Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
Daj da organizujemo skupljanje kesa na drzavnom nivou da damo ovom krsticu da vise ne sere o novom ugovoru.Vec 2 godine, kad god progovori sano o tome prica,stvarno je smorio.Boli nas kurac za njegov ugovor.Bolje mu je da prestane da sere i da uzme da igra .
 

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
Jel ste culi sta je Krstic izjavio :? Ne kapiram kako pojedini igraci ne mogu da shvate da je nekad bolje da cute :confused
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
zlaja . је написао(ла):
Jel ste culi sta je Krstic izjavio :? Ne kapiram kako pojedini igraci ne mogu da shvate da je nekad bolje da cute :confused
Nisam cuo!!!! :confused :confused Sta je rekao???Ja sam njega gotivio dok je bio u KKP,ali sve manje sada
 

Method Man

Guest
Pa na prethodnoj strani ti je intervju, procitaj ga i brzo ces uociti sta je rekao.
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
billba је написао(ла):
Pa na prethodnoj strani ti je intervju, procitaj ga i brzo ces uociti sta je rekao.
Sorry, tek sam sada pogledao. Ne mogu da verujem da priznaje da je bio ganci :roll: :roll: :roll: :roll: Koja pi*ka ciganska! :pickaciganska :pickaciganska :pickaciganska
 

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
Ne mogu da verujem da je Krstic toliko glup, posto su minimalne sanse da je intervju izmisljen. Stvarno se borio za Partizanov dres, ne mogu neke vece zamerke da mu nadjem, ali opet ovakve izjave mislim... Svi znamo da su ovakve stvari normalne gde igraci prelaze iz razlicitih tabora, ali mislim da bi neko ove igrace trebao da nauci da postuju crno beli dres i nakon odlaska iz naseg kluba.
Recimo da ja sam srednju zavrsio zajedno sa jednim nasim kosarkasem koji sada odlicno igra u Partizanu. Nazalost tada je navijao za... znate koga. Ali decko sada stvarno igra veoma dobro, bori se nas sveti dres bas onako kako treba da se bori svako ko me je Partizan u srcu. Necu da kazem o kom je igracu rec da se neko ne bi slucajno razocarao
 

shvedja

Banned
Учлањен(а)
28.10.2006
Порука
1.681
Reaction score
4
Локација
Iza coska
Ja mogu da predpostavim o kome je rec :mrgreen: Ali ajde pravicemo se da ne znamo na koga mislis :buhaha Ma nema veze,ali ne mora na sva zvona sad da laprda za koga je navijao
 

zlaja

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
1.304
Reaction score
3
Локација
vozdovac
Ma ne sumnjam da znas :mrgreen: Mogu da kazem da nikada nije igrao za cigane, ali stvarno nije bitno o kom se igracu radi
 

BL

Banned
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
13
Reaction score
0
U *ebote, al ste ostri prema Krsticu. Covek je bio samo iskren i na kraju rekao da je 100% Partizanov navijac sada.

I moj burazer je u tom periodu "navijao" za njih. Malom klincu koga nema ko da usmerava(cale je uvek podrzavao nase) i koji ne zivi u BG-u podrska nekom klubu iz nase zemlje i navijanje za njega dodje isto. Kasnije kad smo se doselili ovde visio je na Jugu koliko i ja.
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
Krstic sere zato sto ga kk Partizan cima za pare,koje su mu naravno vaznije od svetog dresa.
KO MU JEBE MATER NEK IDE U CERGU PRED KRAJ KARIJERE.
 

Immortal

Old School
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
2.646
Reaction score
2
Локација
Србија
Izgleda da se mnogima "odveze jezik" kada odu daleko... mijatovic, Krstic... :!: Dobice on novi ugovor pa cemo videti sta ce onda biti tema...
 

Method Man

Guest
Kraj za Krstića?
J. JEVREMOVIĆ, 23. decembar 2006
DA nesreća nikad ne dolazi sama osetili su na svojoj koži Srbi u NBA ligi. Posle Željka Rebrače (još nije počeo sezonu zbog povrede), Vladimira Radmanovića (igra sa povređenim ligamentima šake) i Peđe Stojakovića, koji je pre samo sedam dana morao "pod nož" i odsustvovaće sa parketa najmanje dva meseca, u aut je izbačen i naš najbolji NBA igrač - Nenad Krstić.
Jedno bezazleno "remplovanje" sa "jezerašem" Kvejnom Braunom, gurkanje leđima ka košu i okret koji je naš majstor napamet recitovao tokom cele karijere, ovoga puta je, umesto sigurnog pogotka, donelo mladom asu povredu kolena, koja bi mogla da stavi prevremenu tačku na fantastično započetu sezonu.
- Samo sam čuo da je puklo - jedva je govorio bivši igrač Partizana, koji je do petka prosečno beležio 16,4 poena i 6,8 skokova po meču - Hteo sam da napravim kružno kretnje, ali koleno se iskrivilo i pao sam na parket od bola.
Mile Ilić prvi je potrčao ka drugu iz reprezentacije, a neverica je ubrzo prekrila lica svih Netsa.
- Duša me boli, on je toliko dobro dete - nije mogao da veruje trener Lorens Frank. - Dečko je odbio poziv za nacionalni tim da bi se što bolje spremio za Nju Džersi, pomogao timu i ovako mu se vraća. Strašno.
Nenad je kasno u subotu bio na detaljnom snimanju i svi mu drže palčeve da ga samo zaobiđe ono najgore - kraj sezone već u decembru.
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Kraj sezone za Krstića!

Centar košarkaške reprezentacije Srbije Nenad Krstić završio je NBA sezonu zbog povrede ligamenata kolena.

Krstić je pokidao ukrštene ligamente u levom kolenu tokom treće četvrtine utakmice sa Los Anđeles Lejkersima u petak uveče.

Krstić je primio loptu od Ričarda Džefersona okrenut leđima ka košu. Iza leđa mu je bio Kvame Braun, a naš centar počeo je da se približava košu. Odjednom, on je pao na parket i uhvatio se za koleno.

"Krenuo sam u okret. U jednom trenutku koleno mi se uvrnulo i čuo sam pucanje", rekao je naš centar odmah posle povrede.

Ričard Džeferson je najbolje video šta se dogodilo.

"Gledao sam kako se okrenuo i vratio, zastao sam na dve sekunde zabrinut za njega, i nisam obraćao pažnju na kontru protivnika. Na osnovu njegovih pokreta i činjenice da je bacio loptu u vazduh znao sam odmah da u pitanju nije članak, da ga nije iskrenuo niti se okliznuo. Izgledalo je kao da je hteo da se ukopa, ali ga noga nije poslušala", rekao je Krstićev saigrač, koji se tokom tri godine zajedničkih nastupa isticao pohvalama na račun našeg košarkaša.

Tokom ove i prošle sezone Krstić je startni centar Netsa, a prosek mu je 16,9 poena i 6,8 skokova po utakmici za 32 i po minuta na terenu.

Povredom Krstića Srbija ostaje bez ijednog NBA startera u ovoj sezoni, s obzirom na to da je Peđa Stojaković operisao leđa i takođe će propustiti ostatak sezone.
Priredio: Vladimir Novaković
Sa sajta B92
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
u redu stoji sve stoje rekao,ali treba priznti da se Krle stvarno borio za SVETI CRNO-BELI dres dok je igrao u Partizanu...i sad stvarno nerazumem nek koji ga pljuju...on je samo otvorio dusu...
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
dinustef је написао(ла):
Kraj sezone za Krstića!

Centar košarkaške reprezentacije Srbije Nenad Krstić završio je NBA sezonu zbog povrede ligamenata kolena.

Krstić je pokidao ukrštene ligamente u levom kolenu tokom treće četvrtine utakmice sa Los Anđeles Lejkersima u petak uveče.

Krstić je primio loptu od Ričarda Džefersona okrenut leđima ka košu. Iza leđa mu je bio Kvame Braun, a naš centar počeo je da se približava košu. Odjednom, on je pao na parket i uhvatio se za koleno.

"Krenuo sam u okret. U jednom trenutku koleno mi se uvrnulo i čuo sam pucanje", rekao je naš centar odmah posle povrede.

Ričard Džeferson je najbolje video šta se dogodilo.

"Gledao sam kako se okrenuo i vratio, zastao sam na dve sekunde zabrinut za njega, i nisam obraćao pažnju na kontru protivnika. Na osnovu njegovih pokreta i činjenice da je bacio loptu u vazduh znao sam odmah da u pitanju nije članak, da ga nije iskrenuo niti se okliznuo. Izgledalo je kao da je hteo da se ukopa, ali ga noga nije poslušala", rekao je Krstićev saigrač, koji se tokom tri godine zajedničkih nastupa isticao pohvalama na račun našeg košarkaša.

Tokom ove i prošle sezone Krstić je startni centar Netsa, a prosek mu je 16,9 poena i 6,8 skokova po utakmici za 32 i po minuta na terenu.

Povredom Krstića Srbija ostaje bez ijednog NBA startera u ovoj sezoni, s obzirom na to da je Peđa Stojaković operisao leđa i takođe će propustiti ostatak sezone.
Priredio: Vladimir Novaković
Sa sajta B92
Ima boga!
 

doolio

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
62
Reaction score
1
Sramota! Kako neko moze da kaze da ima boga! Ne razumem!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.348
Reaction score
6.571
Локација
Tamo gde si ti!
Stvarno sta si mislio pod tim ima boga, cime je Krstic zasluzio da se povredi, objasni mi molim te?
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
ma zajebavo sam se nego zaboravio da stavim smajlija ,U fazonu sto je kenjo da je cergar .Sorry :( :(
 

Method Man

Guest
Bivši reprezentativac Srbije i Crne Gore i kapiten Partizana, Djuro Ostojić (30, 209) nije više košarkaš turskog Bešiktaša.
Ostojić i klub iz Istanbula su, kako je saopštila agencija “Beobasket” koja zastupa igrača, sporazumno raskinuli ugovor
Ostojić je jesenas stigao u Bešiktaš, a u dresu turskog kluba u ULEB kupu prosečno je na beležio 5,4 poena i četiri skoka.
Tridesetogodišnji Baranin dve sezone nastupao je za ekipu španskog Breogana pre nego što je potpisao ugovor sa Dinamom iz Sankt Peterburga. U Rusiji nije odigrao nijedan zvaničan meč, pošto je klub bankrotirao, nakon čega se preselio u Tursku.
Pre odlaska u inostranstvo, Ostojić je nastupao za Partizan, sa kojim je osvojio četiri titule prvaka države i jedan Kup Srbije i Crne Gore. Nastupao je za reprezentaciju Srbije i Crne Gore na evropskom prvenstvu u Švedskoj i Olimpijskim igrama u Atini 2004. godine.
(MONDO)
 

chicha

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
253
Reaction score
0
Локација
Beograd
Mogli bi ovi nasi sad da ulove djuru da dodje ionako su nam centri nesto poludeli u zadnje vreme.Prijalo bi neko osvezenje.
 
Top