Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Gordon raskinuo sa Banvitom...
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Zna li neko sta je sa Robertsom, vidim da igra negde u Turskoj ali ne znam nista o tom timu. Da li uopste igra u prvoj ligi?
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Peković 34p,14sk u porazu protiv Clipersa...Alal vera majstore :respect
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
U subotu 28.12. u 16h pravimo jedno fino druženje sa Džiletom, nešto slično onome kao što je bilo sa Duletom prošle godine.

Za one koji su u PG i okolini dođite, imate sve informacije ovdje:

http://digitalizuj.me/2013/12/ne-biti-fit-i-dohvatiti-snove/

Za ostale, biće live stream sa događaja, kao i snimak nakon toga da možete da miru da pogledate.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
U subotu 28.12. u 16h pravimo jedno fino druženje sa Džiletom, nešto slično onome kao što je bilo sa Duletom prošle godine.

Za one koji su u PG i okolini dođite, imate sve informacije ovdje:

http://digitalizuj.me/2013/12/ne-biti-fit-i-dohvatiti-snove/

Za ostale, biće live stream sa događaja, kao i snimak nakon toga da možete da miru da pogledate.


:clap

Kakvo predavanje...:respect

Obavezno štivo za svakoga ko voli, igra ili se bavi kosarkom na bilo koji način.

Bravo i za organizatore, a pretpostavljam da si i ti jedan od njih.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ауу брате сјајно због овога ти опраштам оне жутаће и скидам с игнор листе :D
Надовезао бих се на Николу, мислим да је јако корисно и за људе ван кошарке, доста битних ствари о тиму је речено.
Одгледао сам у једном даху, мада сам пар пута имао проблема с разумевањем питања, сјајно организовано.
:respect
Можда сам мало субјективан пошто Џилета јако готивим.
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.920
Reaction score
25.642
Локација
ante portas
Nije ovo samo stvar kosarke.Sustina sta je covek hteo da kaze je mnogo dublja.
Ovo je jedna svojevrsna zivotna,realna lekcija.

Zivot je neprestana konkurencija,borba,rvanje,nadmetanje, neprestano ucenje. I to je moderan zivot i jedini put ako hoces da uspes danas.
Ne samo na polju kosarke vec i u bilo kojoj oblasti zivota.

Covek je tek posle dvadeset godina mukotrpnog,krvavog rada i usvajanja znanja i neprestanog ucenja uspeo da ubere neke plodove svega toga.
Odlicna stvar,svaka cast.
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Za sve one koji nisu gledali, snimak imate ovdje. Mislim da je ispalo dosta dobro, Džile je bio baš raspoložen i moglo je dosta toga interesantnog da se čuje. Plus je prozivao FMP kad god je mogao. :D

http://www.youtube.com/watch?v=kBaao3tkNSs#t=476

Taman neka ovo bude neki moj poklon forumašima za NG, za jedno fino druženje tokom ovih 4 godine. Nisam siguran da li ću i koliko pisati više pa da ima neke male koristi i od mene. :D


:clap
Bravo i za organizatore, a pretpostavljam da si i ti jedan od njih.

Ja sam ovaj "profesor" što sjedi pored njega, što ga Džile zajebava tokom svih 2 sata. :buhaha


Ауу брате сјајно због овога ти опраштам оне жутаће и скидам с игнор листе :D
Надовезао бих се на Николу, мислим да је јако корисно и за људе ван кошарке, доста битних ствари о тиму је речено.
Одгледао сам у једном даху, мада сам пар пута имао проблема с разумевањем питања, сјајно организовано.
:respect
Можда сам мало субјективан пошто Џилета јако готивим.

Možda si ti meni oprostio žutaće, al ja tebi neću nikad. :buhaha

Čitava priča je i zamišljena mnogo više za ljude koji nisu zaluđeni sportom, jer takva je publika.

Što se tiče pitanja publike, to je najveći problem. Veliki broj ljudi je tražio livestream, tako da smo to organizovali, ali onda imamo problem sa mikrofonima za publiku, jer preveliki broj audio ulaza pravi problem sa opremom koju koristimo trenutno. Valjda će i to da se riješi efikasnije u neko skorije vrijeme.
 

Simke87

Grobarčina
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
1.611
Reaction score
54
Kakav gospodin Dzile, oduvek sam ga gotivio i voleo da slusam:clap Njega sam prizeljkivao za naslednika, ali jbg.

Moraelyn svaka ti cast:respect:respect:respectStvarno odlicno organizovano, lepo koncipirano, i ovo sad i onda kad je Dule gostovao, oba predavanja sam odgledao u dahu, milina slusati. Nema sablonskih pitanja, kojih se uzasavam, jako zanimljive i korisne teme, odlican si domacin:)

Taman neka ovo bude neki moj poklon forumašima za NG, za jedno fino druženje tokom ovih 4 godine. Nisam siguran da li ću i koliko pisati više pa da ima neke male koristi i od mene. :D
Hvala lepo, odlican poklon, mada bi veci poklon bio da pises i ubuduce, a ne da nas ostavljas zbog "druge":D

P.S. Mogao si meni neke "zutace" da preporucis, kad sam trazio pre neki dan.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Можда није права тема, али сигурно није леп повод. Родитељи Влада Дивца су данас имали тежак удес у Чачку, и колико сам начуо отац му је погинуо, а мајка тешко повређена...

ЕДИТ: Видим сад да су објавили и медији... Има вест на Монду
http://ozonpress.net/info/6873-nastradali-roditelji-proslavljenog-kosarkasa
 
Последња измена:
Top