Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Gledam sad pred utakmicu sa Madjarima,svi pevaju himnu,pa cak i oni koji nisu odrastali u Srb. samo smrad Ljajic cuti kao sisa,ne znam koji moj ga i zovu,ja ne bih voleo ni u Partizanu vise ikada da ga vidim!Pa me banujte ako vam drago!!!

Poslednje upozorenje!
WebCrew edit
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Pa mislim,da me dobro ti razumes kolega,iako pokusavas da kompromitujes moj zakljucak,ali objasnicu...Neko ko ne oseca pripadnost timu,i ne treba da bude tu,igra samo za svoje dupe,iako mu reprezentacija ozivljava karijeru i kao i Partizan daje sve.Apsolutno sam siguran,da sutra u Partizanu ne bi igrao srcem,vec za svoje dupe.
 

Jsd Partizan 1945

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
75
Reaction score
52
Локација
hram
Himna je dobra i prikladnija je od Mars na Drinu ,medjutim kao i vecina himni ima nekih zackoljica sa kojim odredjeni delovi stanovnistva te zemlje imaju problem.U slucaju nase himne je religijska konotacija ,kao i pominjanje" srpskih zemalja" ..Ljajic ima pravo da ima odnos prema himni po svom nahodjenju,kao i neko drugi da mu zamera na tome ali ne na forumu navijaca Partizana na ovakav nacin kao u slucaju Cuba libre .Pored toga sto je krajnje sovinisticki ,pogrdan i uvredljiv komentar,njemu je zao sto je Ljajic igrao za Partizan jer ne peva himnu .Verovatno bi on zeleo da klub bude utociste "proverenih Srba" , "nacionalno osvescenih ". Svaka slicnost sa navijacima preko brda koji prozivaju Kalinica zbog izjave u vezi Kosova je slucajna .
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Gledam sad pred utakmicu sa Madjarima,svi pevaju himnu,pa cak i oni koji nisu odrastali u Srb. samo smrad Ljajic cuti kao sisa,ne znam koji moj ga i zovu,ja ne bih voleo ni u Partizanu vise ikada da ga vidim!Pa me banujte ako vam drago!!!

Stvarno je smrad, umesto da kao pravi pripadnik muslimanske veroispovesti, peva u slavu Boga druge vere, on ćuti...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Prosto moj utisak je da ne oseca pripadnost necemu cemu brani boje,s toga i nema smisla da za taj sastav,klub,zemlju,entitet igra
Srbija je država svih koji žive u njoj a ne samo Srba.
Zašto bi Ljajić pevao Bože pravde ako je Bošnjak muslimanske veroispovesti, to ti je isto kao kad bi od nekog Srbina pravoslavne vere očekivao da peva himnu koja počinje sa Alahuegbet...
E ako to dosad nisi znao, sad znaš, pa porazmisli o tome...
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Srbija je država svih koji žive u njoj a ne samo Srba.
Zašto bi Ljajić pevao Bože pravde ako je Bošnjak muslimanske veroispovesti, to ti je isto kao kad bi od nekog Srbina pravoslavne vere očekivao da peva himnu koja počinje sa Alahuegbet...
E ako to dosad nisi znao, sad znaš, pa porazmisli o tome...
Druze Tomicu,ja u Nemackoj zivim i druzim se i sa katolicima i muslimanima iz bivse Jug.Svako od njih kaze i hvala Bogu i nedaj Boze,zavisi u kom kontekstu.Nasa himna ne vredja nikoga i pripada zemlji Srbiji isto tako su srpske zemlje i Srpska, i Krajna i Crna gora,svuda gde zive Srbi i Kosovo.Himna ne pominje ni hriscane ni pravoslavce,obukao si dres Srbije,pokazi postovanje.
To je isto kao i kad Stanoje kaze,deca Partizana osecaju grb i boje,to je kontekst koji sam zeleo da pretstavim.
A velika cast muslimanima iz naseg kluba kao sto su npr Sadiq i Diara u skorije vreme.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.115
Reaction score
32.355
Локација
vaginamandibularia
Ovu himnu bih i ja bojkotovao.
Umesto da su uzeli Oj Srbijo mila mati oni uzese ovu kukulelstinu
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Srbija je država svih koji žive u njoj a ne samo Srba.
Zašto bi Ljajić pevao Bože pravde ako je Bošnjak muslimanske veroispovesti, to ti je isto kao kad bi od nekog Srbina pravoslavne vere očekivao da peva himnu koja počinje sa Alahuegbet...
E ako to dosad nisi znao, sad znaš, pa porazmisli o tome...


A kolega da te pitam ko su Bosnjaci? Znaci Ljajic nije Srbin muslimanske vere? Jel su Bosnjaci oni muslimani do 1945 koji su bili sa
malim m pa sad poslali Muslimani sa velikim M?

Bog je Bog ma kako se zvao u bilo kojoj religiji. Himna ne vredja nikoga, tj. tekst i ako nece da je peva ne mora, za to mi se jebe.

Izvinjavam se za off, moze i u otpad
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Nekad krenem da se uključim u raspravu pa posle pomislim šta bih radio da sam admin i kad skapiram da bih sve banovao dignem ruke ali opet to me ne sprečava da pišem besmislen post u pogrešnoj temi :buhaha

Sad ozbiljno kada se zbog obaveza malo udaljim sa foruma čim se vratim vidim raspravu na neku temu koja je sto puta prežvakana pa majku mu koga zabole za himnu i ko peva a ko ne i kako smo sposobni da sve odvedemo u stoti pravac pa jebo nas ko nas sastavi ovde.

Kad već kenjam na pogrešnoj temi bar da kažem da je Vostani Serbie pet mesta ispred svih a još i zamišljena da bude himna.
 
Top