Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.740
Локација
Beograd
Ovo za Bogosavca je slika i prilika SNS uprave. Nemam više načina da opišem koliko im sve najgore želim. Iskreno sam zabrinut zbog situacije u kojoj smo, nema opozicije režimu, nema opozicije upravi Partizana, nema kapitena u klubu. Želim da ovaj košmar prodje, pa će opet Grobari stazom slave hodati...
 
  • Like
Reactions: Dzo

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
djordje jovanovic trenira sa cukarickim...slobodan igrac i da smo pametni kao sto nismo da ga odmah potpisemo,ali vec vidim da ce potpisati za njih i dati nam gol
Malo li nam je "zagoraca" u fudbalu?
Neka njega tamo....povratnika sa oživljavanjem karijere u timu trenutno ima (više nego) dovoljno.
Može jedino u Teleoptik, pa ako se tamo izbori i pokaže, da se priključi prvom timu, da smo pametni kao što nismo.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Mislim da Đorđe Jovanović nije opravdano igrač Partizana, čim i pored slabe konkurencije i tanke rotacije u špicu nije mogao igrati više, a onda se nije snašao ni u belgijskom prosječnom timu i u španskoj drugoj ligi. Nešto tu fali, da li je istina da je lumpovao ili se nije zalagao na treninzima, ne znam.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
ja koliko se secam one jedne pripreme je super odradio..svaku utakmicu koju je usao pokazao je kvalitet
i svakako bi mogao da bude opcija sa klupe...kad smo raznim georgijevicima,gigicima i slicnima davali sansu zasto ne bi i njemu...
 
  • Like
Reactions: BaX

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Da se ja pitam ovakve igrace ne bih vracao nikad. Sa 18-19 godina jedva cekas da odes iz Partizana, trzas na svaku inostranu ponudu i onda kad odes tamo i ne uspes onda bude " Partizane vrati me, veliki sam partizanovac" ma mars bre.
A uprava jedva ceka da dovede tako nekog na ozivljavanje karijere kao sto je Markovic da mogu da kazu " pa vidite koga smo mi vratili".
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
"Povratnik" u negativnom kontekstu, a nema ni 21. godinu?!
Svašta ovde može da se pročita...
Nije toliko bitno koliko godina ima, već u kakvom je stanju. Moje mišljenje je da je bivši igrač, ali svako je slobodan da misli/veruje šta želi kao i uvek. A vezano samo za godine, ni L. Marković, iako nešto stariji, sa 25/26 godina se ne bi mogao nazivati "povratnikom" u tom smislu.
..i svakako bi mogao da bude opcija sa klupe...kad smo raznim georgijevicima,gigicima i slicnima davali sansu zasto ne bi i njemu...
Ovo je tek odličan argument, tipa "jeli smo govna puno puta, zašto da ne pojedemo i ovo sada"
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pisao sam već o Jovanoviću. Pratio sam ga na pripremama dok je bio kod nas, blago je reći da sam užasnut bio njegovim odnosnom. Čoveka je boleo kurac da potrči. Što dalje te ˝zvezde˝ od nas!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.325
Reaction score
2.946
Локација
Kragujevac


Joveta odigrao dobro. Ali meni je nesto drugo privuklo paznju. Daje prvi gol i podize dres na jednu sekundu, nekoliko puta sam stopirao, na majici Misa Tumbas. Jeste kasno , ali ubedjen sam da nisam toliko corav. Ajde da odu ova govna, da se to poklopi sa njegovim povratkom i da kao kapiten podigne pehar.
 
Top