Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.227
Reaction score
1.890
Локација
Подгорица
Далеко сам био од рађана када је он и завршио фудбалску каријеру, Моцу знам из прича, и из тих прича се видјело да један од највећих који је наш клуб имао.
Вјечна слава великом Моци!
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
356
Reaction score
948
Локација
Banja Luka
MOCA!!!
Simbol Partizana više od decenije.
Najvoljeniji fudbaler, maestro!
Uz svo poštovanje svih igrača našeg FK, on je, za mene, oličenje Partizana i nakon njega niko nije toliko značio.
Ja, matorac sa 65. god. plačem za voljenim Mocom.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.567
Локација
Beograd
Toliko sam se šokirao, da sam promašio temu kad sam postavio vest... Rođen sam dve godine nakon njegovog oproštaja u dresu, ali ga je moj matori obožavao i verovatno je uz Kiću najvoljeniji sportista u našoj kući bio i nekako mi kroz njega, kao da je otišao neko jako blizak. Njegov povratak nakon samo jedne sezone ga je stavilo na pijedestal partizanštine kada je FK u pitanju, pandan Željku u KK. Večna ti slava Moco...
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
356
Reaction score
948
Локација
Banja Luka
Toliko sam se šokirao, da sam promašio temu kad sam postavio vest... Rođen sam dve godine nakon njegovog oproštaja u dresu, ali ga je moj matori obožavao i verovatno je uz Kiću najvoljeniji sportista u našoj kući bio i nekako mi kroz njega, kao da je otišao neko jako blizak. Njegov povratak nakon samo jedne sezone ga je stavilo na pijedestal partizanštine kada je FK u pitanju, pandan Željku u KK. Večna ti slava Moco...
Baš tako, ON i KIĆO, to su naše ikone!
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
1.993
Reaction score
13.598
Локација
Kipar
Malo je ljudi kao sto je bio Vukotic. Zivim na Kipru I poznajem ljude koji su ga znali I saradjivali dok je vodio njihovu reprezentaciju, treba cuti kada pricaju o njemu da bi se razumelo postovanje koje je ostavio iza sebe. Ne samo fudbalsko. Veliki igrac, jos veci covek a najveci Partizanovac.
A jedna od prvih navijackih pesama koju sam ja naucio je bila 'Ide Moca sa Balkana zaplakala marakana...'. Jedan od najvecih, tesko je uporediti ali recimo blisko rangu Zoca po onome sto je radio zbog Partizana.
 

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
975
Vlahovicu svaka cast kao napadacu.

Ali koliko je malo igao kod nas, ja nesto i nisam stigao da ga zavolim. I tako je sa mnogim igracima. Nit" gol u derbiju, nit" u evropi za nas...

Jbg, mnogo rano idu. Nikad ga nisam video da grize za nas. Treba malo vremena da se covek veze za igraca, a jos malo vise da ga zavoli.

Ovako mi je vise to njegov pojedinacni uspeh, kao Djovak otprilike... Ali sve najbolje.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
625
Reaction score
2.029
Molio bih upravu, ako ima srca i duše da u salu za komemoraciju ne pušta pinkušu ni pod tačku razno
Poslati je u Žitoradju ili Babušnicu da radi značajan intervju sa lokalnim talentom
Molim vas ljudi
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Nemamo mi nesto mnogo fudbalskih legendi pravih , otisao je jedan od najvecih , veliki Moca .
A kako vreme je sada i pred nama tesko da cemo ikada stvoriti igraca koji ce toliko dati klubu i ostati tu da ga mozemo uporedjivati sa ovakvim velicinama kao sto je Moca .
Velika praznina u srcima svakog navijaca Patrizana!
Vecna ti slava , i vecno ti hvala za sve !
 
Top