Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri Partizana po svetu

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
hahahaah dobar dobar :)
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
hahahhaaha :D. Trebali su jos cupavije da ga nacrtaju :D
 

Peki

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
179
Reaction score
0
Локација
Svajcarska
Dva gola Lazara.

Jedan prijatelj italijan na utakmici i pise mi poruku dali znam nekog Lazara Markovic.

Kaze da rastura Lazar i da je dao dva prelepa gola.
 

bojanbole

Banned
Учлањен(а)
18.02.2007
Порука
451
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Samo kolko da se zna, Lazar igra u timu koji je u prvom sesiru Lige Sampiona!

Bilo je price da ga mediji ovde reklamiraju i dizu bez potrebe, da nece zavrsiti u jak klub, i kad je potpisao za Benfiku odmah su se javili zlonamerni: Inter, Chelsea, haha itd, ali on igra za tim koji je u prvom sesiru grupne faze LS, nije mala stvar!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Sto nije tako dao protiv Intera ili onih milion zicera sto je promasio... ljut sam na njega, al zelim mu svu srecu, vidjelo se odmah da je vanserijski igrac..
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
To smo svi znali, odmah posle meca sa Interom. Kod nas prvo mase te sanse, da bi napolju ispravljali greske, jbg. Da je ostao makar jos godinu, ne bi vise onakve sanse masio.

Alal vera Nedji Kosticu. Markec vec reseta u Benfici, Joveta i Nasta u Sitiju... Ako ih vec duze ( ili neke nikako) nismo mogli gledati u crno belom dresu, makar se imamo ponositi njihovim igrama u najvecim klubovima Evrope.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Jovetić i zvanično "građanin"!

Autor: MONDO/Tanjug

Bivši fudbaler Partizana, a "do juče" Fiorentine, karijeru će nastaviti u Mančester sitiju!



jovetic.jpg
Foto: Guliver/Getty images/Giuseppe Bellini
Dogovor je postignut!Posle Stevana Jovetića i Fiorentina se sporazumela sa Manečester sitijem, pa će reprezentativac Crne Gore karijeru nastaviti u Premijer ligi.
Preko svog Twitter naloga Fiorentina je saopštila da je transfer 23-godišnjeg napadača gotov i da će bivši igrač Partizana u narednih nekoliko dana obaviti lekarske preglede, a ako sve bude po planu onda i potpisati ugovor sa Mančester sitijem.
Jovetić "ljubičaste" napušta posle pet sezona i 116 odigranih utakmica, u kojima je postigao 25 golova.
Vrednost transfera talentovanog fudbalera, za kojeg su bili zainteresovani brojni veliki klubovi, procenjuje se na oko 30 miliona evra.




Mondo

Ne napisase ono da Partizan od toga ima pola miliona ili 750 hiljada ako se ne varam?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Mislis da ce nasi to da objave :wink:

Steta sto Pujo ode u City.. gde bas njih nadje.. Ni malo mi se ne svidja ovo..
Em je engleska, em city. Tesko da ce se naigrati pored starosedeoca Dzeka i Aguera..
Juve bi bio odlican za njega.. osvojio bi i koju titulu..
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Mislis da ce nasi to da objave :wink:

Steta sto Pujo ode u City.. gde bas njih nadje.. Ni malo mi se ne svidja ovo..
Em je engleska, em city. Tesko da ce se naigrati pored starosedeoca Dzeka i Aguera..
Juve bi bio odlican za njega.. osvojio bi i koju titulu..


Ja mislim da je ovo odlican klub za njega. Dosta je bio u Italiji, 5 godina, izborice se on, ionako Dzeko bude na klupi, a i bolji je od njega.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Велики Партизановац, још већи стратег, и што је најбитније - човек који је дочекао пролеће у Европи...:puke

Vermez vodi Partizan na arbitražu



Човек тражи новац на основу титуле коју би Партизан изгубио да је он остао на клупи. А онда ја мрзим и ја сам оптерећен...
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Tako je to kad MORAS da das SKOTU ugovor na tri godine,cim ti SLICAN SKOT baci malo kesa na sto...
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Babić: Vermezović je "veliki" partizanovac i voli klub do poslednjeg dinara

http://www.sportal.rs/news.php?news=105711

Javio se i preposteni Rasa Tiranosaurus povodom slucaja Bilmez .Dobro da on voli Partizan.
Covek koji je javno rekao da ne daje Partizanu ni dinara se nasao podobnim da kenja po Vermezovicu .Pijavica ,parazit koji zivi na racun Partizana .
A Vermezovica nek je sramota kao i onog ko ga je doveo zbog ove arbitraze .
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa nije jedini koji zivi na racun Partizana, zive mnogi, sto je najgore zive i oni koji se ne eksponiraju mnogo...
Ali kako ovaj Vermezovic ima trunku obraza da se javi uopste??? Da je dobio otkaz nakon osvajanja titule jer su ga oterali zbog malog budzeta za pojacanja ili slicnih stvari koje je trazio, nego covek bi da naplati nesto sto nije ni osvojio i sto ne bi osvojio nema sanse teoretske.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Bez trunke želje da opravdam potez ovog skota sa kačketom, moram da se osvrnem na reči prepodobnog Raše:

- Razgovarali su sa njim Branko Ružić i Darko Grubor, ali očigledno da do dogovora nije došlo. Mi ćemo kao i uvek biti korektni i isplatiti dug, ali ostaje jedna velika mrlja posle svega. Njegovo je pravo da traži zarađeno, ali je trebalo samo da razume situaciju - jasan je Babić.

Koju situaciju? Situaciju da ste sve pare pokrali? A vi klub volite, pretpostavljam, do poslednjeg evra?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.256
Ako smo mogli da podrzavamo Stanoja sto ih je tuzio mozemo valjda i ovog..
Da se razumemo, ja obozavam Stanojevica i sigurno nisam protiv njega.. ali ne volim dvostruke arsine..
On je dobio takav ugovor kakav je dobio, bio je tu, sad da li je radio to ne znam.. ali po svim pravilima treba da ga isplate.
Na stranu sto mrzim ovog bilmeza kao nikog drugog trenera..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Uopšte nisu dvostruki aršini... SS je prvo osvojio skoro izgubljenu titulu i uz Radišu desnog beka se plasiorao u LŠ i uterao lopovima silne pare u džep...

Ovaj je skoro pa prokockao titulu i upropastio ekipu...

Naravno da treba da bude isplaćen po ugovoru, ali ne mogu isti da budu - nikako!
 
Top