Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Не знам како да назовем све ово, па најбоље да прочитате сами:

 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Stvari treba nazivati pravim imenom.

Već godinama, ako ne i decenijama, tolerišu se talibani u sred zemlje Srbije. Odavno sam rekao, da postoji država Srbija, a ne postoji trenutno osim na papiru, zločin veleizdaje bio bi vraćen u pravni sistem, organizovala bi se jedna ozbiljna anti teroristička racija. Svakoga za koga postoji bilo kakav dokaz o anti-državnom delovanju - doživotna robija.

A onima koji su "samo" nelojalni državi Srbiji, obezbediti besplatan prevoz autobusom do Saudijske Arabije u jednom pravcu. Lojalni građani bilo koje veroispovesti imali bi prava ko i svi drugi ljudi u državi.

I rešen problem za 6 meseci.

Podrška za Kljajića.
 
Последња измена:

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Ne zaboravi da je takva radikalna odluka mač sa dve oštrice. Isto tako SNS država može bilo koga da proglasi "nepoželjnim" ili "protivnikom države" i da po sličnom principu deluje po svim ostalim građanima.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Zato sam i napisao, "da postoji država Srbija". Jer ovo je sve samo ne država, a još manje pravna. I naravno da se ne odnosi na sns Srbiju, niti bilo koju sličnu tvorevinu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd

Па...ово већ прелази у тему Српски фудбал...или у тему ДРЖАВА СРБИЈА...само што ми тренутно немамо такву тему на Форуму...
А не знам и да ли је има држава Србија...или шта тренутно чини по питању хулигана...
Раније је било овако:




А и овако:



Извините за као неко скретање са теме о бившим играчима, али ако на овом Форуму од расизма, шовинизма и верске нетрпељивости бранимо сваког нашег играча који је неке друге вере, нације или боје коже у односу на већину у Србији, не смемо да прећутимо и кад је, како сам каже, на верској и националној основи нападнут и Филип Кљајић!

Али, и то је уствари само ,,врх леденог брега,, о проблемима које има држава Србија...
 
  • Like
Reactions: Oki
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.549
Reaction score
10.838
Ne kapiram potenciranje price o anti-srpskom delovanju i cemu vec.
Kljajica je napao narkomancic koji je 2001. godiste, a onda se cela drzava pravi blesava kao da se radi o nekakvom mesiji koji vodi ceo jedan narod u borbi protiv zle Srbije i srpskog roda.
Problem je isti kao i bilo gde u ovom brlogu od drzave.
Prvo, svadja je pocela na utakmici u kojoj su nekakvi navijaci pozvali igrace Pazara da ih psuju jer su izgubili od Kolubare. Kljajic je kao kapiten pokusao da zastiti saigrace i usao u raspravu sa njima, opsovao majku nekom totalno nebitnom liku i povredio mu jadnicku tanana osecanja i meko srce.
To nije izum bilo koga, niti je ista novo, niti nevidjeno, vec ustaljeni debilizam na tribinama za koji je opet kriva drzava Srbija. Kriva i kad se desi u Beogradu i u Pazaru i u Nisu i u NS ili bilo gde drugde. To nije ni verski ni nacionalni problem, vec odvratni mentalitet i odsustvo bilo kakvog reda u drzavi, savezu i klubovima.

Onda dodje Rasim Ljajic pa se nadje i on uvredjen i zgrozen, ali mu naravno ne padne na pamet da smeni recimo sekretara kluba koji je bukvalno svog kapitena poveo u lokal da objasnjava nekim narkomancicima zasto im je psovao majku.
Posto je logicno rasprava bila na visokom nivou, te se radi o uglednim osobama, intelektualcima, negovateljima mira, prijateljstva, suzivota i demokratije, skroz je neocekivano sto su stvari krenule u pogresnom smeru pa su cupetali coveka na sred kafica.

Inace to sto se generalno radi u tom klubu je totalni cirkus koji ne postoji u prvoj ligi Ugande. Ali to je vec druga tema, samo da kazem da je Kljajic, a i svaki drugi igrac Pazara ovde imao status kakav ne mogu da imaju nigde. I licno sam mnogo puta sedeo i sa njim. Dakle, nije njega napala horda vehabija-terorista koje je poslala narodna rulja i gradsko vece, nego ga je sekretar kluba za koji igra poveo u restoran da objasnjava nesto likovima sa dva i po grama mozga.

"Lojalnost" je previse sirok pojam, ali je jednako velika glupost pricati o deportovanju nelojalnih u Saudijsku Arabiju kao i sve sto se desilo.
To da li sam ja npr. lojalan ili nelojalan sigurno nece ceniti politicka vlast Srbije, ma ko bio na njoj. Jos manje ce me slati u Saudijsku Arabiju ako procene da sam nelojalan, jer pazi majke ti, ja sam rodjen i zivim u kuci u kojoj mi je rodjen deda. Ovde u Pazaru, Srbiji. Mozda mi se neki predak zvao Ilija, a mozda je i neki dalji predak voleo zlatno tele, to nije moj jebeni problem, za razliku od toga kad bi neko iz Srbije/Bangladesa/Arabije/Turske/Rusije dosao i rekao mi da odem iz ove kuce jer sam, pazi molim te, po necijem misljenju nelojalan. Ili ako sam vec lojalan, obezbediti da imam jednaka prava kao i svi drugi, koji mozda svoju lojalnost i ne moraju da dokazuju.
Prema drzavi cu imati odnos kakav ja zelim da imam i isto bi bilo da se drzava zove Bosna i Hercegovina, Katar, Saudijska Arabija ili Iran. Postoji Ustav, postoji zakon, a deportovanje drzavljana Srbije besplatnim autobusima u Saudijsku Arabiju sigurno nije u skladu sa istima, pa svakoga ko na isto poziva iz bilo kog razloga smatram manje lojalnim Srbiji od mene.

Da skratim, kapitena fudbalskog kluba Novi Pazar su napali klinci bez mozga koji su se nakotili svuda oko nas. Ima ih kao govana i svi su kao klonirani. Svima im zelim da gule dugogodisnje robije. Verskih i nacionalnih problema ima u zanemarljivoj meri. Nekih drugih problema, a posebno onih koji se ticu politike, mentaliteta, kulture, pa i najosnovnijeg vaspitanja imamo na pretek.
Red je da ne budemo licemerni i da se ne iscudjavamo ovakvim stvarima. Ovo smo zasadili i ukorenili u drustvo, sad samo ubiremo plodove.
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Mnogo si se raspričao za nekoga ko ne kapira o čemu se radi.

Anti-srpsko delovanje nije niko potencirao tek tako, već je naš bivši fudbaler naglasio da je bio vređan na verskoj i nacionalnoj osnovi, i da mu je sve to ponovljeno kada ga je taj sekretar koga pominješ odveo na raport kod istih tih govana.

A sto se nelojalnosti tiče, nelojalni su svi oni wannabe talibani koji u sred Srbije razvijaju zelene zastave, navijaju za tursku i to protiv matične države, kliču naseru oricu, i uzvikuju ubi Srbina. Svi oni koji su zadojeni mržnjom prema svemu što je srpsko i pravoslavno. Koliko ima takvih, ne znam, ali broj je sve samo ne zanemarljiv.

Ne znam zašto si se ti osetio prozvanim na kategoriju nelojalnih državljana Srbije.
To me i ne zanima, ali očigledno da imaš neki intiman razlog za to kada ovako reaguješ.

U ovoj nakazi od države, dobije se godinu dana zatvora zbog paljenja američke zastave, i to pored poslaničkog imuniteta. Samo po Srbiji, srpskoj zemlji, simbolima, i pravoslavlju, svaka fukara može da pljune i popiša se. Ali to su verovatno samo narkomančići, i par uličara, hajde da ne obraćamo pažnju na to i pravimo se mrtvi.
 
Последња измена:

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.499
Ovde završavamo diskusiju o lojalnosti državi, narodu i simbolima. Naročito diskusiju o lojalnosti na ličnom nivou. Ovo je forum navijača Partizana, a ne onih preko puta.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Može biti zanimljivo, ali teško da je uporedivo osvajanje bodova u srpskoj sa recimo nemačkom ili španskom ligom...
Uostalom, neki treneri su dobili otkaz a neki su sami otišli...
Itd...
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Видео сам транспарент на утакмици сад а на тњитеру пишу како Делибашић има тумор и да се налази у Бгд тренутно на лечењу. Ако некођима више информација нека напише. Надам се да ће све бити у реду.

 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Видео сам транспарент на утакмици сад а на тњитеру пишу како Делибашић има тумор и да се налази у Бгд тренутно на лечењу. Ако некођима више информација нека напише. Надам се да ће све бити у реду.

Samo da je tumor na mozgu u pitanju, da se od skoro saznalo i da je to neko vreme u BG na lečenju.

Je*o te život...
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.287
Reaction score
8.055
Локација
Космос
Top