Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Ako da bar jedan gol i napravi par asistencija, biće ono Dača nije zaboravio da igra fudbal i eto nama njega već u polusezoni.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
546
Reaction score
997
Ivan Ivanovic je par puta u svoj emisiji (koju slabo gledam), napomenuo kako nikako ne dolazi na nas stadion.

Nisu mi bas jasni nasi igraci, pogotovu iz F.K.-a koji idu kod njega (a neki su bili).

Nije on los showman, ali ako imas potrebu da potenciras da neces na JNA, koji je nama svetinja, ne znam ni ovi nasi sta ce kod njega.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
566
Reaction score
756
Ne razumem logiku... Koga briga da li on hoće ili neće na JNA? Kakve to veze ima sa odlaskom naših igrača u emisiju?! Jedino ako je pljuvao po stadionu i klubu, onda je druga prica... Ne pratim ga uopšte, pa nisam upućen u situaciju.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ivan Ivanovic je par puta u svoj emisiji (koju slabo gledam), napomenuo kako nikako ne dolazi na nas stadion.

Nisu mi bas jasni nasi igraci, pogotovu iz F.K.-a koji idu kod njega (a neki su bili).

Nije on los showman, ali ako imas potrebu da potenciras da neces na JNA, koji je nama svetinja, ne znam ni ovi nasi sta ce kod njega.
Koga boli kurac za malog iskompleksiranog ciganskog patuljka? Nek zove ono prase Sarapu da reklamiraju kosmodisk. Ciganski ološ, ništa više.
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
546
Reaction score
997
Pa cim decidirano prica da nece da dodje, nece kod stoke....
Ako jbg nisi ni jednom pogledao, onda se ne javljaj.

Ana Stajdohar;) ;-)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.461
Локација
Beograd
Ja ću, kao stari fudbalski vuk još iz doba Bjekovićevog gola u Ljubljani 1976.-e, nekako i da se snađem za Olimpiju, ali pomozide ti mlađariji koja više prati košarku nego fudbal za te neke #osobe, pa zatim i naloge, forume i klubove - jer tamo su vam te #ptice selice-preletačice (pa čak i neke krupne i legendarne), mnogo češća pojava nego u fudbalu...

I ja vas, i zbog toga, ali i inače, učio jedno godinu dana da jedna jedina #51 ptica nikako niti čini proleće, niti ta ptičica neko proleće može da obustavi, pa čak i ako to ružno fudbalsko pače sa neoprostivim gresima instagrama nikada neće postati bezgrešni golgetersko-grobarski labud...ali - nije vredelo...

Sad kad razmislim, potpuno sam se pronašao u jednoj staroj pesmi Čika Jove Zmaja, koja kao da opisuje moj slučaj (a sebi u toj pesmi naravno dadoh ulogu učitelja : )

,,Učio ih, učio
od srede do petka,
al se nisu odmakli
dalje od početka.


Nije bilo uspeha
učiteljskom trudu,
cela muka njegova
ostade zaludu.,,

:icon-lol:
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.067
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Katastrofalan potez bi ovo bio za Strahinju. Mislim da ne bi napredovao u tih godinu dana uopste.
Belgijska liga je dobra za napredovanje mladih igraca ali onih koji igraju u ofanzivnim linijama. Za jednog defanzivca nikako ne moze biti dobro da igra stopera u ekipi koja se bori za opstanak i koju tovare svi od reda.
 
Top