Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
216
Reaction score
780
Локација
...
Slazem se sa jednim delom, ali mislim da nije bilo isto od pocetka do kraja ( mislim danas ) ovog projekta sa roze dresovima i Miloja kao clana tog projekta.
Najbolji igracu su nastali u poctku dok je postojala neka rezultatska obaveza u vidu borbe za aba ligu, kasnije ucesce u istoj, a i playoffu .
Ako me pamcenje dobro sluzi veci deo tih momaka je igrao i u jednim i u drugim utakmicama i isao nekom uzlaznom putanjom ( Micic, Jokic ) , pa te igrace mozemo i da pripisemo nekon njegovog "kosarkaskom zanatu", razvoj im je isao konstantno uzlaznom putanjom, ali u razovju karijere ovih kasnije ozbiljnijih prospekta tipa onaj luvavu kabarot je ucestvovao isto kao i sve ostale ekipe koje su ulagale resurse, imale neki takmicarski naboj i sluzile kao poligon za vezbu.

Tako da kad bi Miloja analizirali Fergi metodom prvog dodira sa loptom , samo u ovom slucaju njegovog prvog dodira sa uspehom, ja bih uvek u predikciji njegove karijere ili potencijalnom izboru za trenera Partizana rekao jedno veliko NE. U ta neka "corava" vremena su donesene neke odluke, skinute gace i cela ta mega-bleja prica je otisla u drugom pravcu, a mislim i Miloje sa njom, to se vidi i iz medjusobnog skora sa nama i garaganima, kako onim zamrznutim, tako i danas ovim uppr-isanim.

Bolje da ga se secamo kao Miloja iz igrackih dana!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.912
Reaction score
25.619
Локација
ante portas
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.912
Reaction score
25.619
Локација
ante portas
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pravda za Tomaševićev lakat!
Na stranu on, al uvek ista priča nekom našem bivšem igraču se digne patka na nas, i ajde odmah da ga vraćamo.
Bio je svojevremno onaj torlak iz igokee koji kapiram da je prestao da se bavi košarkom posle onog meča protiv nas.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.912
Reaction score
25.619
Локација
ante portas

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.912
Reaction score
25.619
Локација
ante portas

garbaN

Partizanovac
Учлањен(а)
14.09.2019
Порука
866
Reaction score
5.209
Локација
Beograd
U sezoni 2004/2005 centri u Partizanu su bili Kosta Perović, mladi Semih Erden i Samardziski, sezona 2005/2006 Perović, Peković.
Verovatno je Milojević i imao neke minute na petici, ali je primarno bio krilni centar i gro svojih minuta je provodio na četvorci.
To nije trend.
Bio je MVP Evrolige kao krilni centar.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
U sezoni 2004/2005 centri u Partizanu su bili Kosta Perović, mladi Semih Erden i Samardziski, sezona 2005/2006 Perović, Peković.
Verovatno je Milojević i imao neke minute na petici, ali je primarno bio krilni centar i gro svojih minuta je provodio na četvorci.
To nije trend.
Bio je MVP Evrolige kao krilni centar.

Ko prvo, masite temu i piste tamo gde ne treba, sta je tesko da kvotujete i prebacite post u pravoj temi.

Ko drugo, samo onaj ko ga nije gledao moze da izjavi da je Miloje bio krilni centar :D
 
Top