Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
@Maestro

Fakat je da trenutno nije u formi. Gledao sam ga u reprezentaciji. U svemu ostalom se slažem sa tobom. Fulam je kanta.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Ja sam vam pisao da je seljacka ekipa. Udju izadju ko Derbi svojevremeno. Nemaju dugorocan plan. Parker je trener za ligu 2. Mitar treba da ih odjebe kao Tadic Southampton i ode u PSV. Bude novi Kežman. Serem se na Fulham iz sve snage.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.209
Reaction score
6.997
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Slažem se da je Fulam teška kanta od tima, bez plana i vizije, i da Mitar treba da bega odatle.
Ali, opet, lik je više puta izjavljivao da je srećan tamo, skidam mu kapu na vernosti klubu, pa makar to bio i taj Fulam (nije plastika klub i opet ima neku tradiciju, bar za engleske uslove).
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Ima tradiciju djoku moju da prostiš. Sećam se 2000 ulaze u PL, Saha bio špic doveli van der Sara. Sve to zahvaljujuci arapima koji su usli u klub, ili bese neki kosooki. Osim toga, ne znam da su ikada igrali neku bitnu ulogu kao Notingem, Derbi, pa da kazes imaju nesto. Seljacka ekipa. :D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ima tradiciju djoku moju da prostiš. Sećam se 2000 ulaze u PL, Saha bio špic doveli van der Sara. Sve to zahvaljujuci arapima koji su usli u klub, ili bese neki kosooki. Osim toga, ne znam da su ikada igrali neku bitnu ulogu kao Notingem, Derbi, pa da kazes imaju nesto. Seljacka ekipa. :D

Pa čekaj, nisu imali bitnu ulogu i trofeje, i znači da su bez tradicije?
Fulam je klub sa velikim K, za mnoge premijer ligaše.

@Vlad nije u formi, a sedenjem na klupi se neće vratiti u formu.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.985
Reaction score
15.745
Локација
Beograd
Fulam je valjda najstariji londonski aktivni klub, i stadion je jedan od najstarijih mislim da su im do skoro na onom delu sa domaćim navijačima bile i drvene klupe.
Mislim svi engleski klubovi su tradicionalni, ali ovi su baš baš...
Onda moja greška. Sad videh da su 20ti najstariji engleski klub, 86 klubova ima preko 100god.

Nego jel ima negde gol Sadika? Pokušavam da vidim šta im je uradio. Gde su sad srpski novinari da pišu kako smo u problemu?
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Brat Sadik nastavlja goleadu:clap
Ušao u drugom poluvremenu, i golom rešio utakmicu na gostovanju Alkoronu (il kako god se taj destilat zvao).
sadik.jpg
(fotka sa telegrafa, improved:D)
p.s.
a zamislite tek pogled, i igru/golove, ako ikad počne da oseća taj šugavi klub:D
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 
Top