Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.560
Reaction score
1.040
Obavezno procitati ceo Vukov intervju!
Covek ciji je transfer Partizanu placen autobusom, covek koji je odigrao samo par utakmica u svetom dresu, ima muda da kaze sve sto mu je na pameti(pomenuo odnos i prema VK i celom SD). Covek koji sigurno nije u milionima kao mnoge "legende" naseg kluba, a cute ko picke na sve ovo sto nam se dogadja...
Vukovicu svaka cast! Dace Bog da te docekamo u nasem i tvom Partizanu!

Тај аутобус и даље користе млађе категорије Партизана.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
837
Reaction score
2.870
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Pročitao sam ceo Vukovićev intervju, meni je privukao pažnju i deo gde kaže možda je i bolje što me nisu u parama platili, ko zna gde bi završile a ovako autobus je vozio generacije i generacije fudbalera Partizana.
Otprilike tako je rekao, juče sam čitao.
Ogledalo svih naših uprava.
Lopovi idite iz kluba svi do jednog.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Vukovic je neko koga zelim da vidim jednog dana u upravi Partizana. Zasto ne i kao trenera pre toga naravno
 
  • Like
Reactions: BaX

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
- Aleksandar Mitrovic dvostruki strelac (za 2:0 i za 3:0 sa penala) i asistent (za 5:3) u pobedi njegovog Fulama nad Sefild Vednsdejom (5:3) /ukupno odigrao: 39 utakmica, kao starter: 39 utakmica - 26 golova, 2 asistencije)
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.858
Celavi nek je sa srecom...

Dve svetle tacke su bili Marko Nikolic i Andrea Trinkieri, mozda nisu grobari od malih nogu, ali su pokazali mnogo mnogo vise od ovih sto se busaju u grudi svojim grobarstvom.

I obojica su otisli, eto tako iznenada... mora da je slucajnost
 
Top