Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
@Stefan91

Brate moj, ili da ti kažem dete moje, obzirom da možda to 91 u tvom potpisu znači godinu tvog rođenja, pa bi onda po godinama mogao da mi budeš sin...
Tebi tom godinom kao da počinju neki stavovi, a meni se oni tu završavaju...
Ne možeš ti nekome određivati šta je i ko je, to će on sam sebi da odredi...a na temi Istorija Srba možemo da nastavimo i o tome što si pitao...

Inače, 'ajde objasnite meni, neukom i grešnom pravoslavnom Srbinu, da li je taj neki Nikolić u mađarskoj reprezentaciji onaj Nemanja Nikolić što je igrao skoro u Partizanu a sad nam je negde na pozajmici i da li je večeras otpevao mađarsku himnu na Mađarskom, naravno pod uslovom da ta mađarska himna ima tekst?
Nisam gledao utakmicu, pa, eto, pitam...

@Cuba_Libre

Svako bira šta mu je volja, eto kao npr. i ti taj tvoj forumski ,,nadimak,, (koji i nije neki baš srpski) - ja recimo da igram za reprezentaciju isto ne bih pevao Bože pravde, iz više razloga, em ne znam da pevam, pa ne želim da me sluša cela Srbija kako to ne znam, em smatram da se Bogu ne treba obraćati tako javno, osim u crkvama, manastirima, pri molitvama, ili u nekim ekstremnim situacijama, što jedna utakmica ipak nije, em mi je i tekst malo prepatetičan i arhaičan da bih ga pevao, itd...

Poštujem himnu, ali nek poštuje i ona mene...
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.384
Reaction score
2.351
Локација
Novi Beograd
A ja sam nešto drugo primetio, pokušavajući da pogledam igru ekipe u odvratnim crvenim dresovima.
Upravo (FK-a) rak te pojeo.
Kalaba, Bleki, Vlahović pa plus Mitar, Lukić i Adem, kakav bi to tim bio...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
E i mene to mnogo vise kopka kad vidim sastav igraca koji stoje dok se intonira himna nego to sto Ljajic ne peva himnu (pantela i stankela su bili vece patriJote od Lajica ali ne bih menjao jednog Ljajica ni za 100 takvih "kumara").....danas reprezentacije ionako nemaju nikakav nacionalni kult (pa ni nasa), vise lice na privatne fudbalske klubove nego na reprezentacije....gomila naturalizovanih stranaca. Nasem savezu je jedino merilo patriotizma himna, taman posla da urade nesto korisno za ime Srbije i da se bar jednom u 20 godina plasiramo u nokaut fazu nekog takmicenja...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.888
Reaction score
21.506
Ali potpuno nepotrebna priča, nek peva ko hoće, ko neće, ne mora.
On zna zašto igra za reprezentaciju Srbije, ne verujem da je tu protiv svoje volje.
Da sam na njegovom mestu i da mi godinama velikosrbi cigani skaču po glavi jer ne pevam pesmu, namerno ne bih pevao.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.734
Reaction score
12.749
Локација
Nedodjija
Masite temu, diskusiju moze da nastavite u otpadu, mada nema svrhe nastavljati, tako da to je to..
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ne znam za himnu, ali znam da je Ljajić odigrao ispod svakog nivoa, da ne kažem skandalozno. Protiv kombinovane Mađarske...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
A ja sam nešto drugo primetio, pokušavajući da pogledam igru ekipe u odvratnim crvenim dresovima.
Upravo (FK-a) rak te pojeo.
Kalaba, Bleki, Vlahović pa plus Mitar, Lukić i Adem, kakav bi to tim bio...

Cesto i sebe uhvatim da slicno razmisljam i mastam o timovima koje smo mogli da imamo.
Ali se onda vratim u realnost i shvatim da je to vrlo tesko ostvarivo cak i da imamo upravu koja je 300% bolja od ove. Prosto, mnogo nam smetaju lopovcine koje nas urnisu vec decenijama, pa nam se malo i razum pomuti i omete da trezveno i racionalno razmisljamo o, konkretno ovoj mogucnosti da se sva nasa deca zadrze u timu i formiraju dream team.

Pre svega, ti momci su razlicitih godina i bas tesko da bi jedan Pavlovic npr. mogao da bude zajedno u timu sa Ljajicem i Mitrovicem recimo. Danas nije moguce drzati isti tim na okupu 10 godina, tesko je vezati cak i 3. Cim neko bljesne i skrene paznju na sebe, neminovno je da ubrzo bude na meti velikih klubova. Tome ne mogu da se odupru ni jedan Dortmund i Porto npr. a bas nije realno da mi uspemo.
Druga stvar je sto vecina njih preraste brzo ovu sredinu, i ne mogu da napreduju ovde koliko mogu negde gde ce se bolje, temeljnije i profesionalnije raditi sa njima i na njima, a o zdravijoj atmosferi da i ne pricam.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Samo mu jedno dete ispalo malo više crnomanjasto... ;) ;-)

Odgledajte sledeći snimak pa ćete videti da nije baš sve u pobedama, trofejima, titulama i njihovom prebrojavanju...to je za neke druge...koji se ne libe da ,,iskopaju,, čak i neku nepostojeću iz 1946.-e...
Jeste, igraš fudbal u Partizanu, da bi pobedio i osvojio trofej, titulu. To mora tako. Ako se može. Ali čak i ako se ne može...
Nama je od trofeja bitnije srce, duša, i kakav si čovek...Pogledajte ovog našeg crnog bratinu i emotivca sa nekim opasnim zverima na majici i poželimo mu da bude zver na terenu i da ga sreća svuda prati...
Naše srce ti kliče, Umare Sadiče! :)

 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Mnogo puta si me nervirao, mnogo puta obradovao, mnogo puta nisam znao da li ces da padnes kad vodis loptu ili ces da predjes jednog-dvojicu , ali znam da si bio igrac Partizana i nadam se da si svestan da si igrao u najvecem klubu na kugli zemaljskoj, sve ostalo sto uradis je neki bonus u tvojoj karijeri..srecno Umare, lomi kicmu po drugoj ligi nekim degenima, a dogodine i u Primeri..:navijac:respect
 
Top