Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Crnci su bas poznati po tome da se uvek pristojno i neprimetno oblace :D
#nisamrasista
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Ja se vise razocaram kad nas pojacaju nasi igraci koji ni u prvom (u nekim slucajevima ni drugom) mandatu nista nisu pokazali, ali neko im ponovo da sansu.
A sa druge strane propustamo one koji bi nesto i mogli napraviti Skuletic, Djole Jovanovic...
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Škuletić bez igrača poput Lazovića ne bi 4 gola dao ovde. Njegova jedina dobra sezona u karijeri je ta, pre i posle nje je samo vodan od kluba do kluba. Žao mi je što nikada nisam gledao Danka i Klea u tandemu, onakvu sezonu kakvu je Danko imao, Kleo ako ne bi spakovao 50 komada za sezonu ne bi ni jedan.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.984
Reaction score
15.738
Локација
Beograd

Koliko beše imamo od sledećeg transfera 30%?:D
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
810
Reaction score
2.660
Локација
.
Sto se tice prodaje nasih mladih igraca mislim da je mozda bolje prodati za manju cenu, a ugovoriti veci procenat od naredne prodaje.
Eto primer Vlahovic, kod nas u nasoj ligi koliko god da je ostao da igra ne moze dostici tu vrednost i napredovati igracki do te mere.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.835
Reaction score
13.444
Тренутно у топ 5 нападача света и сигурно будући најбољи шпиц Европе.....не престаје да расте човек......е судбино јбм те не знам дал да се радујем ил да плачем, а поносан сам свакако на то какву је играчину изнедрила ова наша школа. О нашој фудбалској школи треба филм да се направи.....жанр - драма, крими, трилер, хорор
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.909
Reaction score
4.194
Samo da ostane na zemlji da ne poleti, neko ponasanje na terenu koje sam zapazio ostavlja ovako dosta nabedjen i nadmen utisak (a opet mozda mi se samo cini)... jbg znam da nije lako treses mreze sirom italije svi zveckaju o nekim silnim milionima evo zove juve evo real samo sto nije mancester si prerastao mozda siti svi te tapsu po ramenu kraljice noci su tu da ispune svaku zelju ali... najbitnije je da ostane hladne glave i naravno da ga zaobicu povrede dace bog

Ps cim ga vidim setim se kako grli i ljubi blekija posle pogodka u finalu kupa protiv musavih

Pss film o nasoj fudbalskoj skoli je cista krimi triler drama sa elementima horora a ima malo i komedije
 
Top