Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Богдан добар у победи против Голден Стејта. Само два промашаја из игре. Шутирао за три 4/5.
Једино је мало више губио лопте али код победе му се на томе не може замерити.

bogdan.jpg



 
Последња измена:

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.724
Reaction score
6.165
Berta 21 poen za poluvreme... bas nije u formi za sada u sezoni trojke sutira 48%. Ne znam koji smajli da stavim :respect:clap:respect:clap
P.s i to je sutnuo preko 200 puta za 3 , nije mali uzorak. Kako li tek na treningu sutira. Ni Pedja i Rej Alen nisu imali ovakve brojke.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.789
Reaction score
2.533
Локација
CyberSpace
evo i malo "šireg" pregleda, sa njegovom izjavom na poluvremenu ( neki rekord Wizards-a je oborio, tipa najmanje utakmica da postigne 100 trojki) ali i svim akcijama u kojima je učestvovao:

 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Njegov je. Jedino ako nije angazovao nekoga da mu vodi nalog. Mada mislim da on sam regulise drustvene mreze.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.404
Reaction score
11.726
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Zbog toga što Srbin prelazi u Lejkerse, nipošto bivši košarkaš Partizana.

Tako su pisali portali.

A, možda su I braćala njih dvojica...

Kužiš?
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Osim Novice, niko od igraca ne dozivljava Partizan kao mi. Oni, ocigledno, samo gaje simpatije prema klubu. Da je drugacije, sigurno se ne bi zahvaljivali i cestitali naprednjacima/ciganima. Ne moraju da im zele smrt (javno), ali nije neophodno ni u dupe da im ulaze. Fuj.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.950
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa nije baš tako, Novica je recimo dobar sa lazićem. Ima toga dosta.
Jebiga pogotovo u košarci, bez obzira kako to nama izgleda spolja taj rivalitet nije toliko jak. Druga stvar, oni su većinom prošli neke mlađe kategorije, neki se znaju i igraju u reprezentaciji, nema teorije da se mrze. I onda tu nema ovog našeg osećaja.
Mada mislim i ljudi su licemerni, na nekim anonimnim kurcima napušavaju cigane, a uživo se kao zezaju.
Ja srećom poznanike cigane praktično i nemam :D
Jebiga to je ona priča svi se psuju u kolima, a kad neko izađe samo se stisne zaključavanje i gleda u drugu stranu.
Drugačije to dole na terenu i naša perspektiva.
Daleko od toga da opravdavam ovakvo smećarenje, ali ono dok ne šteti klubu mogu i da podnesem.
Poljoprivrednik koji sere po Partizanu je druga priča...
 
Top