Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.207
Reaction score
33.428
Локација
vaginamandibularia
ma ajte ljudi, ta pek men je stari panter :D

A grb je istetovirao da ima izgovor da nosa onu zvezdu u njemu. Još grobari da istetovira zbog barija...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.416
Reaction score
40.734
Локација
Žrnov
Iskreno se nadam da je, za nekoliko godina kada DV reši da se povuče i da bude konsiljere :wink, Miloje naš sledeći trener....

Inače, Varda jeste uprskao, nije trebalo možda da šutira tako brzo, ali zaboravljate da je prethodno dao trojku i vratio Megu u igru... veoma mi je žao što je izgubio živce, no dobro.... gotovo sada.... žao mi ga je bilo na kraju....


I još jedna stvar, čuh da je mali Luković sin našeg bivšeg igrača.... Kog?
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Sin Ljubiše Lukovića nekadašnjeg igrača IMT-a, člana ekipe koja je osvojila kup krajem osamdesetih. Jedno vreme je bio pomoćni trener Duletu u Partizanu.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Ratko Varda grobarcina a ljudi ga nazivaju debilom :banghead
Čovek na kraju na ivici suza.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Nije na ivici suza vec se stvarno rasplakao na kraju koliko mu je bilo krivo .
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
On je toliki grobar da je molio da dodje u zvezdu-fmp-divu-kurvu pre dve godine.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Evo sta je izjavio :
"Ja poštujem Zvezdu onoliko koliko volim Partizan. Nikada ne bih rekao neku pogrdnu reč za Zvezdu, niti bilo šta loše. Ovom prilikom bih mogao da se izvinim navijačima, jer sam samo želeo da preuzmem pritisak na sebe. Juče su izbacili navijače jer su vređali Gurovića, danas su vređali mene i niko nije reagovao. To je sve sport, možda sam ja bio malo više agresivan, ali to je sve bilo samo u žaru borbe", zaključio je Varda.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Iskreno se nadam da je, za nekoliko godina kada DV reši da se povuče i da bude konsiljere :wink, Miloje naš sledeći trener....

Inače, Varda jeste uprskao, nije trebalo možda da šutira tako brzo, ali zaboravljate da je prethodno dao trojku i vratio Megu u igru... veoma mi je žao što je izgubio živce, no dobro.... gotovo sada.... žao mi ga je bilo na kraju....


I još jedna stvar, čuh da je mali Luković sin našeg bivšeg igrača.... Kog?

И ја имам осећај да ће Милоје можда бити решење у будућности.
Додуше он је и до сада имао доста помоћи са стране пошто је прошле године Џиле баш доста радио на тренинзима Меге, а ове године му је и Трифуновић помагао док није нашао ангажман.
Није поента у тројци него томе што неће да потрчи за лоптом када Џенкинс отвара контру, неће да узме лопту која иде у аут, не игра одбрану, усерава труд тих клинаца.
У суштини одиграо Теодосић мод, курцем није мрднуо, али ће људи да запамте неку тројку.
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Па сад Стојанчо, ја бих то преформулисао... По мени је одиграо сасвим коректну утакмицу, за моје поимање његових могућности и више од тога, али ће људи од свега запамтити по неку промашену исиловану тројку...
Тројке 1 од 4, двојке 6 од 8, 1укр. 1изг. лопта. Нисам гледао прве две и по четвртине, па немам комплетну слику, али оно што сам ја гледао је исто оно због чега су га многи после наше утакмице са Прокомом у ЕЛ 2011 пожелели за првог центра уместо Џаве и Рашка, када је одучио те наше бивше играче. Мени је искрено било смешно да гледам вечерас како се носатији бивши играч залеће на овог брадатијег 1на1 и сваки пут се или одбија као од стене, или баца неке фрљоке, или најчешће уопште и не гледа на кош. Да судије суде на евролигашком нивоу и да се Катићу оно глуматање ваљда у 4. четвртини када се залетео на Варду који је само стајао у ставу постојано кано клисурина не свира, имао би још горе бројке од вечерашњих 8 од 16 из игре и 0укр. 4 изг. лопте, и много би уочљивија била разлика у том њиховом међусобном омеру.
Ратко је вечерас, овакав какав је са свим манама, показао сву смешност те Рашкове доминације. Показао је то и Јокић када је остао пар пута 1на1 са њим и измачињао му се за по корак и збуњивао га толико да овај није ни гледао на кош...

Да се разумемо, нит га прижељкујем у нашем тиму, нити мислим да може да допринесе више од наших садашњих центара, нити сам фан његове игре и његовог несувислог испуцавања с тројке, већ сам само дао своје виђење његове вечерашње партије, где је био неупоредиво бољи у односу на последње две сезоне кад нам је пред очима, и своје неслагање са оценом да није играо одбрану, јер је на основу оног што сам ја видео и у нападу и у одбрани однео убедљиву победу над својим директним чуваром.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Sram bilo ovog Krstica samo 24 poena protiv Galate.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Polako, nemoj da trčiš pred rudu, još to nije dovoljno da mu komisija zvanično oprosti onu ljagu iz arene.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ja predlazem da mu se zvizdi preventivno sledeci put kao onomad Nikoli "losem coveku" Pekovicu, da ne kazem ciganinu, majmunu...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Zviždanje dođe kao neka vrste abolicije, u odnosu na ono šta je sve ovaj igrač zaslužio, prvenstveno za onu njegovu potrebu da se ponaša i igra profesionalno, protiv kluba koji mu je dao punu afirmaciju. Neprimereno, za svaku osudu.
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Da mi je neko pricao da ce Raduljica postati neki igrac u NBA ne bih mu verovao nikad :D
 
Top