Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ništa od toga ne menja da je njegova sezona zapravo bila dobra u drugom navratu, a ljudi su ga pljuvali samo na osnovu ličnog animoziteta. I to je poenta, meni je antipatičan, ali sa neopisivim govnetom od tima je napravio sjajan uspeh u Evropi, prezimio u LE uzeo bar onaj kup, a za domaću ligu sem incidenta s Markom Nikolićem smo videli da svi iste šanse imaju protiv čaušeskuove steaue.
Zapravo kad se stavi na papir rezultatski je najuspešniji od Nikolića. Savo je stvorio više igrača i dobijao derbije Stanoje je ozbiljne zapretio ciganima i pravio serije u domaćem šampionatu, ali što se tiče striktno rezultata, štitarac ima prednost, a i treba reći da su i Savin i Stanojev pa sad i Petrićev tim spejs šatl za ono što je on imao.
 
Последња измена:

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
To što su izdvojili na B92 da je cigan, nije neka nepoznata stvar. Takođe, mnogi koji prema njemu i njegovom radu u Partizanu imaju ekstremno negativan stav, izdvajaju isto, pa svo svo je nezadovoljstvo vezano za njega samo nadograđuju na taj greh. U njegovom prvom mandatu smo igrali fino, bas lepo za oko, imao je onaj čuveni derbi kad je Lola zatvarao. Da nisu naša braća pravila sranja protiv Zrinjskog, ta ekipa bi imala lepu evropsku perspektivu... Njegov drugi manadat, baš kao što je Stojanče naveo, je respektabilan, imajući u vidu okolnosti. Imali smo mnogo trenera manje stručnih i manje uspešnih od njega. Način na koji su se mnogi dokazani grobari štetno ponašali prema klubu, što svesno što nesvesno, je daleko gori od Đukićevog. Al lik je cigan, pa treba da ga mrzimo a priori...
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Nemam neku posebnu emociju, niti pozitivnu, niti negativnu prema Stitarcu, ali mi je bio zanimljiv intervju i odgledah do kraja. Realno je covek imao strašnu karijeru i vrlo zanimljivu, od Macve, preko Rada do vrha španske lige, brdo dobrih trenera i saigrača, 2 finala lige šampiona, onako neobavezno je priznao da je kao klinac navijao za zvezdu, što se znalo i kad je bio kod nas i naši retardirani mediji su od svega to izvadili kao najzanimljivije.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.128
Reaction score
15.401
Локација
Beograd
Đukića spominju u onoj španskoj seriji "Seranovi", tačnije situaciju kada je igrao za La Korunju i promašio penal za titulu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Da, a prethodno je naštelovao da damo ,,ciganima,, 4 gola u ,,rupi,, (što je najviše ikada u njihovoj mreži a da sam ja to u svom životu video!) samo da bi zavarao trag da je ,,ciganštura,, koja će da nas osakati...
...a i da nije stavio u tim Žuku i Tošića i da je onda bez njih izgubio tu tamo neku utakmicu, onda biste valjda rekli da ih namerno nije stavio samo da je izgubimo?

Ne mogu da verujem da stalno potencirate neke teorija zavere i živite u svetu gde je svako ili ortodoksni ,,cigan,, ili ortodoskni ,,grobar,,...

Đukić pre fudbala vozio traktor, on čovek nema mentalni sklop da pravi neke smicalice polusezonu unapred...a što se tiče toga koliko je neko ,,naš,, a koliko ,,njihov,, mislim da bi bar 50% domaćih sportista i sportistkinja igralo i za nas i za njih, samo da im mi ili oni damo neku dobru ponudu ili uslove...

A i ovi koji nisu sportisti neko samo prate sport, odnosno Partizan i C.z, šta mislite koliko ih uopšte ima koji to prate malo ozbiljnije?
3 000 grobara na JNA, 3 000 grobara na Forumu, 20 000 grobara u Areni (ali kad je Evroliga) i 15 000 na JNA kad je derbi ili Evropa, i još milion naših koji to prate preko mreža i TV-A...eto toliko nas je valjda. Ili možda. Njihove neću da prebrojavam, ima ih više nego naših, ali sport ih interesuje samo dok imaju dobre rezultate i osvajaju trofeje...a kad toga nema, nema ni njih...

Ali ubeđen sam da u Srbiji postoje milioni ljudi (žena, dece) koje i Partizan i C.z. interesuju onoliko koliko ih interesuje i ,,lanjski sneg,,...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Da, a prethodno je naštelovao da damo ,,ciganima,, 4 gola u ,,rupi,, (što je najviše ikada u njihovoj mreži a da sam ja to u svom životu video!) samo da bi zavarao trag da je ,,ciganštura,, koja će da nas osakati...
...a i da nije stavio u tim Žuku i Tošića i da je onda bez njih izgubio tu tamo neku utakmicu, onda biste valjda rekli da ih namerno nije stavio samo da je izgubimo?

Ne mogu da verujem da stalno potencirate neke teorija zavere i živite u svetu gde je svako ili ortodoksni ,,cigan,, ili ortodoskni ,,grobar,,...

Đukić pre fudbala vozio traktor, on čovek nema mentalni sklop da pravi neke smicalice polusezonu unapred...a što se tiče toga koliko je neko ,,naš,, a koliko ,,njihov,, mislim da bi bar 50% domaćih sportista i sportistkinja igralo i za nas i za njih, samo da im mi ili oni damo neku dobru ponudu ili uslove...

A i ovi koji nisu sportisti neko samo prate sport, odnosno Partizan i C.z, šta mislite koliko ih uopšte ima koji to prate malo ozbiljnije?
3 000 grobara na JNA, 3 000 grobara na Forumu, 20 000 grobara u Areni (ali kad je Evroliga) i 15 000 na JNA kad je derbi ili Evropa, i još milion naših koji to prate preko mreža i TV-A...eto toliko nas je valjda. Ili možda. Njihove neću da prebrojavam, ima ih više nego naših, ali sport ih interesuje samo dok imaju dobre rezultate i osvajaju trofeje...a kad toga nema, nema ni njih...

Ali ubeđen sam da u Srbiji postoje milioni ljudi (žena, dece) koje i Partizan i C.z. interesuju onoliko koliko ih interesuje i ,,lanjski sneg,,...
Potpisujem!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Моје је утисак одавно био да Ђукић није ничији. Један од оних ретких који је олађен за наш фудбал и поделе на Партизан и чергаре. А какав је тренер говори његова тренерска каријера..после нас водио Хихон и нема га нигде већ скоро 3 године......
Ђукић је умео да препозна играча али за тренера није.....већини бивших репрезентативаца је запело да буду тренери иако им боље иде нека скаутинг-спортски директор прича, знају фудбала па умеју да препознају таленат, а да буду тренери, да воде групу људи негде - ретко ко се ту снашао како треба......
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.587
Reaction score
3.343
Локација
JNA
Kad vec spomenuste Zuku ili Jucu , kako god da napisem ako niko nije objavio, on je postao trener Ceare, pokusace da u ova tri kola izbori opstanak u Brazilskoj ligi! Proslo kolo je izgubio minimalnim rezultatom
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.836
Reaction score
13.451
Нисам то знао. Бити тренер у једној од најјачих лига света - свака част. Колико видим имао је сличан пут као ћелави у Раду - кренуо у млађим категоријама.


И даље веран црно-белим бојама
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.090
Локација
Beograd
Malo mi smešno što je drug Mićun potpisao ono što sam ja potpisao (moj post), pa sam onda ja svojim lajkovanjem njegovog posta zapravo potpisao taj njegov potpis (moga potpisa)... :D

...doduše, nije bilo potrebe da se citira taj ceo moj post koji je bio odmah iznad njegovog, ali 'ajde, moderacijo, praštajte, nema baš nekih događanja na Forumu...pa daj da ,,pričamo,, bar o nečemu...

...što se tiče Đukića kao trenera, i uopšte svih tih naših trenera novijeg doba...Marko Nikolić je onom sezonom tanga smrti odbranio doktorsku tezu (iako je i on imao neke svoje ,,,mušice,, doduše najmanje u toj sezoni), a ovi drugi bili su uvek u rasponu od korak napred dva koraka nazad...ili obrnuto...dva koraka napred...ali onda ipak i taj korak nazad...
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
jesmo igrali evropsko prolece sa njim, sto je za mene najvaznije zadnjih godina,ali u pilzenu je bila jedina utakmica Partizana koju sam napustio pre kraja
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
@Goran Tomić
Ne znam šta tačno hoćeš, Gorane, ali sam se složio sa tvojim postom poprilično, pa sam to napisao. :D Po društvenim pitanjima se slažemo često i pored toga što se oko fudbala ne kapiramo.
Daaaavno su prošla vremena kad je moderacija davala poene za citiranje posta direktno iznad... Sa nostalgijom se sećamo....
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
Zadnje kolo jeseneg dela 2007/08 igrali smo sa Mladost iz Lucana na JNA tada je vazilo pravilo kad dobijes suspenziju od nekoliko zuta kartona mozes da biras kada ces da odradis kaznu u sledece 2 utakmice. U takvu poziciju su bili Tosic i Zuka ako su odradili suspenziju sa Mladosti igrali bi sa cigane u prvom kolu od prolecnog dela. Ali stitarski dripac ubacijo ih obojca u sastav protiv Mladosti iz Lucana koju smo ako dobro secam dobili sa nekih 4-1 ili 4-0. Pa sada vi procenite kada bi blo koji trener uradio to kakva bi bila vasa reakcija. Svaki put kad igramo sa ciganima gledamo utakmicu, dve pre njih ako neko od igraca mogu da nam sudije izbace za derbi, a ovaj put to se dogodilo sa diretknom odlukom tadasnjeg naseg trenera.
Direktna sabotaza kada je dripac iz stitara vec sigurno znao da ide na pozciju selektora u savez pa rekao sebi boli me kurac sta ce ovi da urade bez Tosica i Zuku sa ciganima na prolece nek razbija glavu sledeci trener.

Pa sada vi opet branite ono sto je neodbranjivo.
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
Đukić pre fudbala vozio traktor, on čovek nema mentalni sklop da pravi neke smicalice polusezonu unapred...
Bez namjere da komentarišem Đukića i to da li je saboter ili ne, ovo iznad napisano je po meni jedna ogromna zabluda. Sere mi se od stereotipa "naivnog seljaka", najviše varalica, i sitnih i krupnih, dolazi s takvom pozadinom.

a što se tiče toga koliko je neko ,,naš,, a koliko ,,njihov,, mislim da bi bar 50% domaćih sportista i sportistkinja igralo i za nas i za njih, samo da im mi ili oni damo neku dobru ponudu ili uslove...
Jedno 90% rekao bih... Može se na prste prebrojati ko je odbio neku našu ili njihovu ponudu (a da je zaista postojala i da nije kurčenje po novinama i forumima) zbog toga.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Odigrao 8 ligaških utakmica za nas sezone 2004/5.

Mi smo jedini klub van Južne Koreje gde je igrao.

kimcivu.jpg
 
Top