Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.884
Reaction score
7.721
Slusao sam Djanija u nekoj emisiji na Youtube kao bira najboljih 11, toliko se nalizao tvorzanovog dupeta da je preslo sve mere, nisam ni pola emisije odgledao, bas je gadno.
Vidi se gde su trenutno noz i lebac i ko je gladan.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
545
Reaction score
984
Sa caletom od ciganceta Radonjica sam pricao malo u birtiji jednoj.
Sin mu je potpisao ugovor za Marsej, on je i dalje dolazio redovno u tu birtiju kako su mi rekli drugari. Mislim i ja ga video, i pola zuba u glavi nema. Taj deo nisam razumeo, al njima je do jaja, jer se nije promenio ni malo. Keva mu je inace kurvetina narkomanska ono bas, i ne zive zajedno dugo.

E sad ti drugovi su meraklije, ali ja morao sam da ga pitam sta je to bilo u Pfc-u. Sto je otisao odatle? On ispljuva upravu, pa i Mocu Vukotica.(dal i Curkovica, ako je on tada bio u klubu). Dal su trazili lovu, dal sta je bilo vise se ni ja ne secam, jer od mnogo vina i svega drugog pamcenje otislo malo u kurac.
Ali hteo je u Pfc da igra, iako je cigance mislim od odrastanja, ali ne bi bio prvi a ni poslednji takav ni u fudbalu ni kosarci.
Ko ga jebe sad. Ali i uprava je jela govna. Lik mi je ostavio realan utisak, jer kazem, sin mu potpisao za milione, a on u nekim prastarim pijacarskim papucama, bez zuba sa malim kerom nikakvim nekim u bas bas birtiji.
Meni prvo bilo degutantno, al onda vidis da je to neki punk. Pare ga nisu promenile.

A Stojkovicu posle onoga, Oprostite mi ruznu proslost, ...pa Andric ga ne bi lepse srocio. I ajde sad mu ne oprosti :) .

Ozegovicu nikad oprostio nisam i veci je ljakse od Stojketa, jer on cak nije ni igrao za ciganku, samo se slihtao i lupa bezveze.

Nisam znao u koju temu da stavim, hteo sam da se nadovezem tamo gde se pisalo sa Stojketa i govno ozegovica.
 
Последња измена:

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
545
Reaction score
984
Izvinjavavam se na duplom postu.

Ko je bio u generaciji sa cigancicem radonjicem od nasih mladih, ako neko zna bez guglanja , a ovde ima takvih:respect:cool:.

Cigani su ga dobro naplatili, dal je bilo mutno poslovanje ili sta, ali prijavise 12 mil. za njega.

Znam da mu je cale bas bio popizdeo na nase, a hteo je da mu klinac igra kod nas. Mali je bio ganci kroz odrastanje, po provererenoj prici.

Ali talovi neki, tako nesto je bio problem. Ko mu jebe mater kurvinu sad, ali cisto poslovanje uprave iz prve ruke.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Jebote pa mi klasičnog desnog beka nemamo ni u repstaciji (već koliko godina) :D
Verovatno će staviti Milenkovića pošto igra to i u Firenci, iako bi ga više voleo na štoperu.
Pavlovića bi bacio odmah u 11 u ovim prijateljskim, mada ne sumnjam da bi grizao i dominirao i protiv Norvežana, treba neko da ispizdi i Halanda.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Još kada bi ti bonusi, kao i ostala lova od transfera stvarno išla Partizanu, odnosno za dobrobit Partizana, mi bi danas bili rame uz rame sa recimo Portom. Ovako, čekamo kao večnost da sjaše tompus ekipa i uzjašu bivše legende i ljudi od sporta.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.916
Reaction score
25.623
Локација
ante portas

Eto desnog beka repstaciji :D
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
- Nebojsa Kosovic dvostruki strelac u pobedi njegovog Kairata nad Tobolom (3:1) /ukupno odigrao: 6 meceva, kao starter: 4 meca - 2 gola/
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Top