Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
"Mali" Raća(neodoljivo me podseća na Raću) se jako lepo snalazi u turskoj ligi.
Deluje ko ispravan i posvećen momak. Srećno u novoj sezoni mali!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Da li je u boljem stanju od Bambija i Markeca u trenutku kad su se vraćali da nas ,,pojačaju,,? Da li za razliku od njih on može da bude po principu ,,treća sreća,,? Da li iko u Partizanu razmišlja o tome da ga pozove? Zar nije pre neki dan bila vest da je produžio (da će produžiti?) ugovor tamo gde je?
Inače, svi ti veliki Partizanovci koji odigraju samo koji minut za Partizan (Sulejmani), ili ne odigraju ni jedan (Bodiroga), ili obećaju da će se vratiti u punoj snazi, ali se nikad ne vrate, ili se vrate kad ih niko drugi neće...sve mi je to ,,smuti pa prospi,,...

Voleo bih da se Suki vrati ako je još u snazi...
I voleo bih da sve one koji nisu za Partizan, a tu su nam u ekipi ove godine, što pre prosledimo Teloptiku...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256

:D
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sad ako ne dovedemo Sulejmanija nikad nećemo.
Ja smaram o ovome već godinu dana, pa uskoro će biti premator i neće biti svrhe.
Na stranu njegovi ljudski kvaliteti, o kojima znam samo najbolje.
To je igrač koji razbija bunkere, pravi višak, prekidi, centaršutevi you name it.
Nije top igrač, ali je nama baš ono što nam treba.
Al čini mi se da nekom nije po ukusu, kad se niko ni ne "raspituje za njegovo zdravlje" već par prelaznih rokova.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.510
Reaction score
5.116
Ja sam bio protiv kad smo prosli put pisali o njemu, mislio sam da nema smisla da ga dovodimo ako vec imamo Bambija, Markovica i Asana... Nazalost, ni Bambi, ni Markovic nisu dali ni 20% od onoga sto se ocekivalo...

Ako hoda bez staka, dobrodosao je, od ove dvojice ne moze biti gori.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.493
Локација
"preko bare"
@Стојанче Ристевски
Vjerovatno nema "odgovarajućeg" menadžera, pa se niko ne može "ugraditi" u njegov transfer. Ili možda i ima, ali ako je takva osoba kao što ti tvrdiš, vjerovatno ni ne pomišlja na tako nešto.
Jbg, takvi su, izgleda, nepoželjni u današnjem Partizanu. Nažalost...
 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Kao sto je sa Vukom Rasovicem bilo. Posle nas ga ubacio u Dinamo Minsk..tamo naravno vidjeli da pojma nema i makli ga odmah. I gle evo ga u Napredak Krusevac..i sad je nedje u emirate. I to mu je kraj karijere..moze opet u neki Napredak da se vrati ili u Surdulicu

Није баш да су га макли одмах с обзиром да је провео тамо две године, једну као спортски директор другу као тренер и да су те две сезоне једине у којима је Динамо успео да игра лигу европе.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
- Nikola Ninkovic strelac izjednacujuceg gola za konacnih 2:2 u remiju njegovog Askolija protiv Pordenonea /ukupno odigrao: 29 utakmica, kao starter: 24 utakmice - 9 golova, 7 asistencija/
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@Стојанче Ристевски
Vjerovatno nema "odgovarajućeg" menadžera, pa se niko ne može "ugraditi" u njegov transfer. Ili možda i ima, ali ako je takva osoba kao što ti tvrdiš, vjerovatno ni ne pomišlja na tako nešto.
Jbg, takvi su, izgleda, nepoželjni u današnjem Partizanu. Nažalost...

Odgovor je: Žarko Zečević.

Sulejmaniju je samo falila eksplozivnost da bude top svetski igrač, ništa drugo. Opijao bih se tri dana cela, kad bi se vratio
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Veliki talenat Kokir :buhaha
Kad se setim kuknjave oko dečka koji je imao potencijal ali nikad glavu na ramenima.
 

zokizvrk

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
720
Reaction score
1.249
Локација
zemun ceo crn i beo
Pored Kokira još dva izdanka naše škole su promenili klub. Nović i Zuvić su u napretku iz Kruševca
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Kokir jeste veliki talenat, izuzetno veliki talenat koji je sa loptom na ,,per tu,, - ali naravno da u savremenom fudbalu to nije jedino što ti je potrebno da uspeš...

Ubeđen sam da je i na sadašnjem nivou mnogo bolji fudbaler od nekih koji su su pre i posle njega dobijali šansu da zaigraju za Partizan (bar na tih nekoliko utakmica), pa čak i od nekih koji su nam trenutno u ekipi...

Ali, na terenu ima mesta samo za 11, a on sa svojim nedovoljno razvijenim fizikalijama (snaga, brzina, igra u oba pravca svih 90 minuta), teško da može da upadne u tih 11 nekog tima koji teži najvišim dometima...tehnika 10, fizikalije 3, ili, hajde, da ne preterujem, tehnika 9, fizikalije 4, ali dođe mu na isto - prosečna ocena 6,5...no kad bih krenuo da ocenjujem sve sadašnje igrače Partizana, pitanje je kako bi se tek oni proveli na ,,ispitu,,...

Bilo kako bilo, Metalac polako ali sigurno postaje ,,Teleoptik 2,,... :D
...Zemunski Teleoptik 1 je sa nekim od ovih igrača koji su sad tamo u ovome gornjemilanovačkom ,,T-2,, uspeo da ispadne u treću ligu, ali...možda se Metalcu sad sa njima ,,posreći,,...nije problem talenat, nije problem tehnika, to ima svako ko prođe školu Partizana (i Teleoptik), ali veliki je problem kako u tu decu ,,ugraditi,, fizikalije pre nego što ih pustiš u seniorsku konkurenciju, ili kako bar te ,,fizikalije,, što pre dovesti na potreban nivo...?

Taj prelaz od ,,omladinaca,, ka ,,seniorskom,, fudbalu baš često ,,ubija,, naše vrsne ,,male ali tehničare,,...i onda, posle Teleoptika - 1, oni traže šansu u nekom ,,Teleoptiku 2,, ... ,,Teleoptiku 3,, ... ,,Teleoptiku 4,,... ali, jbg, sreća je jedan vrlo varljiv pojam...

(
Nović i Zuvić su u napretku iz Kruševca
)

Činjenica je da mi godišnje ,,proizvedemo,, jedno dvadesetak fudbalera koji Partizanu zapravo ne trebaju i onda ih ,,delimo,, kome god...ali...tako mu to dođe...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
- Nikola Milenkovic strelac jedinog gola za Fiorentinu u porazu od Rome (2:1) /ukupno odigrao: 35 utakmica, kao starter: 34 utakmice - 4 gola/
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.789
Reaction score
7.557
Локација
25-i maj
Jokan,Ivic i Nikolic ozbiljne karijere. Da Sale Stanojevic nije potrcao za parama nego gradio karijeru sad bi i on vodio neki Francuski ili Nemacki tim.
 
Top