Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.423
Reaction score
40.761
Локација
Žrnov

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ok, ima smisla to sto govoris. Ali ovde su pitanju dva potpuno razlicita sporta. Bogdan i debil kome se zahvaljuje nemaju nikakve dodirne tacke. Pogotovu sto dok je taj gorepomenuti debil bio u UEFI, Partizan u najmanju ruku nije imao jednak tretman. Mada bih ja rekao da su nas sakatili. Drugi ce da pevaju uefa mafija, da zapale pola stadiona, a mi ni picku cigansku ne mozemo da nazovemo pickom ciganskom, sa izgovorom da je to rasizam.
 
Последња измена:

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Normalno, mene da puste da igram, a da me neki tamo Branko Lazić štipka i duva u facu, ne znam kako bih se suzdržao...
Zato se onaj raspali usafunjali Rakočević unese u lice istom tom Bogdanu, ovaj ga fintom baci na pod i da trojku. Hladna glava mnogo češće pobedi, što ne znači da treba da se popišaš po navijačima Partizana, poželeći onom dripcu sreću u jebenoj crvenoj zvezdi.
Meni se smrači kad prođem pored nekog kafića dok oni igraju i čujem onog komentatora "naša crvena zvezda", a kamo li da im želim sreću.
Nek se nosi u kurac snsovac deki
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Lazić je jedini igrač koga ja poznajem a da je igrao za ciganske filijale da ima veliko poštovanje prema Partizanu. A nije mu keva iz Čačka.
Meni je to merilo da li je neko nepotrebno zatrovan druženjem sa ciganinom.
Iskreno pre ću prihvatiti i Lazića da igra u Partizanu neko što ću priznati Obrada pa čak i Stojkovića da su okajali grehe.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Branka Lazića.
To ne pričam zato što pretpostavljam. Nego zato što znam.
I Vesu , Kecmana i Mačvana ništa manje nisam "mrzeo" dok su bili u FMP.
Pogotovo Vesu i Mačvana(više dok je bio u hemofarmu)koji su me izludjivali svojim reakcijama u duelu sa nama.
Sada su mi u top 10 omiljenih igrača Partizana.
 
  • Like
Reactions: SMK

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.864
Reaction score
10.867
Лазића бих прихватио у Партизану само набијеног на колац док га навијачи Партизана пљују и каменују, као симбол ослобођења од одвратности која је преко Железника узурпирала и засмрдела цео Београд.

За разлику од Лазића, ни Обрад ни Стојковић нису на терену намерно покушали да повреде наше играче.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
To je tvoj stav.
Nisam lud da ti menjam mišljenje.
Ja u svom Partizanu želim da gledam borce i one koji daju sve od sebe za sveti grb a ujedno poštuju protivnika posle meča napominjem posle meča kao Saša Ilić ,Novica , Pera Božić...
To je za mene pravi igrač Partizana.
Ostale Obrade,Stojkoviće ,Miljenoviće,Ožegoviće poklanjam bilo kom drugom timu pa neka neguju i neka poljube da prodje ako ozlede protivnika.
Edit.
A i taj fazon pljuvanje čoveka koji ne može uzvratiti je baš grobarski...
Ako ga ne mogu drugačije povrediti sigurno neću kamenom dok je na kolac
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.423
Reaction score
40.761
Локација
Žrnov
Ja imam dve velike želje:
1. da vesića sretnem i jebem mu mater - to mi se ispunilo
2. da laziću i blažiču skačem po lobanji (dok nisu nabijeni na kolac) - ovo i dalje čekam.

ja razumem da neko poštuje protivničkog igrača - ali slinu kao lazića, koji namerno ide da povredi igrača, a posebno igrača Partizana, i to ne jednom - to ne razumem.

a btw, Saša Ilić se ciganima zahvalio posle derbija, a oni izvrđali njegov tim najgore.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Srećno ti bilo sa tim željama.
Ja i dalje imam imam samo dve želje što se tiče Partizana.
1.Da gledam u timu igrače koji ginu za Partizan
2.Da igrač Partizana ne vređa posle utakmice protivnika.

Da li se Ilić zahvaljivao njima ili ne boli me kurac. Nisam ciganin pa da godine dobrih stvari neutrališem sa nekom greškom ili nečijom interpretacijom.
Kad ispuniš ove dve stvari koje su meni bitne godinama boli me tuki da menjam mišljenje o igraču jer me ubi prejaka reč.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.584
Reaction score
3.109
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ja imam dve velike želje:
1. da vesića sretnem i jebem mu mater - to mi se ispunilo
2. da laziću i blažiču skačem po lobanji (dok nisu nabijeni na kolac) - ovo i dalje čekam.

ja razumem da neko poštuje protivničkog igrača - ali slinu kao lazića, koji namerno ide da povredi igrača, a posebno igrača Partizana, i to ne jednom - to ne razumem.

a btw, Saša Ilić se ciganima zahvalio posle derbija, a oni izvrđali njegov tim najgore.
Jasmina, vezano za zelje...Kao da mi citas misli. Odvratna stvorenja i ciganske njuske koje ne mogu nikako da svarim. O ubici i pickoustom necu ni da pricam.
 

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
517
Reaction score
2.415
Локација
Srbija
Kao da su sa Marsa, a ne vrhunski sportisti iz iste zemlje i istog grada. Sreću se po restoranima, događajima u gradu, imaju zajedničke poznanike, verovatno i zajedničke interese (građevina pre svega, recimo Stankovićeva firma gradi najnadrkanije zgrade u Beogradu) itd.
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
Lazić je jedini igrač koga ja poznajem a da je igrao za ciganske filijale da ima veliko poštovanje prema Partizanu. A nije mu keva iz Čačka.
Meni je to merilo da li je neko nepotrebno zatrovan druženjem sa ciganinom.
Iskreno pre ću prihvatiti i Lazića da igra u Partizanu neko što ću priznati Obrada pa čak i Stojkovića da su okajali grehe.
Cemu ovo?Da biram reci ili ne vezano za odnos tebe i njega?
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Diskusija o Lazicu se ovde zavrsava, ovo nije mesto gde treba da se govori o njemu!

Svaki sledeci post donosi poene!
 

zugrobar

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2008
Порука
1.637
Reaction score
971
Локација
Морава
I tada si u Partizanu imao odlične saigrače – Sašu Pavlovića, Bogdana Bogdanovića i ostale, bili ste pravi tim.

“Mislim da smo svi mi iz te generacije mnogo srećni kada neko drugi igra dobro i uspe. I u Evroligi i u NBA nas ima, samo zamislim ako bismo se svi vratili u Partizan... Bili bismo sigurno najjača ekipa u Evropi, odmah“.

Знао је то онај дебели зли човек још тад..
 
Top