Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ne znam da li je uopšte moguće osvojiti ovo prvenstvo. Teško da možemo vezati sve pobede (uz maks dve nerešene) od početka do kraja sezone. Mislim da je to jedini način.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Mitar je veceras postao prvi strelac Srbije/Jugoslavije u istoriji. Hvala mu. Reprezentacija kakva je takva je, ipak je nasa. Ako je neko zasluzio da pretekne Bobeka, Sava i Galica, on je. Grobarcina jedna. Samo gazi ljudino. Cekamo te nazad! Mitro's on fire.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd
Kojih pirovih kad igras protiv rezima? Mi u mesecu aprilu, kurva do derbija jedan kiks gde su promasili penal. Na nasem mecu nisu.
Bolesnom psihopati zelim dugu patnju od neizlecive bolesti. Da se napati koliko god covek moze.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Znam brate, sve to razumem.. Ali nema mesta nikakvom slavlju i euforiji.
Da me ne razumes pogresno, potpuno se slazem da odlicno guramo i da sve ide kako treba (bar sto se tice svega sto je u nasoj moci)..
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ne zameram treneru i igracima nista, samo kazem da ne mogu da slavim pobedu ako se nalazimo na drugom mestu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Jedan članak o Goranu Stevanoviću...interesantno, ako neko nije znao, njegova ćerka Jovana je poznata i svetski uspešna odbojkašica...

 
Top