Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Dace Vlahovic jos bar 25-30 komada do kraja sezone, oborice im sve rekorde kako god okrenes. :šal
Sto se tice te Salernitane, da je pravde jos davno bi ih izbacili, cuj isti gazda u 2 kluba u ligi.

ps. Covke robija gleda i neveruje, on samo u 2 kosarkaska gazduje, mala maca za ovog 'talijana :buhaha
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad
Da da, u pitanje je u kalendarskoj godini, nesto sam ja prebacio, mozak kunta jos :icon-lol:
Ali bas to, Ronaldo je masina od 34-35 godina u to doba rekorda, Vlahovic 21 godina, ovaj u jednom od jacih Juventusa u poslednje vreme, a Duci u "prosecnoj" Fiorentini. Ok, rekord je rekord, ali ipak je nas Duci jos "dete" za ovog robota fudbala. Njegovih 33 gola (ili u ovom slucaju ako se desi ovo onda 31) su veci od Ronaldovih 50 realno.
Videcemo sta ce biti, kako god okrenes Vlahovic sigurno ostaje upisan u istoriju italijanske lige, a u istoriju Fiorentine za vjeke vjekova crvenim slovima.
Samo nek on gazi dalje!!!!:respect
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.686
Reaction score
4.312
Локација
Brèko, BIH
Glupi ciganski mediji čime se oni bave, još da neće možda Vlahovićeva dva gola da pripišu onom levom beku ciganinu terziću iz Fiorentine
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Neće, sve utakmice će, po postojećem pravilu, biti registrovane službenim rezultatom u korist protivnika Salernitane, a golovi će biti pripisani kapitenima ekipa.
Ukoliko ne odluče drugačije hahahaha
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
– Pratimo šta rade Mitrović, Vlahović, Milenković, Lukić… očekujemo da će i Pavlović za šest meseci da postane standardan. Monako je na osnovu Milenkovićevih partija došao da vidi ima li u Partizanu još neki štoper, da ne bi kupovali od Fiorentine za 30 miliona evra.
---------------------------------------------------------------------------


Истина, ретко која управа би дала онакве играче за оне паре. Два штопера и један нападач светске класе продати за мање од 20 милиона..... За Садика и Стевановића ћемо тек да се чешемо
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Đorđe Jovanović obara Tedićev rekord? Marselj spremio 5.000.000 evra za napadača Čukaričkog

A mi smo ga poklonili. Bra'o.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.143
Reaction score
3.016
Najace mi je ovo za Vlahovica.
Prodali ga za 1,9 m
Sada ide za 100m

Ovo je realno za ostavke i kaznu da ne pridjes klubu na kilometar.
Bolje bi nam neki cigan vodio klub.
Jos se budala hvali kako dobro stojimo finansijski.....MRS!!!
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.468
Reaction score
22.855
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Đorđe Jovanović obara Tedićev rekord? Marselj spremio 5.000.000 evra za napadača Čukaričkog

A mi smo ga poklonili. Bra'o.

Realno kod nas tad nije imao mesta, rasni cenafor ožegol je u tom periodu harao našim terenima.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.405
Reaction score
28.581
Локација
Novi Sad

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.157
Reaction score
4.280
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug

Javlja mi se.
 
Top