Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Ostrašćeno ga ne podnosim zbog onoga ali samo kad pomislim da je, ovakav munjevit, još mogao biti kod nas...nema šta ne želim Vučelinoj mafiji...

Odlična partija, prelomio meč jbg
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Ja i dalje tvrdim da su i Asano i Živković (Jovicin Mali, od Jovice iz Pukovac) imali puno pravo, moralno i zakonsko, da urade kako jesu, te da bi u državi (u punom smislu te definicije) takvo delovanje pokrenulo revoluciju.

Ali, Partizan je u Srbiji, gde je građanstvo takvo kakvo je, te očekujem odgovore na ovaj upis u smislu objašnjenja mojeg nerazumevanja.
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.247
Reaction score
3.693
Naravno da su imali pravo, mada nisu isti slučajevi, mali iz Pukovca je čekao da mu istekne ugovor, Asano otišao pre finala kupa. Ali tom logikom je i gagić imao puno pravo da ide, a on je na stranu što je sns picka proglašen zbog dezerterstva za neprijatelja broj 1, a ovamo Asano majstor zajebao vepra.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Elaborirao sam na nekoj drugoj temi. Nije problem šta je već kada je uradio. Pa i kako. Čekao je momenat da najviše zajebe tim (pri tome najmanje tu upravu) i navijače koji ga čak i danas vole/ite.

Tim znakom jednakosti između mene i tebe, saigrača i Vučele sve mi je rekao o sebi i o tome kako nas je doživljavao. Svako ko nas sa predumišljajem oslabi pred derbi nije bolji od mafije iz uprave.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.593
Ja i dalje tvrdim da su i Asano i Živković (Jovicin Mali, od Jovice iz Pukovac) imali puno pravo, moralno i zakonsko, da urade kako jesu, te da bi u državi (u punom smislu te definicije) takvo delovanje pokrenulo revoluciju.

Ali, Partizan je u Srbiji, gde je građanstvo takvo kakvo je, te očekujem odgovore na ovaj upis u smislu objašnjenja mojeg nerazumevanja.
Уз све дужно поштовање, не бих ја стављао њих двојицу у исти кош.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.085
Локација
Beograd
očekujem odgovore na ovaj upis u smislu objašnjenja mojeg nerazumevanja.
Svaka izdaja Partizana se teško prašta...ajde mogu da se u obzir uzmu neke olakšavajuće okolnosti, ali ipak...

Asano je iz potpuno drugačije kulture, potpuno drugačijeg jezika, možda nije mogao da shvati da smo ga primili i shvatali kao svoga...niti da je moguće da mu kasni plata...ali mali Živković je morao znati šta je to Partizan i da mu je taj Partizan u fudbalskom smislu dao sve, i da mu je podigao fudbalsku cenu, i da ga je trpeo 6 meseci kad je bio van forme...
...jeste, on je bio mlad, i nije se pitao samo on, ali svi smo mi bili mladi i donosili neke odluke - meni moj otac nije mogao da bira u koju ću srednju školu poželeti da se upišem i šta ću da studiram, sam sam to birao i odlučivao...a sa 18-19 godina već smo bili u vojsci, rukovali oružjem, vozilima, odgovarali i za sebe i za druge...

Ok, kasni plata, Vazura i Vučela zna se kakvi su, ali nisu Partizan samo Vazura i Vučela...uostalom mnogi, ili bar neki fudbaleri imaju prilike da zarade mnogo više novca nego mi ,,obični,, - nije baš sve u odnosu poslodavac-radnik, ima nešto i u odgovornosti prema poslu koji obavljaš, prema firmi u kojoj radiš...
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
624
Reaction score
3.780
Ako je istina ovo sto pise direktno bili su mu duzni 450k evra... Ako se dobro secam 600k je bio dogovor po sezoni. 3/4 cele godisnje plate. Oko polovine ukupnog novca.

Covek je masina i profesionalac u punom smislu te reci. Neko ko svoj posao shvata toliko ozbiljno i ko toliko pazi i ulaze vremena i na telo i na fizicku spremu, nece prihvatiti da mu se toliko duguje. Decku na terenu nije moglo da se vidi da je nezadovoljan ni u jednom trenutku. Kidao svo vreme. Takav tip coveka samo dize sidro i ide. I to tako i treba da bude. Mozda bi negde drugde otisao zbog 100k duga, a nas ako postuje dao nam je vise vremena. Ne znam.

Ali znam da je bolje tako nego da gledam Lazare Markovice, Jojice i mnoge druge kojima se ne daju plate, a onda njima nit se igra fudbal, nit im se trenira, nit im je do zivota... I onda i ja ovde prosipam kofu govana po nekome ko je mozda bio bas u tom fazonu "ma samo jos derbi", "evo samo sto nije plata", "oprosticu dugove kad odem"... Po nasoj deci koja su navikla da je ovde sranje i koja to verovatno nisu zasluzila... A motivacija u minusu. I sad se svi lepse secamo Asana nego ovih sto su trpeli i bili u fazonu da trpe.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Usput nas jovicina izdrkotina koštala 1.9 miliona evra. Neverovatan novac samo zato što je hteo veću lovu da mazne za sledeći transfer koji ga kostao umalo karijere.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.129
Reaction score
14.276
Локација
Brdo Banovo
Samo se vi zajebavajte, NAPLATICEMO mi milione od Asana...

Politika Logo
Ремек-дело Такуме Асана за тријумф Јапана над Немачком бацио је у севдах „црно-белу страну” Србије: Гробари добро памте 30 голова и 15 асистенција омиљеног им Јагуара на 77 утакмица, у периоду август 2019 – мај 2021!
- Наравно да ми је драго, Асано је бивши играч Партизана – импресиониран је мајсторијом и Милош Вазура, генерални директор Парног ваљка, без обзира на неславан растанак са Самурајем.
Подсетимо, Такума је на Васкрс пре две и по године побегао из Београда као јуче Шлотербеку у Катару!
- Случај је на КАС-у – тврди Вазура да судски још није стављена тачка на Асанов „прелазак” у Бохум.


...rek'o vazura, jebao ga dingo.

P.s. nece da se skine govno od zurnala, prastajte
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Evo ga ćelavi rasista na RTS... barem su nekog pametnog doveli u studio..

EDIT: Ladno nisam primetila da je Arena a ne RTS :buhaha
 
Последња измена:

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
181
Reaction score
511

„Gledali smo i mi Asana u Humskoj, dok smo mu davali platu“: Hit izjava Radeta Bogdanovića

"DOBRO STE GA OPRAVILI" Hit reakcija Bogdanovića i Memedovića na gol Asana

"- Tako ste ga vi iz Humske opravili za ovo Svetsko prvenstvo, svaka čast - rekao je Memedović, na šta se nadovezao Kralj:
- Mi smo ga naučili da bi došao do ovog.
Izrečeno do tada, izmamilo je Bogdanoviću osmeh na lice, te je poručio u šali da Asana igra sjajno, iako nije siguran da li prima platu u Bohumu.
- Tajming njegovog utrčavanja između dva igrača, primanje desnom unutrašnjom i nameštanje lakta da bi izdržao igrača i šutirao najboljem golmanu na svetu na prvu stativu... Pritom, nije siguran da li prima platu u Bohumu - kazao je Bogdanović."

Koliko sam uspeo da iskopam na internetu po prvostepenoj presudi moramo Asanu platiti 453.281 evra i 900.000 dinara, bar tako pše na ovom sajtu: link..

 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
Dobijate li i dalje poruke od navijača Partizana, bili ste im pravi mezimac dok ste igrali u Beogradu?

„Nisam toliko aktivan na društvenim mrežama, ali ponekad pogledam i vidim da se i dalje javljaju, pišu. Zahvalan sam im na tim porukama“.


Kako biste sa ove distance ocenili boravak u Partizanu, da li vam je pomogao u karijeri?

„Naravno. Te dve godine koje sam proveo u Partizanu su mi mnogo pomogle da napredujem kao igrač i zbog toga hvala svima u klubu“.

Pa, zašto ste onda otišli?

„Nije bio razlog u timu, niti ičem sličnom, vezanom za teren. Ali, ne bih se vraćao na to, Partizan mi je ostao u lepom sećanju“, poručio je Takuma Asano


gmazura picko gojazna
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Znači ipak ga nije trener oterao? Zanimljivo....
 
Top