Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Proglasite me ludim ali mislim da Zo to radi zbog Partizana. Sigurno mu je skrenuta paznja ko i zasto gasi Partizan...
On svojim uticajem kao sportista i Partizanovac verovatno zeli to malo da popravi.
A mozda i sprema teren da jednom dobije funkciju u KK Partizan ;)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.646
Reaction score
29.083
Локација
Beograd
Kratka vest u jučerašnjim Novostima da je Lovernj u razgovoru sa Vučićem rekao da posle profi karijere želi da dođe ovde i da sa porodicom živi u našoj zemlji...i odgovor Vučića da je ponosan što ovako vredni ljudi vole Srbiju i žele da žive u njoj...

Ali mene interesuje kako je i gde i zašto do ovog susreta došlo?
Zna li neko nešto više od ove šture vesti iz Novosti?
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Goran Grbović izgleda novi direktor arene,nekad legenda moje mladosti a danas...?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
hahahahha...Goran Grbović direktor hahaha

Doduše, bolje direktor Arene nego Partizana :p
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Naplatio je pljuvanje Duleta... kako li se takvi ljudi pogledaju ujutru u ogledalo nije mi jasno.
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.822
Reaction score
10.591
Кратак Богданов интервју где између осталог прича и о Партизану.
 

Прилози

  • DSC_1269.JPG
    DSC_1269.JPG
    1,1 MB · Прегледа: 26
  • DSC_1270.JPG
    DSC_1270.JPG
    1,5 MB · Прегледа: 24
  • DSC_1271.JPG
    DSC_1271.JPG
    1,2 MB · Прегледа: 23

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Jel Jan jos u Feneru? Kakva tri nasa brata na jednom mestu:partizan-fan::partizan-fan:
Jos da nema ona dva ciganska smrada bila bi to fina ekipa.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.126
Локација
U pizdi materini
Gosov intervju za SBNATION

https://www.slipperstillfits.com/20...es-european-basketball-gonzaga-final-four-run

Meni posebno zanimljiv ovaj deo : Williams-Goss signed a three-year/$2 million dollar deal with Olympiacos, and will make the move to Athens this fall to team with Blatt who was keen to work with him. “Last year Blatt was actually trying to sign me in the middle of the season, He coached at Darüşşafaka in Turkey and he was trying to sign me in January. He was trying to bring me from Partizan to Turkey, but I didn’t have an in-season buyout so Partizan wanted me to finish up with them.”

Mi smo imali cenu po kojoj je on mogao da ode na kraju sezone ali nije mogao u toku sezone da ode po toj dogovorenoj cifri koliko sam ja razumeo ovo.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
iz ovoga što si citirao, nije uopšte postojala cifra po kojoj je mogao da ode usred sezone...
 
Top