Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.857
Moze da zabije i 50 golova u Segundi, ja i dalje tvrdim da on nikad nece biti ni blizu onih klubova koji su se vrteli po medijima, niti ce ikad u ligama petice ostvariti neki rezultat. Kvalitetom je daleko iza mnogih napadaca koji su igrali u Partizanu. Ima sjajne fizikalije i totalno je atipican igrac, nepredvidiv, ali ima par ozbiljnih mana zbog kojih nikad nece biti top igrac. Ja i sad mislim da nije bio igrac za Partizan i da nas je njegova nekonstantnost skupo kostala mnogo puta.

Drago mi je i zbog njega, a i zbog kluba, sto mu odlicno ide u Almeriji. Da me ne shvatite pogresno.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.986
Reaction score
15.748
Локација
Beograd
Pa vidi on ti je upgrade na Nkwanka Kanua. Ako si fudbal gledao tad Kanu je bukvalno radio to što Sadiq radi sada. Stoga, ne slažem se da on ne može da igra u nekom top timu, štaviše i tamo će da melje. Videćeš.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.550
Reaction score
10.857
Nadam se da se zajebavas sa tim poredjenjem.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
751
Reaction score
2.699
Локација
Banja Luka
Lokomotiva izgubila od Zenita 6:1,dva kola prije kraja imaju 2 boda više od trećeplasiranog Spartaka i utakmicu više tako da je LŠ ozbiljno ugrožena.Nadati se sutra kiksu Spartaka da bi sve držali u svojim rukama.
 

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
751
Reaction score
2.699
Локација
Banja Luka
Vezao je preko 10 pobjeda,još je u igri za LŠ i trofej u kupu,čisto sumnjam da će ga smijeniti poslije današnjeg debakla i to dva kola prije kraja prvenstva.
 

ABCDE

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
528
Reaction score
107
Mare ako osvoji kup i ostane na mestu 2, biće trener Lokomotive i sledeće sezone sigurno. U suprotnom je sve veoma neizvesno
 
Top