Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
703
Reaction score
1.356
Локација
Beograd

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sjajan intervju - Predrag Spasić.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EKSKLUZIVNO - SRBIN IZ REALA PROGOVORIO POSLE 30 GODINA! Iz Madrida MORAO DA ODE zbog jedne greške: To me NAJVIŠE boli!

"Predsednik Mendoza je bio u Italiji 1990. godine i pratio sve utakmice na Svetskom prvenstvu. Mnogo sam mu se dopao i kada je sreo Zečevića i Ćurkovića u Cirihu na žrebu za evro-kupove, zakazao je sastanak u Rimu. Ja sam u to vreme bio na odmoru, Zeka me je pozvao telefonom i rekao mi da se hitno vratim u Beograd jer treba da završimo neki važan posao. Nije mi bilo ni na kraj pameti da je reč o Realu. Dojurio sam na stadion i kada sam čuo o čemu se radi, mislio sam da se šali. Otišao sam kući i rekao ženi 'ovi me zezaju'. Sutradan smo otputovali za Madrid i sve je bilo završeno vrlo brzo. Bolje tako. Da je duže trajalo, možda bi se nešto iskomplikovalo. Organizovali su promociju, prošetali me trofejnom salom, dali mi da žongliram, bocnuo sam loptu dva-tri puta i šutnuo je nebu pod oblake. Da skratim muke. Razmišljam u sebi 'nisam došao ovde da pimplujem, nego da uklizavam i brijem'. Sve je bilo kao na filmu".
"Golca sam izuzetno cenio zbog njegovog hrabrog pristupa fudbalu i igre na gol više. Seo je na klupu Partizana dan uoči puta za Glazgov i znate i sami kako smo odigrali protiv Seltika. Ta utakmica je ušla u sve anale srpskog fudbala, a meni je i dalje pred očima akcija iz 89. minuta kada sam centrirao iz punog trka u njihov šesnaesterac u nadi da će bilo ko od naših napadača uspeti da ugura loptu u mrežu. Posrećilo se da je Milko odigrao idealan povratni pas, a Šćepović se u engleskom stilu bacio i zakucao pod prečku. Protiv Groningena je do izražaja došla klasa Milka Đurovskog koga smatram jednim od najvećih talenata u istoriji našeg fudbala, šteta što nije voleo da trenira i što je samo protiv jakih protivnika imao motiv da igra maksimalnim kapacitetima. Žao mi je zbog poraza od rumunskog Dinama. U Bukureštu sam dao gol posle pravog karambola, ali smo u revanšu platili ceh lošem terenu u Podgorici i indolentnom pristupu pojedinih igrača. Kao da nisu bili svesni šta dobijamo pobedom i plasmanom u polufinale Kupa pobednika kupova".

Predrag-Spasic.jpeg
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
335
Reaction score
832
Локација
Kraljevo
i sta nije jasno ? Neko svesno nije razbucao skolu koja je ( izmedju ostalog ) finansijski izdrzavala ceo klub koliko unazad godina vec ?

da ne spominjem onu drugu stranu brda, sta je za to vreme izdejstvovala.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
277
Reaction score
2.471
Локација
Beograd
Kako čovjek nosi ovu ekipu Fulama to je nevjerovatno. U zadnjih 30 minuta igra odbranć, uzme loptu, izlomi ih sa kretnjom, izvuče faul iz nemoguće situacije.
Ja sam se sav naježio gledajući ga sad. I još kako navuče Van Dajka na penal, pa uze da šutira. Još samo da je golman...
 
Top