Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.398
Локација
Македонија
Kakav maler na prvu utakmicu nakon pauze i povratka od povrede kida ligamente na istoj nozi :(
Izdrzi ljudino budi jak preguraj i ovo.
Ne zuri sa povratkom najbitino je zdravlje jebes sve ostalo
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.653
Reaction score
2.758
Локација
Humska ulica
Mace nema odustajanja,brz oporavak i da nam se vratis jos jaci.
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Vlada Šćepanović.
Gledam sad neki intervju. Priča o ABA.
Sve spomenu, Partizan nigde, znači čekam da pomene i priča o Budućnosti, kao da je Golden Stejt, pa Zvezda, pa Cedevita, pa opet Budućnost, pa o Zadru, pa Olimpiji, pa Igokei i čekam da kaže reč o Partizanu i ništa. Pa reci reč dve, makar nešto neutralno, fazon zanimljivi su, mogu da iznenade... Hvala mu.
Sa druge strane danas čitam u novinama, priča D. Andjušić, naravno prati Partizan, kaže vratićemo se gde nam je mesto. Volim takve stvari da čujem.
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
122
Reaction score
493
Jeo mi je dzigericu samo tako, ali kad pogledas realno sa ove vremenske distance bio je to jedan dobar i posten momak, limitiranih igrackih sposobnosti ali je uvek davao sve od sebe... Lepo je videti da nasi bivsi (strani) igraci imaju Partizan u lepom secanju i na taj period karijere gledaju sa setom i smatraju nas za posebnu stanicu u svojoj karijeri..
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Dzikic napravio putujuci sanatorijum od kluba, sa krajnje cudnim odabirom stranaca, bez obzira na to sto su poluinvalidi. Cisto igracki gledano.

Praceno vickastim konferencijama.

Poceo je da me nervira pred kraj, a ocekivao sam potpuno suprotno.

Zajeb, jbg.

Al' i dalje mi je drag, grobarski gledano. Neka vodi milogorce i nek uziva.

I tamo dovede neke skupe, a tupave koliko primetih :D

Robinson korektan decko - njemu sve najbolje.

Samardo bio i ostao dileja.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.668
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Korektan? Pre će biti da smo mi bili toliko očajni pa nam je svaka dijabola izgledala korektno.
On bre dečko mašio čista polaganja i zicere, zaleti se u kontru sam i promaši polaganje.
Ova sad ekipa bi onu ubila 40 razlike samo na fizičku dominaciju...
O igri da ne govorim, igrali smo tako što napravimo 60 faulova na utakmici pa se nadamo da će cigani da promaše bacanja...

Znam ja da u sećanju uvek ostanu lepše stvari, ali nije ovo bilo tako davno da se sad zavaravamo...
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.750
Reaction score
9.500
Korektan? Pre će biti da smo mi bili toliko očajni pa nam je svaka dijabola izgledala korektno.
On bre dečko mašio čista polaganja i zicere, zaleti se u kontru sam i promaši polaganje.
Ova sad ekipa bi onu ubila 40 razlike samo na fizičku dominaciju...
O igri da ne govorim, igrali smo tako što napravimo 60 faulova na utakmici pa se nadamo da će cigani da promaše bacanja...

Znam ja da u sećanju uvek ostanu lepše stvari, ali nije ovo bilo tako davno da se sad zavaravamo...

Nisam mislio da je bio igracki korektan, nego ponasanjem.

Slazem se sa tim sto si napisao.
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
:respect

ezgif-4-3378b4d5e4e3.gif
 
Top