Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Marko Nikolic nastavlja sa pobedama na celu Lokomotive iz Moskve. Pala je i Ufa na domacem terenu 1:0. Trenutno su na trecem mestu ruske lige mada moskovski CSKA ima mec manje a pobedom moze da ih obidje.

Bravo celavi.

Veljko Paunovic takodje dobro "gazi" mada je danas ostao bez pobede (do sad sve dobio) i na gostovanju Midlzbru njegov Reding odigrao 0:0. Za sad drugo mesto iza Bristol Sitija koji jedini ima sve pobede (5 od 5).
 
Последња измена:

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Izvinjavam se za dupli post (istekao mi EDIT) Bristol Siti takodje odigrao nereseno tako da oni i Veljkov Reding dele prvo mesto nakon 5 kola.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Lokomotiva pobedjuje, ali realno, veze nemaju :D
Da zaspis uz njihove utakmice. Sk ih dosta prenosi, verovatno i zbog Nikolića, i gledao sam ih par puta... uglavnom se baš muče i evidentno je da im fali suvi kvalitet, bar 2 igrača top kvaliteta koja će voditi ekipu.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kamo srece da i mi tako pobedjujemo a da nemamo veze...

...a mi aj sto i nemamo veze nego i ne pobedjujemo.

Celavi tako zasniva igru, nije lepo za oko, ali daje rezultate.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Ova Almerija će u treću ligu, koja primera. Sadik se vraća za 1.5 :D

Matić dobio crveni protiv Olimpijakosa.
 
  • Like
Reactions: Dzo

kecmania

Početnik
Учлањен(а)
30.05.2008
Порука
68
Reaction score
49
Нисам испратио какво је стање и да ли се сме спомињати у форуму, али је и Ожеговић данас дао гол.

П.С. реци те ми да ли да га не смомињем више :D
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.790
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Lokomotiva pobedjuje, ali realno, veze nemaju :D
Da zaspis uz njihove utakmice. Sk ih dosta prenosi, verovatno i zbog Nikolića, i gledao sam ih par puta... uglavnom se baš muče i evidentno je da im fali suvi kvalitet, bar 2 igrača top kvaliteta koja će voditi ekipu.
Dok su imali boljeg od brace Mirancuk izgledali su ok, kad su njega prodali Atalanti, bas dosadan fudbal igraju
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
i onda jos i skrivio penal, bas mu nije dan
 
Top