Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Jeste odlican igrac, nema sumnje ali je jajara velika u sta isto nema sumnje, kobajagi nece da se raduje sto je dao gol bivsem klubu (a ratovao sa njima kao sa nama), a u stvari "otkupite me ponovo slabo me placaju ovde".....degutantno.

Zivko postao bas ozbiljan golman!
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ivic prosao u sledece kolo EFL kupa
1600200779540.png

Paun nazalost ispao
1600200808442.png
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Od kada je Kapitena selekcije U 17(Mislim da je ta u pitanju)?Pojma nisam imao o tome :confused-smiley-013:
Rutinski dobio bugare tamo 0 2...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Na stranu taj skandal s njim, ali dečko je igračina.
Daleko je on od igracine. Igracina je bio kad se jasno odvajao od svih igraca na onom SP za mlade.
Sad bas mnogo igraca sa tog prvenstva igra brutalno u najjacim evropskim klubovima, dok on nije uspeo da se izbori za minute ni u menadzerskom timu.
Fizicki je inferioran, nije napredovao ni malo u tom pogledu, zna da se zapusti, bezobrazan je na terenu i cesto donosi vise stete nego koristi. On moze da igra samo u klubovima osrednjeg kvaliteta, osim ako se nesto drasticno ne promeni, jer tu moze da mu se pogleda kroz prste i da se trpi. Najjaci klubovi danas ne dozvoljavaju to, svih 11 na terenu moraju da znaju gde se nalaze i sta rade, retki mogu sebi da priuste luksuz da rade sta hoce i kako hoce.

Mali se napunio para i boli ga kurac za fudbal. I to nije samo problem karaktera, on je skolski primer kako se to odrazi i na samu igru i znanje.

Inace neka mi se napusi kurca. Smradina.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.599
Нека се Јовицина издркотина напуши татиног курца, а Живковићу голману свака част!
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Bas je u top formi. Evo highlights-a sa kanala Benfice. Bas ih je ukanalio:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
kakav je slobodnjak izveo onaj iz Benfike i kako se Zivko bacio :respect Odbranio bi i da nije pogodila precku. Ovo nam je neka vrsta pouke da istrpimo nase mlade golmane.....golmani ipak dosta kasnije sazrevaju od igraca to je specificna pozicija.

 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Neki od ovih sutOva bi iznenadio Stojketa:banghead:
Sahtjor mi prvo padne na pamet...
Svaka cast Zivku,ovo su bas parade...
 
Top