Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Evo našao sam neki link(nije baš neki dobar) pa ko hoće da gleda Boga fudbala.
Da znaš da i nije dobar...prvo mi želja da ga otvorim i pogledam potpuno blokirala mobilni, a uspeo sam da ga odblokiram tek kada sam kliknuo da nešto prihvatam...a sad ne mogu da se otarasim obaveštenja i predloga koji stižu na svakih 5 minuta...
A ne trebaju mi...
Nadam se bar da mi neće naplatiti još nešto dodatno, sem onoga za ,,uslugu,, što sam im već 2x slao sms koji navodno ,,stopira,, te gluposti...
Ali nije ih stopirao...
Sve bih ja te koji neovlašćeno ljudima šalju kojekakve gluposti preko interneta uza zid, pa...
I rešen problem...
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
...........kada sam kliknuo da nešto prihvatam...a sad ne mogu da se otarasim obaveštenja i predloga koji stižu na svakih 5 minuta...
A ne trebaju mi...
Nadam se bar da mi neće naplatiti još nešto dodatno, sem onoga za ,,uslugu,, što sam im već 2x slao sms koji navodno ,,stopira,, te gluposti...
Ali nije ih stopirao...
Sve bih ja te koji neovlašćeno ljudima šalju kojekakve gluposti preko interneta.................


kako "neovlašćeno"? kliknuo si da prihvataš i "ovlastio" ih
to im je glavna fora, "žickanje" gde im SMS-om šalješ pare ni za šta a u to se još i operater ugradi..
sledeći put ako telefon ne reaguje ni na šta drugo, ugasi ga (drži Power dugme dok ne izađe opcija za restart ili shutdown) pa onda očisti browser (ili instaliraj neki cleaner za te potrebe, kao recimo Clean Master)


@Moderacija: izvinjavam se na offtopic-u, prebacite u Kompjuteri,internet,mobilni telefoni... ako mislite da treba
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.919
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Imate temu o Reprezentaciji Srbije, nemojte pisati na dva mjesta o istoj stvari.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
Evo ga i vihorni Radenko Kamberovic, ode u tajkune.... Suvlasnik kluba koji se zove GRIZLI iz Saranova kod Kragujevca. Nadrealno ...



 
  • Like
Reactions: Dzo

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Opšte je poznato da grizliji odvajkada življahu i redovno obilaziše kao kiša oko Kragujevca, tako da tu nema ništa čudno... :icon-lol:

Štaviše, takođe je opštepoznato i to da je Aleksandar Mitrović - Mitar, više puta izjavio kako bi voleo da se jednog dana vrati u Partizan, kao i to da Partizan traži špica...upravo sada...
,,Upravo sada,, napisah u smislu da se sad to događa a ne u smislu upravo Partizana reaguj sada i dovedi Mitra...
Jer - taj prokleti novac - bio bi sada prepreka da otkupimo Mitra od Fulama...

Ali, ako Mitar stvarno misli da se ikad vraća u Partizan...
To mora da bude što pre, da ne bismo posle kukali na njega što se vratio kada više nije kao što je nekad bio...
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Jel ćete opet da me napadnete? Poserem se ja iz sve snage na tradicionalni fuljam! Mogu da se sagnu i Jokanu kog su šutnuli i Mitru. Klasična engleska goveda. Pričam iz iskustva jer sa istima poslovno saradjujem, retka govna od ljudi.

Beži Mitre u Almeriju da pokoriš primeru sa Sadikom.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ipak pored vizije ocekujem i rezultate jer su meni oni najbitniji.
Ćelavi jel si to ti? :D
Šalu na stranu, evo šta je Mare rekao pre nekih 2 nedelje u jednom velikom intervjuu u vezi lepršave igre i rezultata i tvog pominjanja Dortmunda i Bajerna. Kritikovali su ga ruski mediji posle neke pobede za igru.

"Lepota je u oku posmatrača. Šta je to lepo? Šta to nije lepo? Možda je meni nešto lepo, a tebi nije lepo ili nekom trećem? Stvar ukusa, potpuna individualna stvar. A ono što jeste fakt i činjenica to je rezultat, to je merljivo i opipljivo, to se zna šta je. Između ta 2 ja sam se uvek vodio ovim drugim. Za mene je jedino merilo vrednosti u fudbalu rezultat. E sad rezultat nije prost rezultat zavisi, recimo ako si trener mlađih kategorija tvoj rezultat nije rezultat da si pobedio utakmicu, tvoj rezultat mora biti da si izbacio nekoliko igrača u prvi tim ili ako si trener neke mlade ekipe kao što je Teleoptik to ti je rezultat. Ako si profi trener i ako imaš takav zadatak uprave, onda ti je rezultat rezultat, a ne mora ni to biti pod obavezno ako postoji neki projekat kluba pa imaš neke druge zadatke ali rezultat u svakom slučaju."

Sa osmehom priča o nama i omiljena generacija mu je naravno ova iz 16/17 sezone.

 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.175
Reaction score
6.919
Локација
NbG
Ne znam dal je mondo dozvoljen al jedan lep intervju i osvrt na period koji je meni fudbalski bas drag iako mislim da ni tada nismo iskoristili sve svoje potencijale i da je trebalo da uradimo mnogo, mnogo vise...
 
Top