Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

Egzorcist

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
644
Reaction score
244
Локација
Na talasu...
Lipi: Imam Klea, ne treba nam Drogba

Tanjug | 16. 10. 2012. - 15:29h | Komentara: 41



Trener kineskog superligaša Gvangžua Marčelo Lipi demantovao je da je taj klub zainteresovan za bivšeg napadača Čelsija Didijea Drogbu.
221265_1192431291f_f.jpg
"Otkada sam preuzeo Gvangžu nisam se čuo sa Drogbom", rekao je Lipi.

Kineski mediji su poslednjih dana spekulisali da je Lipi zainteresovan za reprezentativca Obale Slonovače.



"Konačno se pojavila prava ponuda za Drogbu", rekao je nedavno predsednik Šenšua, Žu Đju.

Drogba je od dolaska u Šangaj postigao osam golova na deset utakmica, dok je letošnje pojačanje Gvagžua Lukas Barios razočarao.

"Ne znam odakle su se pojavile glasine da Drogba dolazi u klub. Zadovoljan sam našim napadačima. Već imamo Lukasa, Murikija, Klea i Gao Lina, tako da nam ne treba još jedan Driogba", rekao je Lipi i dodao da je potpuno zadovoljan učinkom tima koji trenutno vodi na tabeli.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da li neko prati šta se dešava sa SuperBabunom u Španiji. Igra li i koliko tona golova je postigao do sada.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Antalyaspor - Sivasspor 4:2, Dijara zabio 3.gol...bravo Mamba
 

zeen

Grobar
Учлањен(а)
21.10.2007
Порука
235
Reaction score
44
Локација
VR
Da dodam na zorzov post da je osim gola Lamin imao 2 asistencije. Svaka cast!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Babun razbija, evo komplet statistike: 1 tekma, 1 starter, 1 zamenjen

http://www.realzaragoza.com/liga/estadisticas

Ukupno igrao 75 minuta, ili su to ipak postignuti golovi :D

Ma nemoguće, gde srspki Pirlo da odigra samo 75 minuta na tri utakmice. Da to nije možda broj pogrešnih dodavanja ili koliko puta je bio sebičan. Bogu hvala pa više nije kod nas... do sledeće godine kad će ga opet vratiti jer je odradio posao u inostranstvu i mnogo se zaželeo Partizana.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Tačnije, u pitanju je JEDNA utakmica i na njoj 70 i neki minuta.
Jebiga i to je nešto! :D
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Zar se on nije povredio tada, 2 meseca odsustva? tako nesto.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pa ja kazem, al me niko ne slusa :D
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.912
Reaction score
25.619
Локација
ante portas
Ako nekoga zanima :D -nas nekadasnji napadac Pjer Boja je danas postigao gol za svoj klub Randers FC na gostovanju protiv ekipe Silkeborga . Postigao je gol u 37 minutu , a pre tog gola je uputio takav udarac - umalo nije slomio precku .

Njegova ekipa zauzima visoku 4. poziciju u danskom sampionatu .
Sasvim slucajno sam gledao danas presek danskog sampionata kad videh naseg brata Boju :D
Uvek mi je drago kad pogledam nekog naseg bivseg igraca .
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Kleo uzeo titulu u Kini!
Kleo uzeo titulu u Kini!
S26, 27.10.2012.

Zahvaljujući trijumfu nad Liaoningom 1:0, ekipa koju predovi sa klupe Marčelo Lipi i čiji dres nosi Brazilac Kleverson Gabrijel Kordova Kleo okitila se titulom.

Veliku zahvalnost za novi trofej u vitrinama Lipijeva ekipa duguje kiksu Dragomira Okuke. Njegov Đangsu je kao domaćin remizirao sa Peking Guanom 0:0 i tako je kolo pre kraja odlučen šampion najmnogoljudnije zemlje na svetu.

Aleksandar Stanojević je sa Dalijenom Aerbinom odigro nerešeno protiv Šangaj Šinhue - 0:0 i kolo pre kraja ima četiri boda manje od mesta koje vodi u Ligu šampiona.
Bravo ludaci!
Kako bi bilo lepo da se ovaj tandem vrati u Humsku
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.405
Reaction score
40.463
Локација
Žrnov
Prosto neverovatno... ja inače kad god njega čujem ili vidim, malo mi se sloši...
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
sto?

sada je ispricao jednu anegdotu.. za 31 derbi, zavrsen rez 5-0 za nas.. pesma koja se tada pevala..

"O zvezdo sta ti bi, kad ti Gale dade tri, pa i Vislavski dade dva, rasturi se zvezda sva"

mada je moglo ovo u nostalgiju..
 
Top