Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Kada si napisao "naš trener", mislio sam na nekog našeg bivšeg igrača/trenera.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Srećno Stanoje, šteta što nisi osvojio titulu prošle sezone, bio sam i pratio kad god sam mogao, na oba derbija na Marakani, ali jbg… Da se vratis ponovo kada neke stvari budu normalnije!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Stanoju želim svu sreću u novom klubu, hvala mu još jednom za ligu šampiona, titule i derbije u prvom mandatu.
Ali, nadam se da je to bilo to od njega u Partizanu.
Pre svega, ta njegova filozofija fudbala je prevaziđena, ostala tamo negde u 2010. godini.
Da ne pričamo tek o njegovim postupcima, izjavama i ostalim stvarima (uglavnom iz drugog mandata).
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
361
Reaction score
1.538
Локација
Novi Sad
Sad bi bilo sasvim u redu sa njegove strane, da nam “otme” već viđeno, box to box, prvo pojačanje u ovom prelaznom roku.
Pretpostavljam da je i igrač odbijajući mnogobrojne, unosne ponude i održavajući formu na Teleoptiku, ustvari čekao da trener kod kog je imao tretman kao ni kod jednog drugog, pronađe angažman, pa da ta divna priča dobije i svoj nastavak..
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.921
Reaction score
25.654
Локација
ante portas
Sad bi bilo sasvim u redu sa njegove strane, da nam “otme” već viđeno, box to box, prvo pojačanje u ovom prelaznom roku.
Pretpostavljam da je i igrač odbijajući mnogobrojne, unosne ponude i održavajući formu na Teleoptiku, ustvari čekao da trener kod kog je imao tretman kao ni kod jednog drugog, pronađe angažman, pa da ta divna priča dobije i svoj nastavak..
Čitaš mi misli.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.921
Reaction score
25.654
Локација
ante portas

Nekadašnji štoper sa saigračima u Humskoj počeo je najuspešniji niz sezona crno-belih u klupskoj istoriji.



"U periodu dok sam bio u Humskoj dva puta smo osvojili titulu i isto toliko puta kup. Što se timskkog učinka tiče ostaju ta priznanja. Partizan je tada zaista imao veoma kvalitetnu ekipu, igrali su Dijara, Moreira, Žuka, Jovetić, Rukavina, Toške, Obradović, Rnić, Mihajlov... Bila je to fenomenalna ekipa koja je dominirala. Posle toga se Partizan pojačavao i dovodio još bolje igrače, ali ta generacija mi je ostala privržena srcu i ostvarili smo zaista lepe rezultate. Ipak, kao što sam rekao, ništa u tom dresu nisam pokazao. Isključivo zbog povreda i sva je sreća da sam uspeo uopšte da nastavim karijeru jer svi znamo šta znači povreda prednjih ulrštenih ligamenata, posebno pošto prva operacija nije uspela, pa sam morao da na preporuku Veljka Paunovića idem u Madrid i odradim kako treba tu operaciju"
 

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
533
Reaction score
2.144
Локација
45
Никад те нисам волео, сад имам и разлог да те мрзим. Сисај курац 'лоло' дабогда ти ово последња сезона била.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Zato što je potpisao za OFK?
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.921
Reaction score
25.654
Локација
ante portas

Da sad videh.
 
Top