Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
juliano roberto antonello juca

Дабоме, Жука у Депортиву, срамота ме како сам њега превидео.

У међувремену се сетих да је Гулан својевремено, заједно са исто нашим Ненадом Адамовићем, био део репрезентације Европе за играче до 18 година. Одигране су две утакмице против репрезентације Африке, сећам се да је Еуроспорт радио преносе, а мислим да су у другој обојица били и стартери док су у првој ушли с клупе. Детаљи тог Меридиан купа, који није заживео : 2007 УЕФА Меридиан куп.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Stevan Jovetić... biser fudbala...
Povrede su ga sputale od jače karijere, loši uslovi u Srbiji su ga kratko držali u Partizanu.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Još malo o Radomiru.
Prosto mi je neverovatno da mu toliko malo prostora ovde dodeljujemo.
Marca mu je naslovnu stranu posvetila.
Čoveku koji je napravio Tomića,Miloševića,Nađa,Kralja,Stanojevića, Rašovića.....



 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Skroman momak, i ne tako velike fudbalske klase, ali je u našem dresu uvek davao svoj apsolutni maksimum, pa i preko toga, ako tako može da se kaže, bilo da mu daš 90 ili da mu daš 1 minut na utakmici...sve bi i u tom jednom minutu uradio ili bar pokušao pa da Partizan ostvari što bolji rezultat...
I zato, poštovanje za Luku! :respect
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
I koliko ne na kraju imao godina kad je bio kod nas? Zna li neko odgovor na vecnu misteriju? :D
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Po papirima rodjen 26.03.1974., a u vreme CH League vitalni cetrdesetogodisnjak, po prici Zarka Zecevica.Ispada da je rodjen 1963., godiste cika Crnog i dve godine mladji od Lotara Mateusa:D.Mogao je lagano za nas igrati u sampionskoj sezoni 1982-83 i sazrevati uz Nenada Stojkovica i Ljubu Radanovica, kao sto su Bleki i Kalaba uz Bojana Ostojica:D.
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
U vreme Zube Ronalda, West je bio stariji nekih 4 ili 5 godina, kad su igrali za svoje mlade reprezentacije, a posle u Interu su isto godiste (1974). Tako kaze Ronaldo(Zuba)
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Jedan od retkih igraca a da su nosili do nedavno nas dres(doduse bez ijednog zvanicnog nastupa i Teleoptik) i koji je u ovom jebenom dobu korona pauze bez sporta i fudbala , juce odigrao prvenstveni mec u prvoj ligi Belorusije za Slutsk.Cak je i dao gol iz daljine....Mitsko bice- Salu Draman.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd

E, stvarno mi je drago što je ,,naš,, Salu našao neko svoje fudbalsko ,,mesto pod Suncem,, i nadam se tamo zaradio neku solidnu ,,kintu,,!

Stvarno fin, simpatičan i lepo vaspitan dečko...već sam pisao nekad negde na Forumu o njemu, upoznao sam ga u busu posle neke utakmice Partizana na JNA, a onda kada sam ga, kasnije, jednom video u Zemunelu, i javio mu se (iz daljine), misleći da me se možda i ne seća, a on je USTAO sa stepeništa na kome je sedeo, jer je smatrao da je nepristojno da sedi dok mi odgovara na pozdrav!

Kada sam docnije čitao da mu Partizan mesecima nije isplatio NIŠTA (iako je imao potpisan ugovor) mene je bilo sramota te Partizanove i Srbijine sramote, jer je ovde uobičajeno da se potpisani ugovori ne poštuju, a da se neko ,,ladno,, ,,zavrne,, ,,prevesla,, ili šta već za novac koji je pošteno zaradio...

Baš mi je bilo bezveze kada je na taj i takav način otišao iz Teleoptika...ali, šta ćeš...znamo kako je ovde...

 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Odlican igrac. Kakav smo tad fudbal igrali.. Sve najbolje, Vlado..
 
Top