Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Meni je odluka katastroficna. Blago receno, bas sam razocaran tim postupkom. Kakvo god da je stanje kod nas, ako si srbin, sta ima da igras za drugu zemlju i reprezentaciju. Sve zarad neke licne promocije, a osecaj pripadnosti totalno izgubljen. Da me neko pogresno ne razume, savez nam je cirkus, ali to ne znaci da treba da uradis ovo. To je moje misljenje. I jos sam danas rekao kako fali na spisku, da ce sigurno biti na sledecem jer ce zasluziti posto dere lik, ali...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
За мене је ово као да је прешао у ЦЗ
Можда неко ово не разумије, али ја то схватам тако из многих разлога. За мене он више никада неће бити исти.
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
366
Reaction score
1.521
Iz Velikog Polja kod Obrenovca, veze nemas sa crnom gorom osim nekoliko letovanja.... strasno
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Decko je ocigledno video da nece biti pozivan u reprezentaciju Srbije, ili ako bude pozvan, da ce to biti za neku turu po Aziji. Uzimajuci u obzir i to kakva je atmosfera u i oko nase reprezentacije, meni je njegova odluka prilicno jasna. U prvom trenutku mi je bilo zao, ali realno, za njegovu karijeru je bolje da igra za CG, jer ce tamo igrati. Srecno!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.591
Reaction score
3.363
Локација
JNA
Igranje za reprezentaciju povecava vrednost na trzistu, a on je u godinama kada treba da napravi i najveci ugovor i koliko znam vec ima na stolu odlicne ponude od Espanjola i Dinama iz Moskve..realno nema mesta za nasu reprezentaciju pored Mitrovica, Vlahovica i ostalih u napadu, covek je to sam i izjavio i realan je i izabrao je neki drugi put! A i predpostavljam da je dobio neki novac od Crnogoraca, jer su tako dovodili i pre fudbalere iz Srbije..primera radi cuo sam pricu da je Marko Simic koji je isto iz Obrenovca dobio novac, stan u Podgorici i kucu na moru da igra za njih..ovo poslednje sto sam napisao, nemam proverenu informaciju, ne mora da znaci da je tako..srecno Urketu u daljoj karijeri!
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.367
Reaction score
3.081
Локација
Tamo gde su Grobari

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Verujte mi Crna Gora ce sa Djurdjevicem otici na sledece veliko takmicenje. Srbija u fudbalu je hibrid od reprezentacije,sve je samo fudbal nije i tako sto godina. Covek sa ponosom moze da nosi dres kosarkaske reprezentacije,odbojkaske,kapicu vaterpolo reprezentacije ali fudbalski dres nema nikakvu vrednost. Nikada tu ne igraju najbolji,igra tebi Pavkov i Gobeljic za reprezentaciju,Mitar decko igrao sam i na kraju promasi penal i sad ga pljuju kao da je pas,to su klasicna ciganska posla. Gde su ti cigani i doprinos reprezentaciji od Stankovica,Vidica,Pantelica i ostalih strucnjaka iz Ljutice Bogdana,znaju da traze kvotu broja reprezentativaca a ne znaju nista na terenu da pruze. Koliko je Bane Ivanovic dao reprezentaciji pa kako je prosao jer nije dao na sebe i ekipu. Meni je vazno da u crno belom dresu ne gledamo ortodoksne seljacine poput borjana,vujadina savica,gobelje i ostalih retarda koji cvetaju samo preko puta i znaju samo za namestene utakmice a ko ce da nosi taj ruzni crveni dres za kokezu,terzica i menadzersku reprezentaciju briga me.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.515
Локација
Žrnov

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Ствара се слика о Ђурђевићу као да је одбио-издао Србију, а реалност је та да га не зову да игра за Србију плус наша репрезентација није "наша" него њихова, приватна, користе је за своје личне интересе, нема култ, нема систем, мења селекторе као чарапе и сви играчи ту ситуацију познају далеко боље од нас посматрача, цигани су изнад свих структура у српском фудбалу па и изнад репрезентације и нема шта да се замера некоме што је заиграо за другу репрезентацију у таквим условима (изузетак би само био играње за Косово, то је неопростиво). Фудбал је фудбал, не верујем да је Ђурђевић имао дубље разлоге од тога....осим ако не запева химну што не верујем да ће урадити.
 
Последња измена:

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
drzava nije isto sto i nacija.
Pa ok, ali znas na sta sam mislio.
Inace, ajde sad svi koji nemaju mesta ili opravdano/neopravdano nisu pozvani u reprezentaciju neka igraju onda za Bosnu, Crnu Goru, Hrvatsku, Makedoniju itd. Za onog ko ponudi najvise para, kuca na moru, cega sve ne. Opet kazem, moje misljenje je da to ni najmanje ne podrzavam. Pritom, Urketu zelim sve najbolje, bez obzira na ovu odluku.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.852
Reaction score
13.496
Па ми смо некад били познати као "европски бразилци", а они често играју по другим репрезентацијама јер због прејаке конкуренције немају места у својој......е сад то што код нас разлог није прејака конкуренција то је друга прича :D И не може репрезентација никог да купи...ако не можеш да добијеш држављанство нећеш никад ни играти за ту репрезентацију. Мени је све ово смешно....веће српске патриоте су Арнаутовић и Холендер од пола наших бивших и садашњих репреСтативаца....јер фудбал је само фудбал, а то што је исполитизован није његова кривица
 
Последња измена:

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
366
Reaction score
1.521
Otac mu iz Podgoričanin.
[/QUOTE
nemam pojma sto sam ovo uopste i napisao glupost od mene ,reprezentacija i sve oko nje me i ne interesuje mnogo
Djuka i Partizan jedna lepa epizoda
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Koliko je Bane Ivanovic dao reprezentaciji pa kako je prosao jer nije dao na sebe i ekipu.
Prisetimo se njegove, pa i Maticeve, partije(uloge) u porazu od Danaca na nasem stadionu.
Par rupa u odbrani za spas srpskog fudbala

Djurdjevic je posten i vredan momak, sto je pokazao (iako navijac komsinice) u dresu naseg kluba. Bukvalno je pojeo svaki pedalj terena, bez obzira ko je bio protivnik.

Ni po cemu nisam pozvan da sudim o njegovoj odluci, pa cu mu pozeleti uspeh i svako dobro.
 
Top