Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Brat Tawamba sa kreca..
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.106
Reaction score
3.922
Локација
Београд
A dobro to je smešni Championship, tamo bukvalno svake sezone neki amater prebaci 50+ golova.

Šta, u poslednjih 28 sezona samo tri puta neko prebacio 30 pogodaka? Aha dobro.
A sere ga, dokazao u Premierligi da ne ume jednostavno.

Ne pamtim kada su nekog igrača ovoliko osporavali kao Mitrovića, pogotovo u reprezentaciji, čovek već najbolji strelac, imao period u kom Srbija nije mogla da postigne gol bez njega i kad je vezao jedno 10-15 pogodaka, i opet on bio kriv za svaki neuspeh, a kada donese pobedu, onda ''smo svi Srbi i nećemo deliti na naše ili njihove, ovo je timski uspeh a ne uspeh pojedinaca.''

Trpaj Mitre!
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Vlahovic strelac za Firencu, uz promasen penal..vidim da se navijaci Viole oprastaju od njega, pise da odlazi u Englesku..
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Pokusao panenku iz penala, a posle ga dao iz odlicnog loba.

Pravi monstrum na terenu. Iz sveg srca se nadam da nece otici u jebeni Arsenal.

Njemu bi Arsenal uz Edegora, Roa, Saku i Tirnija bio pesma, plus da bude deo projekta koji je započet letos.

A ne mogu da se setim (izvinjavam se) koji kolega je napisao da mu se čini da je Vlahović malo nadmen na terenu. Deluje tako, ali mislim da je više deo imidža, niti je sebičan niti kulira kada saigrači daju golove, više mi liči da hoće da ostavi utisak ubice na terenu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Najviše bi mu odgovarao Juventus. Nego Firenca ne želi da pojača neki italijanski klub. Mada ne razumem pozadinu, jer ni sa njim nisu konkurentni za top 4. O tituli da ne pričamo.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Najviše bi mu po mom mišljenju odgovarali Bajern ili Dortmund ali ni Arsenal mi ne deluje toliko loše. Pozadina je da imaju najveći prostor za FFP i da će nastaviti sa rekonstrukcijom i kupovinama...
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.008
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Napisao sam ranije, Bayern idealan za njega, ali nema šanse dok je Levandovski tamo.
Arsenal sa ovim klincima je ok, veliki izazov za njega bi to bio, ali ne sumnjam u njega.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.106
Reaction score
3.922
Локација
Београд
Ono što sam primetio kod njega je da ima ono što ljudi greškom nazivaju aroganciju, želi da da gol više od svega, kao Ronaldo.

I na 3:0, 4:0, 5:0 se on nervira jer on nije dao gol, a to je nešto najbolje što napadač može da poseduje kao osobinu.
I nakon što je postigao pogodak, na 6:0 se nervira jer mu nisu dodali loptu kako treba a imao je dobru priliku.

Strašan napadač, Bajern je idealan za bilo kog napadača sveta a pogotovo njega koji je nevidjeni potencijal, ali isto tako City koji nema pravog špica, za Arsenal ne znam, baš gubitnički mentalitet. Ali ne sumnjam da će se pokazati gde god da ode, samo da nisu neki Real, Čelzi, Barselona koji su groblje za napadače.

Inače bih voleo da napusti Italiju, dosta je bilo, ne bih voleo da ga neki Juventus ili Inter upropaste.
 
Top