Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Sezonu odigrao kod nas.. Stekao ime u Holandiji, tamo bio i kapiten.. Nek mu je srecno..
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
402
Reaction score
534
Interesantan intervju našeg bivšeg igrača Batrovića:

 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Interesantan intervju našeg bivšeg igrača Batrovića:

...a Vermez čita o debaklu protiv Rome i neverue :)
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Срећно ћелавом. Ако се сретнемо кадгод у квалификацијама, желим му да га избацимо у исто као Видеотон ономад.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Jokane nekako mi ova druga rečenica mnogo oštra (znam da nisi mislio ništa loše) :)
Ja mu želim da igramo sa njima u grupnoj fazi lige šampiona, pa da ih tamo oderemo :D
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Нисам му још опростио онај одлазак после дупле круне. Ми смо навикнути да нам управа отера доброг тренера а он је збрисао "у мирнију и уређенију лигу'". Испоставило се да он најбоље функциинише у лиги каква је наша. Надам се његовом повратку па да опет воза роме у дербијима као што је знао.
 
  • Like
Reactions: BaX

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Нисам сигуран. Колико се сећам говорио је о квалификацијама за ЛШ, припремама а онда му је Орбан дао донвитовску понуду коју није могао да одбије. Да се разумемо, не браним управу уопште, али ја сам имао утисак да је одлука о одласку била лично његова.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Možda će se razlog nekada saznati, da li je lično njegova odluka ili mu je jednostavno predočeno da mora da ode.
U svakom slučaju, OGROMNO mu hvala na tituli, za koju je ranije dogovoreno da mora završiti na ciganskoj adresi.
Uradio je čovek nemoguće. Meni lično, ubedljivo najdraža titula.
Ostaće mi uvek u sećanju Đurđevdan kod drugara te godine, Voždovac puni li puni ganfere na krovu dok ja od sreće samo dolivam žestine u čašu :D
Kasnije smo mi rešili Radnički, ostalo je istorija, zato bi oprostio Marku štošta, a kamoli što je brzo otišao (+vrlo moguće zato što je morao).
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd

Jeste kasno, ali ja ovog čoveka toliko volim da je to neopisivo. Obe ruke u vatru dajem da bi kao Drogba u Čelziju one zadnje sezone ili Del Pjero na kraju karijere u Juventusu bio takav džoker sa klupe i takav x-factor da ne bismo morali da se brinemo. Sigurno 5-10 golova može da strpa bez problema. Ako hoće da se vrati, angažujte ga. Garantujem da bismo višestruko profitirali.
 
Top