Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Bivši igrači i treneri KK Partizan po svetu

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.715
Reaction score
54.949
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Dvosmerno je to, recimo Savu očima nisam mogao da vidim, svojim znanjem me je uverio da bar što se tiče struke treba maksimalno da ga poštujem, a Džikić je sušta suprotnost, prizivao sam ga još dok je Vlade bio trener, i on me je uverio da sam bio budalčina.
Samo sujetni ostaju pri stavovima bez obzira na okolnosti :D
E sad, ne znam kojim ga izrazima vređam, Tošin bunar je njegova izjava kada je prozivao onu tošinu jebulju s twittera, jer po običaju uvek je neko drugi kriv za njegove neuspehe...
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Bogi burazeru, dobro pamtimo sve, pustili smo ti na tv-u onih 127, da se malo podsetis.

Mislis 123, rece Bogi uz osmeh. Ipak on bolje pamti.

Brate odigraj taj NBA jos par godina, pa da zavrsis karijeru gde treba. Kaze on jos 5-6 godina, moze? Moze brate, nas si.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.021
Bogi je trenutno najveci. Prosto je neverovatno da je za neke na ovom forumu bio iza onog debeljka. Cak im debeljko bio najveci Ikad u NBA:banghead:
Kuki bratino, lepo je videti da si se vratio :ziveli
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Tripko

Lepo ga je videti.
Šteta za prerano okončanu karijeru pogotovo što su ovakvi čistokrvni šuteru baš retkost pogotovo danas kad se u evropskoj košarci više insistira na fizikalijama,snazi,atletici i ostalim parametrima.
A Tripko je imao takvu ruku da ga staviš rame uz rame sa ovim današnjim šuterima poput Kerola, Kjurika.

Duletova haubica za hladne šokove.Kao i Berta :D
Ulaz dole,demarkacija,blok,izlazna kretnja,šut za tri.
 

Brabas

Početnik
Учлањен(а)
10.06.2016
Порука
184
Reaction score
279
Ali Tegeltija i njegovo "JER" ti nedostaje košarka?
Kakav nepismeni duduk. BTW, mislim da niko nije nije prošao gori dril trenirajući pod Duletom u Partizanu nego Uroš Tripković i žao mi je što to nije dalo maksimalni rezultat, Dule je mnogo verovao u njega, možda ga je i previše nagazio. Dobar momak, talenat koji nije ostvario svoj maksimum.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.131
Локација
U pizdi materini
Meni najlepša trojka koju pamtim je Tripkova iz ugla skok šut iz okreta samo nisam siguran za protivnika mislim da je EL u pitnju možda i njegov budući klub Huventud ali nisam siguran.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Dao je on takvih koliko hoćeš, mislim da system cilja na onu što je dao protiv Ritasa ja mislim, ostala sekunda do kraja poluvremena, aut se izvodi do naše klupe, Uroš izleće iz bloka prima loptu tu u ćošku, jak skok unazad i bam.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.274
Reaction score
15.131
Локација
U pizdi materini
^ Ovu je bio okrenut leđima košu u uglu zatim skok šut iz okreta i takoreći iz auta ( cigani lajk dis ) ali nisam siguran za protivnika čini mi se da su bili zeleni dresovi protiv koga smo igrali i da je vreme isticlao zato je i šutnuo tako uglavnom trojke se sećam Tripko šutira i ja naravno u ekstazi :respect
Jbga takvi šutevi se urežu čoveku u memoriju ali eto protivnika se ne sećam ali nije ni bitno, žao mi samo što su ga povrede sprečile da izdominira do kraja.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Prvo mi je pala na pamet ova protiv Lotomatike...

Mwmwg1.gif
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
Не знам како је Даниловић изджао без цигара да одгледа седећи целу утакмицу. У Пиониру некада је стално био тамо код тунела, стајао а пушење није било забрањено. :D
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
To govno čupavo valjevsko ciganJsko je popušilo svakako, jbš samo na poluvremenu, pušio ga celu utakmicu... :D
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.067
Reaction score
36.040
Pa ja sad tek skapirao! U prvom mu je bilo relativno ok, onda je na pauzi počeo da krizira i u drugom poluvremenu se desilo šta se već desilo. :D
 
Top