partizan ima što bolju ekipu i što boljih 11 na terenu, novcem se ne bavim...starim zaslugama se ne bavim...nekim ,,ortačkim,, odnosima se ne bavim...menažerskim uslugama za uslugu se ne bavim...

Novca za pojačanja sad ja mislim da imamo...dovedosmo Matića i - nikog više...ja već razmišljam kakav li će nam tim biti od leta pa nadalje...

Ali, ne pitam se ja, a novcem se bave ovi iz uprave Partizana - i, na sastav Partizana svakako utiče i mišljenje našeg trenera, možda on o Sulejmaniju i ne razmišlja kao bilo kakvoj opciji...

Mi možemo ovde na Forumu da pišemo, mislimo, razmenjujemo stavove, predlažemo...ali ne odlučujemo mi...
 
Top