Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.026
Reaction score
4.737
Локација
vezenemam
Slično kao što je bilo i sa njegovim (sada slavnim) prezimenjakom.
Na sreću, kako nam modernizuju i podižu na znatno viši nivo školu/zemunelo, sličnih kritika će biti sve manje u budućnosti.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Tek sada pogledao snimak Mitrovica i sudije. Pa ovo je realno ništa. Jbt suspendujes igrača 8 utakmica zbog ovoga?

 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Jel si ikad video u premijer ligi da neko nasrce i gura sudiju, realno?
Jbg zaostavstina mentaliteta, da ne trpis autoritet i mozes na svakog da galamis.
Koliko god da su englezi licemeri, vrlo vrlo retko se vidja tamo da neko urla na sudiju a kamoli da dodje do fizičkog kontakta!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.209
Reaction score
3.935
Локација
Uvek uz Partizan
Po meni takve kazne i treba da budu, e sad to što bi kod nas igrači cz prošli bez kartona to je drugo pitanje.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.255
Evo Sale Ilić lema sve redom. Upravo pobeđuje Slaviju iz Sofije. Još samo 5 kola do kraja prvenstva. Ko je nas kleo da se samo ovi nesposobni bivši igrači vraćaju. Mada ima i logike da niko normalan ne želi da radi sa ovom stokom od uprave i partijskih poslušnika.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Kolko volim kad ovakvo smeće i slični koje su partizanovci veličali samo zato što su došli od cigana pokažu pravo lice
Ne moram ni da gledam znam svakog od cigana po fizionomiji kada dođe da li je i dalje cigan.
Sada više ne mogu da ostanu cigani jer cignaski udbaši hoće da ih ubiju, inače ne bi bilo razlike.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.019
Pao meni je sam cin prelaska iz ciganke u Partizan, bas onako...ciganski potez. Mislim jbt, ako igras za jedne, prosto ne ide da igras za druge, narocito u fudbalu i narocito ako si u tom momentu dosao kao njihov najbolji igrac.
A neverovatno je da ovako post festum ima potrebu da dokazuje da je cigan, i to na retardirani nacin. Ni mrtav u Partizan, a igrao si u njemu 4 godine...kakav raskorak sa razumom. Da, definitivno cigan, 100%!
Supickumaterinu...
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
nazalost posle Batigola i ovaj me razocarao....ali nema veze ostaje groningen (moja najdraza utakmica uzivo) i onaj remekdelo gol, pa ludilo seltik , ciganima metnuo u prvom derbiju nakon prelaska, dosta je on njih boleo , a sada neka sere sta hoce
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.096
Reaction score
240

Kolko volim kad ovakvo smeće i slični koje su partizanovci veličali samo zato što su došli od cigana pokažu pravo lice
Ne moram ni da gledam znam svakog od cigana po fizionomiji kada dođe da li je i dalje cigan.
Sada više ne mogu da ostanu cigani jer cignaski udbaši hoće da ih ubiju, inače ne bi bilo razlike.
Meni je on skroz drag.

Steta sto smo 87 doveli Jusufija da bude trener, umjesto da smo promovisali Antica. Mozda bi imali titulu prvaka evrope sad.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.586
Reaction score
3.342
Локација
JNA
Meni je on skroz drag.

Steta sto smo 87 doveli Jusufija da bude trener, umjesto da smo promovisali Antica. Mozda bi imali titulu prvaka evrope sad.
Ja sam cuo od mnogih da smo pod Jusufijem igrali najbolji fudbal ili ti mislis drugacije. Imao sam dve godine tada, ja se ne secam tog vremena ali dosta ljudi je cak i pisalo ovde da smo igrali tada pravi fudbal! E sad sto se nije slagao sa Zecevicem govnetom to je nesto drugo i sto su ga oterali, prvi protesti su valjda bili kada je Fahrudin napustio tada klub!
 
Top