Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
980
Reaction score
1.945
Kako dobro igra Vlahovic,prava steta sto nije kod nas ostao bar jos godinu ili dve
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Igra doktorski, a najbitnije sto ima taj sportski bezobrazluk i drskost! Bravo majstore..kako stvari stoje donece tri boda Violi..
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.994
Reaction score
13.598
Локација
Kipar
Verovatno igrac za koga mi je najvise zao sto je otisao mlad bez pruzene sanse. Uveren sam da bi postao ljubimac navijaca kao sto sam uveren da ce napraviti karijeru kao nijedan posle Mijatovica.

 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Gledao sam dečka skoro kod Miklje u emisiji, deluje kulturno, da mu je glava na mestu, samo nek nastavi ovako. Njega su zlotvori poput Nastasica dali Faljiju onako ispod žita, da nije pošteno ni zaigrao za prvi tim.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Saucesce treneru i njegovim najblizima..
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Strašan borac je Uroš Đurđević, ima njuh za gol, ima to nešto da se postavi i da se nađe u šansi. Drago mi je što je među vodećim strelcima, za njega nema zime, ako ovako bude nastavio on će sigurno sledeće sezone nastupati u Primeri. Neka se Sadik i on bore za titulu najboljeg strelca i mi svi zadovoljni.

Da li su to Everton i Leonardo bez klubova ili mi se čini? Ako jesu, ne znam šta se čeka. Celu ekipu bih prodao samo da dovedem ova dva majstora nazad. :D
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Ozbiljna uprava bi ih dovela i potpisala na 3 godine. Daleko smo od toga. Ruku na srce, možda bi neko trebao da pita Stanoja. Obojica su u kategoriji osećaju Partizan :D
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Obojica su itekako u kategoriji da znaju sta je Partizan i pored toga imaju ekstra kvalitet. :D

Everton je cudo sto se tice njegovog jakog intenziteta. On je isti i u prvom i u 91. minutu, nema razlike u sprintu. Agresivnost i sportska bezobrazluk odlicna.

Kazem, prodao bih bilo koga iz ove generacije samo da dovedem njih dvojicu... :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Pa valjda znete da se u Partizanovoj istoriji u 90% slučajeva radilo po principu ,,popunjenosti,, pozicije a ne kvaliteta igrača, na primer ovako nešto: ,,zašto da dovedem beka, napadača, fudbalera, kad već imam ove neke fudbalere u klubu - pa kako bih njih sve prodao, ako ih neki kvalitet, svojim dolaskom ,,zakuca,, na klupu?! A kvalitet bi još i tražio da bude kvalitetno plaćen! Ma ajte, molim vas, kome to treba!

Novac, prodaja i šićarenje, deco moja, a ne kvalitet, e to je naš princip bio i ostao decenijama, zbog kojeg nemamo duplo više osvojenih trofeja, i plus osvojeni Kup evropskih šampiona.

Dakle mi NE DOVODIMO kvalitetnog fudbalera na nekoj poziciji, sve dok tamo imamo nekog ko bar može da stoji na nogama!
Mada smo i to unapredili, pa čak i kada NEMAMO rešenje za tu poziciju, mi tamo ,,prekomandujemo,, nekog drugog i ,,mirna Bačka,!
Jojić je kod Rašovića bio špic, Ćelavi Miletić kod Save bio bek, Asano kod Stanoja centarfor...

Jok, nego će naša, uprava da ,,odreši kesu,, zbog kvalitetnijih fudbalera, nije nego!

Pa kako bi oni živeli ,,na visokoj nozi,, a da se pare troše za tamo neke fudbalere?!
I još da se treneri i Ivica Iliev naviknu da im se svaka želja ispuni, pa da posle traže još?!
Ne, bato moj, držimo ih ,,na kratkom lancu,, pa kad za Novu Godinu dobiju jednog (ma kakvog beka), oni srećni k'o da su dobili sve...

E tako se to radi.

Zato neko ima ,,kintu,, za besna kola, satove, odela i ,,osveštavanje,, javnih kuća, a vi sirotinjo, kuckajte po tastaturi...
Mislite da to neko čita?
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa kako bi oni živeli ,,na visokoj nozi,, a da se pare troše za tamo neke fudbalere?!
I još da se treneri i Ivica Iliev naviknu da im se svaka želja ispuni, pa da posle traže još?!
Ne, bato moj, držimo ih ,,na kratkom lancu,, pa kad za Novu Godinu dobiju jednog (ma kakvog beka), oni srećni k'o da su dobili sve...
Živeli bi na još višoj nozi da imaju iole pameti, bilo bi i za njih i za klub samo da se radi pametno. Ne bih ja imao ništa protiv da se krade, ako bi se prvo zadovoljile potrebe kluba. Svi funkcioneri u svim klubovima imaju mahinacije, nisu naši otkrili toplu vodu, samo se tamo to radi mnogo pametnije, ne ovoliko otvoreno. Kad se razvodio menadžer Pizara, žena mu upala u račun firme i tu videla da je plaćao predsedniku Verdera, pa ispao skandal i naravno Verder ga je odmah smenio, eto jedan od primera... A to se ne bi ni saznalo da žena iz osveta nije to uradila.

Poenta je valjda da se novac obrće i da što veću zaradu napraviš, pomeriš lestvicu ulaganja, a ta ulaganja će ti se sigurno vratiti barem duplo kroz sledeće transfere. Jer nećeš više dobijati 4 do 6 miliona za transfere uz po koji izuzetak od 10 miliona, nego ćeš zbog prolazaka grupne faze i igranje nokauta lige evrope za te bolje igrače poput Sadika, Milenkovića po pravilu imati 10 plus miliona, a samim tim i njima se kolač povećava..
 
Top