Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Pa ja Vas i upitah za misljenje, a vi odgovarate da se ne bavite finansijama i ortacko-menadzerskim kombinacijama:)
Bitno je da smo se razumeli, sto i nije tesko - volimo Partizan.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.596
Што се тиче Салета вечитог капитена, ево нешто што сам одавно написао:
Саша Илић не сме да буде СД у оваквом Партизану. Пре свега мислим да не би био успешнији СД од Томића који је, свиђало се то неком или не, репер за квалитетног спортског директора. Не видим које он то искуство, везе и контакте има за успешно обављање те функције.

Хајде то мање више, али Сале је једна од ретких светлих тачака у оваквом разореном и окупираном Партизану. Као жива легенда и ходајућа играчка икона не би смело да се дозволи и због њега и због нас да има икакве везе са управом и да обавља икакве функције у клубу које могу да га упрљају. Евентуално да ради са клинцима и да њима преноси своје искуство.

Сале би требало да добије јаку и одговорну функцију тек када се Партизан ослободи стега вашљивих политичара, менаџера, навијача и осталих гована која нас вуку на дно. Када буде борба за титулу поштена, када не будемо продавали децу у бело робље, када нам не буде највећи спонзор УЕФА, када будемо имали бордо-плаву резервну варијанту дресова, када на трибини, у клубу, у савезу и у држави буду људи који су поштени и вредни, е тада Саша Илић треба да добије функцију у клубу и да буде део или предводник новог таласа људи који ће ширити партизанштину, борбу и антизвездизам.

У свим осталим случајевима постоји велики ризик да се Сале потроши, да га одбаце као крпу, да се и навијачи деле око његових (не)квалитета... Да се ја питам, држао бих га близу терена док дише. Нека мотивише играче са клупе, даје им савете, а верујем да би и у 50. години показао више жара, знања и хтења од појединих првотимаца.

Да је паметан, због себе, а себично говорећи и због нас навијача, најбоље би било да се уопште не бави фудбалом у Србији. Срби слабо памте, а и кварна су роба, тако да лако можемо да дођемо у ситуацију да истинска легенда клуба почне лагано да се прља.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Neki komentar za mutavog koji lagano ispada iz segunde i stavlja pare u džep svima nama koji se kladimo? Mutavi mutavi, najgori “trener” u istoriji kluba.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Najgori trener Partizana je najverovatnije Drulovic. Bar po rezultatima.
Inace su Tomic (kup), Milinkovic (iako ima titulu i kup!?) i Stevanovic blizu..
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ja ne bih razvrstavao trenere generalno na najbolje i najgore, jer ima tu raznih okolnosti.
Recimo Milinković je u trenutku odlaska vodio ekipu koja je bila na putu da prezimi u Evropi a imao je katastrofalne rezultate u jsl, sto objektivno imamo i ove sezone ali smo Savom zadovoljni ( zbog igre pre svega). Onda je došao ekspert Drula i uradio svoje...
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Đukić je svakako loš trener. Ali rezultati kluba zavisi od mnogo faktora, tu uticaja pored trenera ima i VVV ekipa koja nas vodi, sportski direktor, stanje na tribinama, FSS, ciganski lopovluk itd itd. Po meni veliku krivicu snosi i Iliev koji ga je doveo. Moram priznati da sam se i ja obradovao Đukiću koji je u prvom mandatu, činilo se, znao šta radi, ali kad sam vidio da dolazi sam, da nema svoj tim stručnjaka, da će mu kondicioni trener i dalje biti Miša Filipović odmah sam počeo sumnjati u naš uspjeh. U današnjem fudbalu, ako nemaš svoj tim trenera, si niko i ništa.
 
  • Like
Reactions: Dzo

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.250
Reaction score
6.831
Dvojica velikih Partizanovaca, za Jokana znam iz prve ruke da je divan covjek i veliki gospodin. Cika Bori zelim da ga zdravlje dobro sluzi prije svega, s obojici uspjehe u karijerama!
 

Прилози

  • 16E448FB-0243-48CC-8BA7-F9C39B5DA467.jpeg
    16E448FB-0243-48CC-8BA7-F9C39B5DA467.jpeg
    82,7 KB · Прегледа: 31

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
EOtynyWWAAEyIrg

Zaintrigirala me ova slika pa sam kopao po netu i tako naišao na jedan zanimljiv tekst
Tekst je iz 2018.


Dosta toga o njemu na jednom mestu.
:D
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Pišu portali da je Rikardo promenio klub - prešao iz Al Šaržera u Ali idihad (ili kako god da se zovu ti bliskoistočni sportski velikani), pa su samim time pale u vodu i klauzule prilikom naše prodaje (kažu do 600k jevreja), a vezane za broj golova i titulu Al Šaržera sa njim u timu.
Naravno, pitanje je koliko su cifre i klauzule tačne, jer poznato je da je u smrdiji sve "trasnparantno"(kao i "mozak" gancija), ali u svakom slučaju čestitke našim umešnim prodavcima!:clap
Samo nastavite u istom stilu!
Prilikom prodaja, ako već mora neka kinta da se uzme, onda obavezno povelike sume zaključane klauzulama za golove, utakmice,titule i slične "benefite". Sa druge strane, prilikom kupovina, opet ako već mora da se plaća, onda bar da se bude darežljiv na procentima buduće prodaje, jer tako smo u mogućnosti.
Bravo još jednom magovi, šteta je da tavorite u jednom FK, vama je mesto u ministarstvima za opštu dobrobit masa.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Без клуба је био преко годину дана, баш ме занима како ће се показати сада у Напретку.
 
Top