Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
Dobijaju 2x200 ali svaki put dobijaju u naredne tri godine. Pa oni su u proslom mandatu prilikom ulaska u PL potrosili samo na transfere oko 120 miliona, gde su tu jos plate i na sve to funkcionisanje samog kluba.

Veliki je disbalans izmedju PL i cempionsipa u parama a samim tim i u kvalitetu. Zato kad se ispdne iz PL-a vecina timova ne moze da se oporavi jer vecinu igraca mora da proda da bi smanjili platni spisak da bi preziveli. To su ogromne promene.
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
394
Reaction score
2.726
Локација
Novi Beograd
170-190 miliona evra se dobija za samo ucesce u PL, znaci za jednu sezonu i da se ispadne. To se isplacuje u naredne 3 godine.
Oko 330 miliona evra se dobija za dve sezone u PL, odnosno ako ekipa koja je usla u PL i opstane te sezone i onda igra i sledece.Ova suma se isplacuje u narednih 5 godina.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.132
Локација
U pizdi materini
Zbog isplate u tri godine bilo mi je čudno da opet dobijaju ceo iznos ali kada pogledam koliko dobijaju ovi sa dna PL ovih novih 200 milki mu dođe kao da su bili već u PL pa da budu konkurentni ima logike.

Da se osvrnem samo na SL i FKP jbmti u kakvim paralelnim univerzumima živimo...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Preki misli ovako nešto:

volimpartizan.rs/prekazi-tuzan-zbog-voljenog-partizana-puni-nas-ko-hoce-mnogi-bismo-pomogli-ali-to-nije-u-interesu-onih-koji-vode-klub-91363/
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Pretpostavljam da je bilo ovako, mi smo pukli od Petah Tikve i ja sam toliko popizdeo, pošizeo i pobesneo, da nisam otišao na sledeću utakmicu Partizana, iako nisam imao nikakvih obaveza - a to sam uradio samo tad i nikada više u životu, eto samo da vidite razmere naše tadašnje fudbalske katastrofe i mog besa - Vermez je otišao a Blagoje Paunović, Veljkov otac, je posle Vermeza vodio tu jednu jedinu utakmicu u svom životu kao prvi trener Partizana, isto tad i nikad više...

Posle sam razmišljao da sam tim svojim nedolaskom nekako najviše ,,kaznio,, Blagoja Paunovića, a ne najveće krivce, ali...eto...šta god radiš u životu, neko kajanje ti ne gine...
Još je taj Paun ranije imao neke veze sa mojom porodicom, ali, eto...mnoga naša posrnuća i padanja sam doživeo i preživeo, pa opet uvek odlazio na sledeću utakmicu...ali...ta Petah Tikva, u tom trenutku, bila mi je ,,kap koja je prelila čašu,, i koju nikako nisam mogao da podnesem...

Ali...kad rekoh ,,kap,, nešto se mislim, koliko sranja nam se izdešavalo u istoriji, nisu to neke kapi nego prava kiša...
Al šta ćeš...
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.313
Локација
Brèko, BIH
Tacno, utakmica odigrana 2 dana pre 60-tog rođendana kluba , sa Kulom bez golova, Blagoje vodio jedinu utakmicu kao šef ,pre nego je stigao Reber, koji je debitovao u večitom derbiju(0-2), kad im je sviran penal koji naravno nama nikad ne bi svirali (navodni prekršaj Saveljića nad žirafom). Mučan kraj leta i početak jeseni, sada već daleke 2005.godine.


Peskara raskinula ugovor sa Božinovom.
Kod nas se i najduže zadržao, čitavih 18 meseci
 
Top