Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
И да није и да јесте он је одиграо преко 10минута у том НБА. Тако да то показује или да је тотална несташица центара или да је он постао добар играч. :D
Мада погледам наш тим и ко све игра центра и ствар ми буде кристално јасна нажалост.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.286
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Па да али нема он 10 минута поред Хиберта, Веста и Сколе, него поред Удоха, Пачулије, Хенсона и повређеног Сандерса у убедљиво најгорој екипи нба.
Тренутно је његов учинак сплет околности, дефицитарности на његовој позицији и статистике коју пуни у блоу ауту. Мислим наравно ценим ја сваки учинак у нба, али ако буде имао овакав учинак у иоле реалној конкуренцији онда ћемо моћи да причамо о нечему.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Sad Tegi pustio klip... Naš ex-član stručnog štaba Gliga radi kao trener u Norveškoj i to vodi i mušku i žensku ekipu Tromza!

Mnogo fali on u našem štabu, ali čovek kanda naplaćuje svoj dugogodišnji pomoćnički rad i nije ga kriviti!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
839
Reaction score
3.753
Локација
#вчћпдр
Upravo i ja procitah, auuu kako bi nam legao... Moze li neko od upucenih da kaze da l8 je ovo realno?
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.742
Reaction score
6.243
Novicu na 4. Zoa na 5. pa da napadamo TOP 8 ako pobedimo danas!
O ostalim ligama u kojima učestvujemo je smešno i pričati kako bi se posprdali sa svima.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Mislim da je sada itekako pravi trenutak da se vrati, ako ne dodje sada stvarno ne znam kada ce, e sada da li nasi razmisljaju i kolike su sanse da ga dovedemo ne znam ali se potajno nadam . Jos kad bi veceras dobili galatu ... uh verujem da bi tek onda sanse drasticno skocile da dodje .
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Mislim da je to potpuno nerealno. Ali niko mi ne moze oduzeti pravo da na nekoliko sekundi zatvorim oci i mastam o mogucnosti da Novica obuce crno-beli dres i razara sve umesto mucenog Gagica! :šal
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Ja mislim da su sad velike sanse da se vrati.

Jedino ako ne bi on nesto trazio mnogo para sto verujem da nece.

Mislim da ovu sansu ne bi trebalo da ispustimo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.286
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Шта остаде од ТНТ-а :pop
Тепић се ухватио за последњу сламку спаса у покушају да извади каријеру, и Новици је то једина преостала опција.
Њих тројица су отприлике направили Богдану путоказ, шта и како не.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Kako mu je to Novica napravio putokaz, da ne ide kod dzukele od trenera ili da se ne povredjuje?
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.286
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Та џукела је један од најтрофејних тренера у Европи, зна он понешто о свом послу.
Дао му је путоказ да се паре зарађују са 28, 29, 30 а не са 22, 23. Да је здравље битније од пар утакмица које ћеш одиграти неопорављен и наравно да се не жени са саможивом будалом.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Tako sto iz njihovog primera moze da zakljuci da u inostranstvu ne cvetaju ruze...tamo nema cekanja, 2 utakmice vezes lose, odmah si u drugom planu, a neko sa 22-23 godine nema sanse da ima kontinuitet. U Spaniji moras da budes duplo bolji od Spanaca da bi dobio minute, a o lopti da ne pricam.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Та џукела је један од најтрофејних тренера у Европи, зна он понешто о свом послу.
Дао му је путоказ да се паре зарађују са 28, 29, 30 а не са 22, 23. Да је здравље битније од пар утакмица које ћеш одиграти неопорављен и наравно да се не жени са саможивом будалом.

Mesina je jedan od trenera koje najvise postujem, ali ne znam sta je Novica mogao da uradi pa da ga ovaj onoliko zanemaruje, a svi znamo da je u to vreme bio medju najboljim 4rkama u Evropi. To za zenu nisam upucen,znam da se nesto brzo razveo.
Sve u svemu mislim da se ne moze Novica porediti sa Tepicem npr., kojem je glava problem, Novicu je sputao veliki broj nesrecnih okolnosti.

@ JeNeA

Zar se nije oporavio on i poceo da igra kod njih u ligi? Kakav god da je u ovom stanju bi nam mnogo znacio. Stvarno cudna situacija sa njim i Bambergom sve vreme. Jedino ako nije zalecio kako treba to koleno, onda se stvarno ne treba igrati, bolje da ga sacekamo za jesen :)
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.882
Reaction score
7.712
Ako je ovo za nauk Bertansu, Bogdanovicu, Zofriju ostace i sledece sezone u Partizanu, a prikljuckom Velickovica i Veselog, i povredjenih Milosavljevica i Vestermana bice to strasna ekipa, naravno ja ni ne mastam da Pavlovic i Kinzi mogu da ostanu i sledece sezone, a sta bi tek tad bilo...ma nemoguce to je vec previse:
:eek:
Westerman,Bogdanovic
Kinsey, Milosavljevic
Pavlovic, Vesely, Bertans
Lauvergne, Velickovic
Musli, Gagic, Milutinov

Ne postoji trener koji bi mogao da radi sa ovakvim rosteromm, a tek Dule nema teorije...
 

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Ako je ovo za nauk Bertansu, Bogdanovicu, Zofriju ostace i sledece sezone u Partizanu, a prikljuckom Velickovica i Veselog, i povredjenih Milosavljevica i Vestermana bice to strasna ekipa, naravno ja ni ne mastam da Pavlovic i Kinzi mogu da ostanu i sledece sezone, a sta bi tek tad bilo...ma nemoguce to je vec previse:
:eek:
Westerman,Bogdanovic
Kinsey, Milosavljevic
Pavlovic, Vesely, Bertans
Lauvergne, Velickovic
Musli, Gagic, Milutinov

Ne postoji trener koji bi mogao da radi sa ovakvim rosteromm, a tek Dule nema teorije...
Ajde jos da vratimo Boa i Marica a nikog da prodamo, i eto nam tim sa F4..Samo je pitanje ko ce to finansirati..TOliko nerealnosti i sna u tvom postu, nazalost ovakav sastav da se desi ravna je svetskom cudu..
Nasem predsedniku se povlaci dres iz upotrebe u Virtusu..
http://www.sportskacentrala.com/?s=read&cat=2&id=135555
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Pričali su naši već s njim, Novica nije zdrav, zbog toga otpada za ovu sezonu

Misko prica drugacije :D
ou5m.png


Steta, ja se taman ponadao da ga mozemo dovesti sada ...


Edit : Novica: Nikada nisam bio epizodista
http://www.b92.net/sport/vesti.php?...559&utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
 
Последња измена:
Top