Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.980
Reaction score
13.444
Локација
Kipar
Mozda je ovaj covek mogao danas da pomogne umesto sto smo ga uvalili za standardnih 5 miliona.

 

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Na današnji dan pre 15 godina debitovao ovaj kosati momčić :

Joveta.jpg

“Sigurno da su četiri godine u Partizanu, dve u mlađim i dve u prvom timu, jedne od najlepših u mom životu. U mlađim kategorijama sam proputovao Evropu, pamtim ta druženja i putovanja autobusom po 20, 25 sati, bilo je predivno. Tada sam prvi put odmeravao snage s velikanima kao što su Real, Mančester, Barselona, Milan, Juventus i ostali. Imao sam super društvo, momci cu me lepo prihvatili od prvog dana. Što se tiče prvog tima, bio je to miks iskusnih i mladih igrača, imali smo veliki kvalitet koji nam je na kraju doneo duplu krunu”.

Za Partizan je sakupio 61 zvaničan nastup i postigao 23 gola. Nakon odlaska Antonia Rukavina iz kluba u prolećnom delu sezone 2007/08. promovisan u najmlađeg kapitena u istoriji kluba. Iste sezone bio jedan od glavnih igrača u osvajanju duple krune i početku šestogodišnje dominacije.




 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.585
Reaction score
3.333
Локација
JNA
Vlahovic , novi gol za Violu..
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.733
Локација
Beograd
Mnogo mi je bilo krivo što karijeru nije završio u Partizanu... #14, obeležio detinjstvo i jebanje cigana. Koliko se sećam nakon njegovog odlaska ja ne znam da smo derbi dobili. Cela moja srednja škola.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.443

– Vlahović? Mislim da je posle Halanda i Mbapea jedan od najjačih na kontinentu. Da li se sećate gola koji je postigao protiv Intera? Meni je još pred očima… Ima snagu, tehniku, kvalitet, dobro igra nogama… Kao i svi Srbi, koje zovemo Brazilcima sa Istoka – kazao je Vijeri, a onda dao uz savet menadžmentu Borusije iz Dortmunda:
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.733
Локација
Beograd
Pazi kad je i Nikolić tamo. Arapi ga šutnuli.

 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.052
Локација
Космос
Али ваљало би напоменути да је Немања Милетић и даље један од најстандарднијих играча у екипи.
 
Top