Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
564
Reaction score
743
Kako onda pravdaš njegove odlične rezultate sa Valjadolidom i sada savim solidne sa Hihonom (koliko se moglo učiniti za pola sezone) ako je po tvoj mišljenju loš trener i ima posao samo zahvaljujući igračkom renomeu?
Moja procena je na osnovu njegovog kompletnog trenerskog staza, gde je imao i dobrih epizoda, ali sam mišljenja da dosta zavisi od igrača i stručnog štaba koji ima na raspolaganju. Ako dodje u neki tim i pogura ih malo, ulije I'm samopouzdanja onda to i bude ok, ali ako treba da napravi nešto od nule onda to baš i nije dobro.
Čini mi se da spada u onu grupu trenera koji su idealni da vade kestenje iz vatre, ali ih posle toga nema nigde. Zbog toga misli da nikada neće napraviti nesto vise sa nekim timom.

@zive: Hvala na ispravci, na to sam u mislio. Puno poštovanje za njega kao igrača i sve što je postigao.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Slozio bih se dobrim delom sa Stojancetom oko Djukica.
Ja sam njega posle prvog mandata kod nas smatrao da ce danas sa Gvardiolom voditi bitke, bez obzira na sve njegove neuspehe posle.
Sve do drugog mandata, kada nisam znao o cemu covek prica. Plzen me dotukao.
O licnosti ne sudim kad nekog ne poznajem.
On zna razloge zasto je cutao, a ja cutanje ne prihvatam, zato je i najuren kao krpa.
Dosta ljudi koji Djukica poznaju licno su rekli da je jako dobar i posten covek.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Jebote, naši daju golove, postižu dobre rezultate, potpisuju dobre ugovore...

A Partizan osvoji ili ne osvoji kup i sve tako u krug. Tribina sve gora. Niko naš da stane u odbranu kluba.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja da sam igrao u našem Partizanu i da sam otišao preko, odbio bih igranje za sns reprezentaciju i obrazložio to detaljno. Da ne može neki bivši igrač da kaže u Srbiji moj klub, preko kojeg sam se probio, trpi fašističku torturu i glumi ikebanu u svim sportovima, trenutni režim je srušio sve što ima veze sa Partizanom i Grobarstvom itd.

Mokri san mi je da sve i jedan naš bivši igrač odbije učešće u sns prčiji pa neka se jebu i blamiraju.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
"Ja sam poput onog lika iz spota Grupe JNA. Grobaris totalitare. Kao ludak koji po ko zna koji put gleda istu utakmicu. E taj sam. Mada mi se čini da nije pametno u Srbiji hvaliti se da si partizanovac, ali to me ne dotiče. Ceo život volim crno-bele i to nema nikakve veze sa poslom koji se bavim. Voleo bih klub i da nisam bio u njemu. Umrli sam Partizanovac...

Pogledajte situaciju u vaterpolo klubu, maltene se gasi, jasno je onda u kakvom ambijentu celo sportsko društvo funkcioniše. Dobro čitam između redova i u potpunosti se slažem sa rečima Duška Vujoševića od pre nekoliko godina".

:respect

Jedino pamtim Duletove intervjue ovako kritički i poenterski zaokružene. Kapa dole majstore, sve najbolje u trenerskoj karijeri. Da uđeš u tu ligu šampiona i da odbraniš titulu. Jednog dana kada budemo slobodna zemlja da se vratiš u naš Partizan...

Smrt sns-izmu, živeo Partizan!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Obavezno procitati ceo Vukov intervju!
Covek ciji je transfer Partizanu placen autobusom, covek koji je odigrao samo par utakmica u svetom dresu, ima muda da kaze sve sto mu je na pameti(pomenuo odnos i prema VK i celom SD). Covek koji sigurno nije u milionima kao mnoge "legende" naseg kluba, a cute ko picke na sve ovo sto nam se dogadja...
Vukovicu svaka cast! Dace Bog da te docekamo u nasem i tvom Partizanu!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Za takve se vredi boriti, a ne kao ovi naši iz tadašnje uprave (uvek ta uprava!), dali ga za autobus, jebote sve sve ali za autobus.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Boje se da ne prodju kao Hakan Sukur kad mu je Erdogan oduzeo svu imovinu i zamrznuo lovu u bankama.
 
Top